Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.02/5 - 92 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Xtream Codes Api
(09-04-2017, Saat: 10:46)remzi0049 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bunu videolu anlatımı olsa insanlar daha kolay yükleyeceğinden eminim.Bazı arkadaşlar yüklemede sorun yaşayacaktır.Ama videosu olsa yükleme daha çabuk yüklenir...

Siz bir vodeo hazirlayabilirsiniz. Katkiniz olur.
Teşekkür Edenler:
Videosunu çekmek tabikide kolay değil.Ama yaparsam mutlaka yayınlamak isterim.Ben kendim kurdum gayet başarılı olmuş.Keşke xtream codesleri playlistlerin ilk sırasında başlasa.Kopyala yapıştıp 1.sıraya koyduğumda liste komple gelmiyor.Tekrar en sona listeyi koyduğumda bu sefer geliyor.Bu düzeltilmezmi mehmet hocam?Yinede ellerinize sağlık çalışmadan dolayı...
Teşekkür Edenler:
(09-04-2017, Saat: 11:42)remzi0049 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Videosunu çekmek tabikide kolay değil.Ama yaparsam mutlaka yayınlamak isterim.Ben kendim kurdum gayet başarılı olmuş.Keşke xtream codesleri playlistlerin ilk sırasında başlasa.Kopyala yapıştıp 1.sıraya koyduğumda liste komple gelmiyor.Tekrar en sona listeyi koyduğumda bu sefer geliyor.Bu düzeltilmezmi mehmet hocam?Yinede ellerinize sağlık çalışmadan dolayı...

1. Sayfada xml dosyasina nasil eklenecegi anlatılmaktadır.
Ayarlardan degilde xml ye ekleyerek istediginiz sirada xtream codes linki olusturabilirsiniz.
Ister ana menude ister alt playlistlere ekleyebilirsiniz.
Ana menu degistirme ve playlist olusturma http://www.mkvod.info/mkiptv de anlatilmaktadir.
Bu gore macadres-m.xml dosyasina iatediginiz kadar xtream codes linki ekleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
(09-04-2017, Saat: 12:18)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-04-2017, Saat: 11:42)remzi0049 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Videosunu çekmek tabikide kolay değil.Ama yaparsam mutlaka yayınlamak isterim.Ben kendim kurdum gayet başarılı olmuş.Keşke xtream codesleri playlistlerin ilk sırasında başlasa.Kopyala yapıştıp 1.sıraya koyduğumda liste komple gelmiyor.Tekrar en sona listeyi koyduğumda bu sefer geliyor.Bu düzeltilmezmi mehmet hocam?Yinede ellerinize sağlık çalışmadan dolayı...

1. Sayfada xml dosyasina nasil eklenecegi anlatılmaktadır.
Ayarlardan degilde xml ye ekleyerek istediginiz sirada xtream codes linki olusturabilirsiniz.
Ister ana menude ister alt playlistlere ekleyebilirsiniz.
Ana menu degistirme ve playlist olusturma http://www.mkvod.info/mkiptv de anlatilmaktadir.
Bu gore macadres-m.xml dosyasina iatediginiz kadar xtream codes linki ekleyebilirsiniz.

Evet mehmet hocam istersen playlistleri silip sadece xtream codesleri yükleyebiliyoruz.Harika oldu mkiptv yükleyip tavsiye ederim herkese gönül rahatlığıyla kullanılabilir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
bu konuda bir video hazırlayacağım. 1 hafta içinde hazır olur. biraz işlerim var.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay
macadresi-m.xml ana dosyası var ya , o dosyaya mkvod ustanın 2. sayfada yazdığı kodları kopyalayıp yapıştırın............
Ardından panel adresini - username - password ve yapıyı düzenleyin , ÖRNEK AŞAĞIDADIR.

ÖRNEĞİN ; elimizdeki link h ttp://cobra-iptv.noip.me:8000/get.php?username=linea&password=linea&type=m3u
BİZİM YAPIMIZA GÖRE DÜZENLEYECEK OLUNCA ;

<channel>
<title><![CDATA[xtream1]]></title>
<logo_30x30></logo_30x30>
<playlist_url><![CDATA[xtream:host=http://cobra-iptv.noip.me:8000&username=linea&password=linea]]></playlist_url>
</channel>

BU KADAR , UMARIM ANLATABİLMİŞİMDİR. YANİ HER ŞEY ANA DOSYADA DÖNÜYOR VE ÇOK UĞRAŞMIYORSUNUZ HARİKA OLMUŞ VE PANEL STATUS LERİNİ DE GÖSTERİYOR. ŞUAN TVLERDE BUNU YAPABİLEN PROGRAM YOK......BU PROGRAM 1. SIRADADIR UYANDIRAYIM Wink
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
Sadece ayarlardan girilen xtream codes linklerini görmek istiyorsanız
macaddress-m.xml de tüm channel leri kaldırım yükleme yapın.

yapı bu şekilde düzenlenmiştir.
Kod:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
<items>
    <playlist_name><![CDATA[LG IPTV Player]]></playlist_name>

</items>
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Usta, MKiptvde Xtream Codes süreniz sona ermiş diye uyarı alıyorum; oysa MKVOD extra portalda bir sıkıntı yaşamıyorum, portala girebiliyorum. sebebi ne olabilir? Hayırlı ramazanlar.
Teşekkür Edenler:
(20-03-2017, Saat: 11:28)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LIVE - MOVIE kısmında açıklama bölümüne,
User,
Status,
Created Date,
Expired Date,
Active Connections,
MAximum Connections
bilgileri eklenmiştir.

Not: Active Connection henüz izleme yapılmamaktadır anlamına gelmektedir.

(01-06-2017, Saat: 20:16)akro72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta, MKiptvde Xtream Codes süreniz sona ermiş diye uyarı alıyorum; oysa MKVOD extra portalda bir sıkıntı yaşamıyorum, portala girebiliyorum. sebebi ne olabilir? Hayırlı ramazanlar.

Uygulama ile alaklı değildir.
Xtream Codes üyelik süreniz bitmiştir.
Kullanıcılara kolaylık olsun diye öyle bir uyarı eklemiştim.
Xtream Codes playliste girince sağda başlangıç/ bitiş tarihi görebilirsiniz.
Satıcınızla görüşün.

Not: Eğer süreniz bitmemiş ve bu uyarıyı alıyorsanız uygulama tarafına bakarım.
Teşekkür Edenler: akro72
(01-06-2017, Saat: 20:23)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygulama ile alaklı değildir.
Xtream Codes üyelik süreniz bitmiştir.
Kullanıcılara kolaylık olsun diye öyle bir uyarı eklemiştim.
Xtream Codes playliste girince sağda başlangıç/ bitiş tarihi görebilirsiniz.
Satıcınızla görüşün.

Not: Eğer süreniz bitmemiş ve bu uyarıyı alıyorsanız uygulama tarafına bakarım.

Usta satıcıyla alakalı zannetmiyorum, uygulama tarafından zahmet olmazsa bakabilir misin, sıkıntı yoksa satıcıyla irtibata geçebilirim.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: