Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 36 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duyurular ve istekler
Sa ustalar güçlü portala giriş olmuyor saygılarımla. EMEĞE SONSUZ SAYGI..
Teşekkür Edenler:
(10-04-2023, Saat: 17:31)abbaas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sa ustalar güçlü portala giriş olmuyor saygılarımla. EMEĞE SONSUZ SAYGI..

Düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: frt , #Okifioktay , abbaas , #sorgumurat , /Serkanice
Herkesin ramazan bayramı mübarek olsun bir sonraki bayramı görmek nasip olsun.iyi bayramlar...
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , /Serkanice , #mkvod
Şeker tadında bir bayram geçirmeniz dileği ile,herkesin bayramı kutlu olsun.Nice bayramlara...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: humanist , /onur , abbaas , /Serkanice , #mkvod
Kolay gelsin, diziyo içerikleri açılmıyor.
Teşekkür Edenler:
Sevgili forum kardeşlerimiz.Malum 6 şubatta deprem olmasından dolayı kendime şarkı türkü dinlemeyi ar ettim ve bu güne kadar hiçbir şarkı,türkü dinlemedim.
Bu gün Türküler,Karışık sanatcılar ve meyhane şarkıları bölümlerine yeni klipler eklemiş bulunmaktayım.Özellikle türküler bölümündeki ilk parçayı depremzedelerimizin anısına dinlemenizi tavsiye ederim.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , #mkvod , #sorgumurat , abbaas , kamil
Okifi müzik portal içerisinde,Türk sanat müziği,Türküler,Oyun havaları,Türkü kervanı ve Karışık sanatçılar bölümlerine yeni klipler eklenmiştir,keyifli seyirler.
Teşekkür Edenler: kamil , #mkvod , /onur , #sorgumurat , /NeTeS
Okifi müzik portal içerisinde Türkü kervanı,Türküler ve Karışık sanatcılar bölümlerine yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #sorgumurat , abbaas , /*GuCLu
GucLu PortaL , Yerli Dizi Bölümü, Ddizitv modülü düzeltildi. Film Bölümü, Filmizletv modülü düzeltildi.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , abbaas , muce
Okifi Müzik Portal içerisinde ŞARKILAR SENİ SÖYLER bölümü eklenmiştir.Beğendiğim parçalar eklenmeye devam edecektir.Ayrıca diğer bölümlerede yeni klipler eklenmiştir.Keyifli seyirler.
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , #sorgumurat , /onur

Hızlı Menü: