Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Usta bi daha lg tv ye tovbe ettim almam en iyisi android tv su anda en iyisi sony tv imis   Smile
Teşekkür Edenler: /onur
(03-06-2021, Saat: 14:26)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta bi daha lg tv ye tovbe ettim almam en iyisi android tv su anda en iyisi sony tv imis   Smile

Valla bende tövbeliyim LG ye teknik servisi berbat, 3 senede 3 defa ledleri patladı,tv her açtığımda acaba yine patlarsa korkusuyla izlediğimden de keyif alamıyorum.bu arada yeni tv almak yerine kesenize uygun bir androidbox alıp tvnizi androide dönüştüre bilirsiniz.
Teşekkür Edenler: humanist
(03-06-2021, Saat: 14:48)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-06-2021, Saat: 14:26)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta bi daha lg tv ye tovbe ettim almam en iyisi android tv su anda en iyisi sony tv imis   Smile

Valla bende tövbeliyim LG ye teknik servisi berbat, 3 senede 3 defa ledleri patladı,tv her açtığımda acaba yine patlarsa korkusuyla izlediğimden de keyif alamıyorum.bu arada yeni tv almak yerine kesenize uygun bir androidbox alıp tvnizi androide dönüştüre bilirsiniz.

Usta 2014 yilinda lg webos 1 sinema tv almistim ledleri patladi 4.5 yil sonra samsung aldim o daha berbat cikti o led tv ler genelde yaniyormus marka farketmeksizin gecen yil lg led tv aldim dur bakalim o kac yil gidecek tv box lar guzel ama bir tv goruntu kalitesi vermiyor ama hic yoktan iyi tabi tesekkurler usta
Teşekkür Edenler: /onur
Selam, bir ricada bulunabilirmiyim ?.. Anlatımları elimden geldiğince dikkatli okudum ama portal oluşturmayı anlayamadım Big Grin... Bir dönem portal yapan arkadaşlardan birinde hdfilmcehennemi, fullhdfilm gibi portallar eklemişti. Çok sevinmiştim. Ama sonradan kayboldu onlar. Bilen biri (lütfen) bu siteleri ekleyip (zor değilse tabi) paylaşabilir mi ?.. Yada mail adresi versem oraya atabilir mi acaba ?..
Teşekkür Edenler:
1. mesajda anlatıldığı gibi portallar xml dosyasını yeniden yükleyiniz adım adım nasıl yapılacağı anlatılmış ilk mesajda ama birde ben yazayım burada.

1-LG uygulama mağazasından MKVOD uygulamasını televizyonunuza kurun.(televizyonunuzda zaten kuruluysa bu şıkkı atlayabilirsiniz.)
2-Televizyonunuz internete bağlı iken MKVOD uygulmasını açıp yeşil tuşa basın.
3-Ekranda LG televizyonunuzun 12 haneli Mac adresini göreceksiniz bu mac adresiniz bir yere not edin yada telefonla resmini falan çekin.

Televizyonunuz ve uygulamayı açık bırakıp bilgisayardaki işlemlere geçelim.

1. http://www.mkvod.info/mkvod/attachment.php?aid=198 bu linke tıklayıp portallar xml sini bilgisayarınıza indirin.
2-bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyanın üzerine mause ile sağ tık yapıp yeniden adlandır seçeneği ile az önce tv de not aldığımız 12 haneyi dosya ismi olarak kaydedin.(arada : işaretleri olmayacak,sadece 12 haneli mac adresiniz)
1owzt1h.jpg
3- http://mkvod.mkvod.ovh/mkvod9/uploads/ bu linke tıklayıp yükleme sayfasına girin.şifre kısmına mkvod01 yazıp Gönder tuşuna basın.
ayukuhn.PNG
4-dosya yükleme sayfası ekrana gelecek Dosya Seç butonuna basarak az önce bilgisayrımıza kaydettiğimiz dosyayı bulup Dosyayı Gönder butonuyla televizyonunuza gönderin bu kadar.
68h9sc5.PNG
daha sonra televizyonun başına gelip uygulama üzerindeyken kırmızı tuşa basın listeler bölümünden portallar gözükücektir.

ÖNEMLİ:YUKARIDA ANLATTIĞIM BU İŞLEMLERİ YAPARKEN TELEVİZYONUNUZ VE UYGULAMA AÇIK VE İNTERNET BAĞLI OLMALI.
Teşekkür Edenler: /NeTeS , #mkvod , #Okifioktay , humanist
Mkvod usta extra portal kismina hdfilmcehennemi sitesini eklemissin super olmus ellerine saglik cok tesekkurler
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay
Mkvod 9.1.43 sürümüne yükseltilmiştir.

Extra portal mkvod portal a
Hdfilmcehennemi
Hdfilmcehennemi2
Diziroll moduller eklenmiştir.

Not: Bazı linkler NetCast te çalışmayabilir.
Selam, portal yapmayı bir türlü beceremedim. okudum, tek tek yaptım ama yine de beceremedim. özür diliyorum. Sizden ricam portal yapmayı adım adım anlatan bir vidyo yapmanız mümkün mü acaba ?.. teşekkür ediyorum...
Teşekkür Edenler:
(15-06-2021, Saat: 04:10)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod usta extra portal kismina hdfilmcehennemi sitesini eklemissin super olmus ellerine saglik cok tesekkurler

Selam... Bu extra portal'ı nereden bulabilirim. Mevcut listenin içinde yok.
Teşekkür Edenler:
(02-07-2021, Saat: 02:41)SEFAT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam, portal yapmayı bir türlü beceremedim. okudum, tek tek yaptım ama yine de beceremedim. özür diliyorum. Sizden ricam portal yapmayı adım adım anlatan bir vidyo yapmanız mümkün mü acaba ?.. teşekkür ediyorum...

portal yapmayı aşşağıdaki konuları inceleyerek ve biraz emek harcayarak öğrenebilirsiniz.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=10

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=48

Extra portal sadece Full Sürüm kullananlarda gözükür.Şuanda 1.Mesajda da belirtildiği üzere deneme sürümünü kullanmaktasınız.Full sürüm kullanabilmek için aşşağıdaki konuyu dikkatlice okuyunuz.

http://mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , SEFAT , humanist , seyitulas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,210 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,355 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,633 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,571 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: