MKVOD-MKIPTV-MKTUBE

Orjinalini görmek için tıklayınız: Samsung Smart Tv Service Menu J , JU , JS
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Bu konuyu rapor eden arkadaşa ve sansar ustayı tanımayan arkadaşlara bilgilendirme olarak belirteyim.

Sansar usta samsung tv konusundsa formumuzda yardımcı olmaktadır ve yönlendirdiği sitede kardeş formumuz seyirtürk forum sitesidir.
Arkadaslar neden kardes forumun linkini paylastim onu sizlere izah edeyim,
kardes forum seyirturk genelde samsung smart tv konusu paylasildigindan dolayi oranin linki verilmistir,
seyirturk forumda lg konusu olunca oradada mkvod forumun adresi veriliyor.

Not: Benim paylasimlarimdan rahatsiz olanlar varsa acikca yazsinki bende bileyim,
anladimki kendini bilmez kisiler yüzünden bu istende sikilmaya basladim,
benim icin sorun degil ben her an forumdan uzaklasabilirim.
saygilar @sansar
(28-10-2015, Saat: 00:22)sansar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Arkadaslar neden kardes forumun linkini paylastim onu sizlere izah edeyim,
kardes forum seyirturk genelde samsung smart tv konusu paylasildigindan dolayi oranin linki verilmistir,
seyirturk forumda lg konusu olunca oradada mkvod forumun adresi veriliyor.

Not: Benim paylasimlarimdan rahatsiz olanlar varsa acikca yazsinki bende bileyim,
anladimki kendini bilmez kisiler yüzünden bu istende sikilmaya basladim,
benim icin sorun degil ben her an forumdan uzaklasabilirim.
saygilar @sansar

Senı bırakmayız olur mu öyle USTA
Usta Zaten yanlış birşey yapmamışsınkı!
Takma kafana Sansar usta!
Merhabalar,

Bends JU6570 model tv var, ama ben service menusune ulasamiorum, cunku kumandada INFO tusu yok.(aslinda her tusu denedim info yerine ama olmuyor).

Smart Remote ile hangi tus kombinasyonlari yapmak gerek?

Not: bendeki resimde sagdaki kumanda: http://cdn2.expertreviews.co.uk/sites/ex...1169_0.jpg

Saygilar
tv kapaliyken tuslara hizli sekilde arka arkaya basman lazim.

15fq0ec.jpg
Yanlis anladiniz. Resimde gorulen "SAG" tarafta bulunan kumanda benimkisi, uzerinde 8-10 tusu olan. SOL daki kumanda bende yok.

Ama o sorunu halletim, bi arkadastan universal samsung kumandasi buldum ve service menu ye ulastim.. Benim service menu ye ulasmamdaki amac PVR (video kayit) ozelligini acmakti, cunku duydum ki samsung bu ozelligi, telif haklari dolasiyla bazi ulkelerde kapali hale getiriyormus.. Internet sitelerinde buldum bazi TUTORIAL lari takip ettim, PVR Support ozelligini OFF tan ON a getiriyorum, fakat televizyonu kaptip, tekrar actigomda, PVR Support yine OFF a geliyor. Acaba benim tv de (EU48JU6570) PVR hic mi yok? O yuzden mi service menu sunden aktive etmek bir ise yaramiyor?

Saygilar
(04-11-2015, Saat: 17:54)Muztafa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Benim service menu ye ulasmamdaki amac PVR (video kayit) ozelligini acmakti, cunku duydum ki samsung bu ozelligi, telif haklari dolasiyla bazi ulkelerde kapali hale getiriyormus.. Internet sitelerinde buldum bazi TUTORIAL lari takip ettim, PVR Support ozelligini OFF tan ON a getiriyorum, fakat televizyonu kaptip, tekrar actigomda, PVR Support yine OFF a geliyor. Acaba benim tv de (EU48JU6570) PVR hic mi yok? O yuzden mi service menu sunden aktive etmek bir ise yaramiyor?

Saygilar

PVR özelliğini de düşünerek UE-32J6370 TV satın aldım. Ancak PVR çalışmıyor. Halbuki tanıtım sayfasında ve manual'de var görünüyor. Sanırım bizde kapalı. Dediğiniz gibi eskiden servis menü ile aktive ediliyormuş. Ancak, bunun farkına vardıklarından bunu engellemişler herhalde. Ben araştırıyorum. Sizin gibi kapanıp açılınca eski haline dönüyor denildiğinden servis menüsüne girmedim. Servis menüsünden yapılacak değişikliğin kalıcı olacağı yeni bir çözüm bulacaklarını sanıyorum.
Beklemekten başka çaremiz yok gibi.
sağdaki kumandada nasıl service menüye erişebiliriz ?
SANSAR USTAM MERHABA. BENDE '' UE55KU7350U '' SAMSUNG SMART TC VAR. CİHAZA BİBERLİ CONAX MODÜL TAKTIM VE TELEDÜNYA İZLİYORUM. SORUN YOK. ANCAK CONAX MODÜL İLE YAYIN KAYIT EDEMİYORUM. BİR ÇÖZÜMÜ VARSA ÇOK MEMNUN OLURUM. SELAMLAR
Sayfalar: 1 2