MKVOD-MKIPTV-MKTUBE

Orjinalini görmek için tıklayınız: Paylaşılan Linkler ve Playlistler
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
Ekte paylaşılan linkler embed linklerden oluşan playlistleri içeren xml formatında dosyadır.

Portallar.xml dosyasi gunceldir. Sadece yeni portal eklediginde guncellenmektedir. Guncelleme yapildiginda forumda duyurulacaktir. Bunun duisnda tekrar yüklemeye gerek yoktur.

Linkler bize ait olmayan internet ortamında bulunabilen ve her cihazdan ulaşılabilen embed linklerdir.
Belirtilen linklerden doğabilecek her türlü yasal durumdan videoyu yükleyen video sahibi 3. şahıslar sorumludur.
Playlistlerden engellenmesi veya kaldırılması istenen embed linkler ilgili mercilerce bildirildiği takdirde, uygulama tarafından engellemek mümkünse engellenecek veya playlist sahibine bildirilecek ve embed link kaldırılacaktır.

Sitemizde ve uygulamalar içerisinde hiçbir şekilde film uploadı yapılmamaktadır. Videolar linkler paylaşım sitelerinde alinmaktadır.
Buna rağmen telif hakkı kapsamında gerekli yerler ve kurumların kaldırılmasını istediği video linkleri engellenecektir.

Playlistlerde  bulunan videolara, fragmanlara ve diğer tüm videolara ait embed linkler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır.  
İstenildiği takdirde hak sahipleri video embed linklerinin playlistlerden kaldırılması talebinde bulunabilirler.

Sitemizde ve uygulamalar içerisinde yerel dijital yayınların (ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.

Yukarıda şartların değiştirilme hakkı saklıdır.

MKvod XML dosya yükleme sayfası : TIKLAYIN LÜTFEN

1-LG uygulama mağazasından MKVOD uygulamasını televizyonunuza kurun.(televizyonunuzda zaten kuruluysa bu şıkkı atlayabilirsiniz.)
2-Televizyonunuz internete bağlı iken MKVOD uygulmasını açıp yeşil tuşa basın.
3-Ekranda LG televizyonunuzun 12 haneli Mac adresini göreceksiniz bu mac adresiniz bir yere not edin yada telefonla resmini falan çekin.

Televizyonunuz ve uygulamayı açık bırakıp bilgisayardaki işlemlere geçelim.

1. http://www.mkvod.info/mkvod/attachment.php?aid=198 bu linke tıklayıp portallar xml sini bilgisayarınıza indirin.
2-bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyanın üzerine mause ile sağ tık yapıp yeniden adlandır seçeneği ile az önce tv de not aldığımız 12 haneyi dosya ismi olarak kaydedin.(arada : işaretleri olmayacak,sadece 12 haneli mac adresiniz)
1owzt1h.jpg
3- http://mkvod.mkvod.ovh/mkvod9/uploads/ bu linke tıklayıp yükleme sayfasına girin.şifre kısmına mkvod01 yazıp Gönder tuşuna basın.
ayukuhn.PNG
4-dosya yükleme sayfası ekrana gelecek Dosya Seç butonuna basarak az önce bilgisayrımıza kaydettiğimiz dosyayı bulup Dosyayı Gönder butonuyla televizyonunuza gönderin bu kadar.
68h9sc5.PNG
daha sonra televizyonun başına gelip uygulama üzerindeyken kırmızı tuşa basın listeler bölümünden portallar gözükücektir.

ÖNEMLİ:YUKARIDA ANLATTIĞIM BU İŞLEMLERİ YAPARKEN TELEVİZYONUNUZ VE UYGULAMA AÇIK VE İNTERNET BAĞLI OLMALI.
9apqkr.png

Uygulamada yer verilen tüm videolar cesitli video paylasim sitelerinden alınan embed kodu ile çalişmaktadir.
Sonuc olarak uygulama kendi bünyesinde hiçbir video içeriği barindirmamaktadır.
Herkesin serbestçe kullandığı video barindiran sitelerden video içeriği silindiğinde,
Web Player özelliği taşıyan Uygulamadanda silinmiş olacaktır.
tesekurler
merhaba ustad lg stero dan indirdim mkvod ben internet kablolu mac adresimi aktif etmek istiyorum mkvodmk@gmail.com bu mail adresinize mac adresimi yolladım
ilgilenirseniz memnun olurum teşekkürler
Aynı LG smart şifresi ile 2 ayrı TV ye mkvod kurabilirmiyim.1 tane kullanıyorum.
(05-12-2018, Saat: 13:47)mustafa öztürk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı LG smart şifresi ile 2 ayrı TV ye mkvod kurabilirmiyim.1 tane kullanıyorum.

Ben daha önce kurmuştum,kullanıcı olarak smart girişi yapmıştım.sizde deneyin,olmadı,yeniden üye olursunuz.zahmetli bir iş değil.
nasıl kuruluyor bu playlist dosyası tv ye ? yukarıdaki linke tıklıyorum ama sayfaya erişim izniniz yok diyor
(06-12-2018, Saat: 00:24)balza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nasıl kuruluyor bu playlist dosyası tv ye ? yukarıdaki linke tıklıyorum ama sayfaya erişim izniniz yok diyor

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=429
bu sayfaları dikkatlice okuyarak uygulayınız.
(06-12-2018, Saat: 00:24)balza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]nasıl kuruluyor bu playlist dosyası tv ye ? yukarıdaki linke tıklıyorum ama sayfaya erişim izniniz yok diyor

Başarabildin mi dostum bende de aynı olay oluyor..
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7