Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 30 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONY Android Tv lerde MKVOD uygulamasını Kurmak
#1
Alıntı:GELELİM YÜKLEMEYE
1.PC DEN MKVOD APK DOSYASINI İNDİRİYORUZ
2.İNDİRMİŞ OLDUĞUMUZ MKVOD APK UYGULAMASINI BOŞ BİR USB YE ATIYORUZ.
3.ŞİMDİ TV NİN GOOGLE PLAY STORE YE GİRİP ES DOSYA YÖNETİCİSİ OLAN UYGULAMAYI İNDİRİYORUZ (USB DEKİ MKVOD APK DOSYASINI KURMAK İÇİN)
4.USB Yİ TV YE TAKIYORUZ
5.ES DOSYA YÖNETİCİSİ UYGULAMASINI AÇIYORUZ BURDA TAKMIŞ OLDUĞUMUZ USB İSMİ KİŞİNİN KOYMUŞ OLDUĞU AD İLE GÖRÜLEBİLİR İÇİNE GİRİYORUZ MKVOD APK OLAN DOSYANIN ÜZERİNE GELİYORUZ KUMANDADAN SAĞ ŞOL YAN,AŞAĞI YUKARI BUTONU ORTASINDAKİ BUTON İLE BASILI TUTARAK YAPILACAK İŞLEM AŞAĞIDA BELİRECEK ORDAN TAŞI YADA KOPYALA VARSA YAPIYORUZ SONRA TV NİN KENDİ DAHİLİ HAFIZASINA KAYDEDİYORUZ BURAYA DİKKAT EDELİM ÇÜNKİ TV NİN KENDİ HAFIZA BÖLÜMÜNE UYGULAMAYI ATAMAZSANIZ MKVOD APK Yİ KURAMAZSINIZ 
6.TV NİN KENDİ DAHİLİ HAFIZASINA ATMIŞ OLDUĞUMUZ MKVOD APK DOSYASININ ÜZERİNE GELİP SAĞ ŞOL YAN,AŞAĞI YUKARI BUTONU ORTASINDAKİ BUTON İLE APK DOSYASINI YÜKLÜYORUZ HEPSİ BU KADAR HERKEZE KOLAY GELSİN UMARIM İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA SAYGILAR...

isoakdemir

isooakdemir adlı bir dostumuzun kardeş uygulamayı sony W855C android tv sine kurulumu nasıl yaptığı anlatımı yukarıdadır.sizde eğer televizyonunuz android ise bu şekilde mkvod uygulamasını kurmayı deneyebilirsiniz. eğer başarılı olabilirseniz nasıl yaptığınıza dair sony bölümünde resimli bir anlatım yaparsanız sizden sonra soracak arkadaşlara bir faydası olur kolay gelsin.

MKVOD Android Uygulaması İndirme Linki http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...5#pid11585
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
SONY Android Tv lerde MKVOD uygulamasını Kurmak - Yazar: onur - 23-10-2017, Saat: 18:53

Hızlı Menü: