MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Lg Smart tv soru cevap bölümü - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: SMART TVS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: LG SMART TV (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Konu Başlığı: Lg Smart tv soru cevap bölümü (/showthread.php?tid=45)

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Yarbay - 20-10-2015

(20-10-2015, Saat: 18:34)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarbayin videosunu harfiyen yaptim MKVOD uygulamasi cikti sunucu seciminde 4 sunucuyu da denedim hepsinde siyah bir ekran cikip duruyor ilerlemiyor. Yardim rica ediyorum.

4 sunucu olayı önceydi, siz dosyayı nerden indirdiniz.
Tv seriniz ne NetCast mı Webos mu.

(20-10-2015, Saat: 19:48)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG Smart LA serisi dropbox tan indirdim. Bide bende 3 tane mk vod cikti usb de mkvod mkvod5 mkvod olarak.

Flash içinde (lgapps/installed) klasörü içinde (236871 ve 225508) klasörleri şuan hâli hazırda ki Mkvod 5 klasörleri dir.

(20-10-2015, Saat: 19:55)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Simdi sozlesme ekrani geldi size gonderiyorum mac i

Tamam kayıt olunmasını bekleyin, en geç gece yarısına doğru kayıt olunur. Siz yinede ara-sıra uygulamayı deneyin sözleşme ekranı değilde portallar menüsü geliyorsa kayıt olunmuş demektir.

(20-10-2015, Saat: 20:31)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet bu klasorler var ben birde 192 ile baslayan bir klasor ekledim buraya. Xml icindeki local yazan yerlere duzenle diyip lg tv formatina cevirip. En basa EXTM3U yazarak kanal isimlerinede EXTINF:-1 yazarak kayit ettim. Dogru mudur bu yaptigim?

Bahsettiğiniz numaralı klasör Mkvod'un eski versiyonlarına ait olabilir.
Şuan faaliyette olan Mkvod5  (236871 ve 225508)  isimli klasör lerdir ve aşağıdaki resimde ilk başlardaki görünen  (yeşil ve mavi)  icon'lu uygulamalardır.

1411196269914.jpg

(20-10-2015, Saat: 21:10)delete1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi aksamlar yaklasik 1 aydir uygulamayi flastan kullaniyorum fakat bu aksam bir turlu açamıyorum nedeni ne olabilir?

Ne tür bir sıkıntı veya hata veriyor, detaylı bilgi ver.

(20-10-2015, Saat: 21:24)delete1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarbay hocam kumandadan acamiyodum ama simdi sonkez denedim açıldı ilgin icin sagol

Evet arada bir böyle şaka'lar yapıyor. Smile

Genelde LOGİN, DNS ve TV ile Net bağlantı kaynaklı olabilir.

(20-10-2015, Saat: 23:21)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sozlesme ekrani onaylandi giris yaptim fakat MK PORTAL a girdigimde diziler youtube filmler ve canli yayin 1 vibi linkler geliyor benim ekledigim linkler yok burda. Sizden ricam bana sifirdan su olayi bi anlatirmisiniz kafayi yiycem kac gundur ugrasiyorum bir turlu beceremedim.

Eklediğiniz linkleri, listeleri vs MK Portal içerisinde değil, LOCAL içerinde Local 1.... Local 10 vs hangi xml içerisine yapıştırdınız ise o Local 'e girip deneyiniz.

(20-10-2015, Saat: 23:44)Hamdi Gümegi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet local 1 den 10 a kadardi isimlerini bile degistirdim spor film ulusal diye ama burda gozukmuyor. Indirecegim dosyalarin linkini paylasirmisiniz hangi dosyalar olacak usb bellekte ben sifirdan bidaha yapicam iyice karisti.

Forum ana sayfada CHAT (Sohbet) 'e gel...

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - mkvod - 22-10-2015

(22-10-2015, Saat: 21:52)duran1955 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar öncelikle yanlış yere açtıysam konuyu özür dilerim benim lg 42lb652v smart tv var daha önce mkwod kurdum çalışıyordu son zamanlarda  usb çıkarıldı hatası vermeye ve program açılmamaya başladı bende usb yeni ahfıza kartı aldım sitemizden lgapps atlı zipli dosyayı indirdim ve video veresimlerdeki gibi tabi hafıza kartını filan aynen anlatıldığı gibi biçimlendirdim ve dosyayı attım içine   tvde dosyalrı görüyorum yükledim ama bi türlü my apps bastığımda mkwod dosyası gözükmüyor tvyi kople kapatım açtım usb yerlerini değiştim bi turlu gelmiyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler eğer irtibat no verebilen arkadaş olursa ve hangi saatde müsait olursa arayabilirim konunun yardımı için teşekkürler Sad Sad Sad

usb de dosyaları görüyorsanız
1- Yanlış mkvod sürümünü yüklediniz
2- mkvod rar dosyasını yanlış açtınız
3- login olmaşsınızdır.
Sizin tv niz webOS tv mkvod webos sürümünü kullanın
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=9

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Yarbay - 26-10-2015

(26-10-2015, Saat: 22:02)Adali54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mkvod yeni yükledim bir türlü kayıt olmuyor 4 kere email olarak gönderdim Mac numarasını .
Yardım için TSK   Huh

Mail'i göndermiş olduğunuz an hemen kayıt olmayı beklemeyin, açıklamada gün içerisinde kayıt olunur denmiş.

Sıkça Sorulan Sorular
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=62

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Okifioktay - 26-10-2015

Adalı54 tv niz hangi seri,netcastmı,yoksa webos mu,ayrıca sözleşme ekranındaki mac adresinizimi gönderdiniz?Başka numaramı gönderdiniz?
Normalde gönderilen mac adresleri gün içerisinde engeç gece yarısına kadar kaydolunur.