Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(12-08-2015, Saat: 18:55)GOSETSUKE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam diğer private olanlara giriyor ama settings e 1 şifresini kabul etmiyor. Hatalı şifre diyor

Daha önce kendiniz değiştirmemişseniz (Default şifre=1) dir.

Olmazsa 20. Madde deki talimatı uygulayın.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay
(13-08-2015, Saat: 11:02)befo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese merhabalar.  Ts uzantili iptv linklerini acabilmemizin bir yolu yok mudur arkadaslar? Local1 e yukluyorum ancak hata veriyor.

Linklerin sağlam çalışır olduğunu biliyorsanız, ne tür bir hata verdiğini ve mümkünse bir link örneğini buraya yazın. (link özel değilse)

Mkvod usta fırsat bulduğunda ilgilenir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(15-08-2015, Saat: 19:09)enkmaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-08-2015, Saat: 18:13)okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Programı kaldırıp tekrar kurunuz.

İlginiz için teşekkür ederim 
dediğinizi  Yeniden programı web den indirim. 
FlashDisk'e format atıp yükleme yaptım ama yinede ayarlar menusunu göremedim...

mkvod webos sürümünü kullanıyorsanız, bu sümde ayarlar menusu bulunmamaktadır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #Yarbay , #OKAN PORTAL , #sorgumurat
(17-08-2015, Saat: 11:53)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg smart webos olarak yükledim. Fakat portallar arasında beğendiklerimi favoriler olarak ekleyemiyorum.

favorilere portal olarak ekleme yapamıyorsunuz. favorilere sadece film linkleri eklenebilmektedir. portalları dolaşırken daha sonra seyretmeyi hedeflediğiniz ancak yerini tekrara aramak istemediğiniz linkleri favorilere ekleyerek dilediğiniz zaman kolay ulaşarak seyretmeniz için tasarlanmış bir bölümdür.
Teşekkür Edenler: #Yarbay
(17-08-2015, Saat: 12:39)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2015, Saat: 12:14)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2015, Saat: 11:53)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg smart webos olarak yükledim. Fakat portallar arasında beğendiklerimi favoriler olarak ekleyemiyorum.

favorilere portal olarak ekleme yapamıyorsunuz. favorilere sadece film linkleri eklenebilmektedir. portalları dolaşırken daha sonra seyretmeyi hedeflediğiniz ancak yerini tekrara aramak istemediğiniz linkleri favorilere ekleyerek dilediğiniz zaman kolay ulaşarak seyretmeniz için tasarlanmış bir bölümdür.

Bende aslında bunu demek istemiştim. Favorilerime ekleme nasıl yapılacak.

eklemek istediğiniz film üzerinde iken program ilerleme (P+) tuşuna basacaksınız. favorilerden silmek içinde favoriler bölümünde eklemiş olduğunu film linki üzerinde iken program geri tuşuna (P-) basacaksınız.
(17-08-2015, Saat: 12:39)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aslında bunu demek istemiştim. Favorilerime ekleme nasıl yapılacak.

P+ tuşu ile eklersin , P- tuşuyla da silersin.
izleyeceğini filmin ok tuşuna bastığınızda oynatma ekranına geçen link üzerinde olduğunuza emin olun. üzerinde olduğunuz linki onayladığınızda otomatik olarak oynatma ekranına geçiyorsa doğru yerdesiniz demektir ve P+ tuşuna bastığınızda otomatik olarak favorilere atar. bu işlemi yaptıktan sonra favoriler bölümünü kontrol ediniz.
Teşekkür Edenler: mikerock
(17-08-2015, Saat: 13:03)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2015, Saat: 12:53)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-08-2015, Saat: 12:39)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aslında bunu demek istemiştim. Favorilerime ekleme nasıl yapılacak.

P+ tuşu ile eklersin ,  P- tuşuyla da silersin.
Çok özür diliyorum ama ben mi yanlış bir şey yapıyorum. P+ ve P - tuşlarına basınca hiç bir şey olmuyor. Tabiki bunları eklemek istediğim linkin üzerindeyken yapıyorum. hatta basılı tutmama rağmen hiç bir şey olmadı.

Bu özellik sadece NetCast modellerde vardır.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , mikerock
(17-08-2015, Saat: 13:16)mikerock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: webos yok ozaman

mkvod8 de webos için bu özellik olacak.
mkvod8 in yayınlanmasi bazi özel nedenlerden dolayı gecikecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Yarbay , mngma44 , #akk67 , #OKAN PORTAL , mikerock
Sebebi ve çözümü nedir nasıldır bilmiyorum ama portal listelerinin sonralarında (36. Sırada) olması gerek.
Teşekkür Edenler: enkmaster

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,190 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: