MKVOD-MKIPTV-MKTUBE
Lg Smart tv soru cevap bölümü - Baskı Önizleme

+- MKVOD-MKIPTV-MKTUBE (http://mkvod.info/mkvod)
+-- Forum: SMART TVS (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: LG SMART TV (http://mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Konu Başlığı: Lg Smart tv soru cevap bölümü (/showthread.php?tid=45)

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Okifioktay - 11-12-2016

(11-12-2016, Saat: 01:02)Melankolistt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sa saygıdeğer üyeler.
Size 4 sorum olacak umarım yardımınız dokunur.

47LB652 LG marka televizyonum var

Sorular:
1 - televizyonumu güncelleştirmek istediğimde GÜNCELLEME DENETLENEMEDİ hatası alıyorum (modemi kapatıp açarak tv ile denedim dalar nafile sonuç yok)
2 - LG Store mağazasına giremiyorum programı açmak için tıkladığımda 10 saniye kadar açmayı deniyor ve açılmayınca normal kanallara dönüyor.
3 - Youtube'yi sildim store açılmadığı içim yükleyemiyorum nasıl tekrar yükleyebilirim?
4 - fabrika ayarlarına döndürsem bu sorunların çözülmüş olabilir mi?

Aklıma geleni hemen söyleyim.İnternetinizde aile koruması varsa kapatın.tv dns değiştirin.Bunlardan önce tv yi fabrika ayarlarına çevirin.

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Melankolistt - 11-12-2016

(11-12-2016, Saat: 01:41)Tv\nin dns'ini nasıl değiştirebilirim bilmiyorum o konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.En kısa zaman da fabrika ayarlarına çevireceğim umarım ilk aldığım hali gibi YouTube içerisinde yüklü olur. Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-12-2016, Saat: 01:02)Melankolistt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sa saygıdeğer üyeler.

Sorular:
1 - televizyonumu güncelleştirmek istediğimde GÜNCELLEME DENETLENEMEDİ hatası alıyorum (modemi kapatıp açarak tv ile denedim dalar nafile sonuç yok)
2 - LG Store mağazasına giremiyorum programı açmak için tıkladığımda 10 saniye kadar açmayı deniyor ve açılmayınca normal kanallara dönüyor.
3 - Youtube'yi sildim store açılmadığı içim yükleyemiyorum nasıl tekrar yükleyebilirim?

Aklıma geleni hemen söyleyim.İnternetinizde aile koruması varsa kapatın.tv dns değiştirin.Bunlardan önce tv yi fabrika ayarlarına çevirin.

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - muce - 11-12-2016

(11-12-2016, Saat: 05:17)Melankolistt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-12-2016, Saat: 01:41)Tv\nin dns Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Sorular:

fabrika ayarlara dönmeden önce usb ye kanalları yedekleyin sonra sıfırlayın

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Melankolistt - 12-12-2016

Televizyonumu fabrika ayarlarına döndürdüğümde tv yi ilk aldığım gibi içerisinde yüklü olan lgstore netflix digitürkplay YouTube gibi programlar yüklü olur mu yoksa hepsi silinmiş olur mu?

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - CLUBX - 12-12-2016

yüklü olur ama güncellemen gerekecek

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Melankolistt - 13-12-2016

(12-12-2016, Saat: 21:25)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yüklü olur ama güncellemen gerekecek

Yardım için teşekkür ederim

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - ramezan - 13-12-2016

İyi geceler arkadaşlar lg 32 ls 570s tv kullanıyorum kablosuz internet için aparat( lg an 100 wi-fi) hiçbir yerde bulamadım yardımcı olabilecek var mı acaba servis lerde de yok

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - Okifioktay - 14-12-2016

(13-12-2016, Saat: 23:26)ramezan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi geceler arkadaşlar lg 32 ls 570s tv kullanıyorum kablosuz internet için aparat( lg an 100 wi-fi) hiçbir yerde bulamadım yardımcı olabilecek var mı acaba servis lerde de yok

İlla lg marka diye aramayın,piyasada başka markalara ait,aynı işlevi görebilecek başka cihazlar olabilir,çevrenizde yada internette arayabilirsiniz.

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - ramezan - 14-12-2016

cevap için teşekkür ederim. başka marka olarak airties markası var deniliyor ama çalışmaya biliyormuş İnternetten bayağı araştırdım

Cvp: Lg Smart tv soru cevap bölümü - arjin - 16-12-2016

arkadaşlar elinde türksat güncel hazır kanal litesi olan varmı . teşekkürler....