Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 46 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Vewd(Opera TV Store)
MKIPTV uygulaması OperaTV destekleyen bir çok smart tv için yakında test olarak sunulmuştur.

opera-tv-store-distributors.9c06185429ec.jpg

Uygulamayı test edebilmek için aşağıdaki videodaki gibi ID oluşturmanız ve o ekran beklemeniz gerekmektedir.
Oluşturduğunuz ID yi mkiptv@gmail.com a göndereceksiniz bende aktif edeceğim.
Id oluşturmadan once mail gonderin lutfen.
Yani ikimizinde online olması gerekiyor.

vewd app store geliştirici kimliği almak için kumanda tuşalrını kullanarak uygulamarıma gelip ok tuşuna basın sağ tuşa basarak menu kısmına geçip ok tuşuna basın aşağı tuşuyla geliştirici için kimlik kısmına geçin ok tuşuna basın 4 haneli kodunuz hazır.
Kodu ekranında beklemeniz ve ID niz aktif edildikten sonra karşınıza çıkacak ekranı onaylamanız gerekmektedir.
Cihazınız aktif olduktan sonra Uygulamalar-->Geliştir kısmında MKIPTV yi görebilirsiniz.

oprera store eklenecek galiba öyle anladım...
Teşekkür Edenler:
(11-12-2017, Saat: 15:31)edessa2017 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oprera store eklenecek galiba öyle anladım...
Evet
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
Opera Store(Vewd App Store) sahip Smart tv test kullanıcısı aranmaktadır.
Şu an uygulama test aşamasındadır.
Tester olmak isteyen bana özelden ulaşabilir.

Not: Test için Vestel, Sony, Arçelik,Regal, Hisense gibi Opera Store(Vewd App Store) a sahip tvlerden birine sahip olunmalıdır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , yusufturgut
(12-12-2017, Saat: 22:05)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Opera Store(Vewd App Store) sahip Smart tv test kullanıcısı aranmaktadır.
Şu an uygulama test aşamasındadır.
Tester olmak isteyen bana özelden ulaşabilir.

Not: Test için Vestel, Sony, Arçelik,Regal, Hisense gibi Opera Store(Vewd App Store) a sahip tvlerden birine sahip olunmalıdır.

Hocam ben test için gönüllüyüm, VESTEL tv var elimde. Opera store yüklü
Teşekkür Edenler: yusufturgut
Qpjbrj.png
Samsung Apps da bu uygulama var. ama galiba sizin kastetdiğiniz bu değil galiba. bahsediğiniz uygulamayı burdan paylaşırsanız hariçden
yükleyerek test yaparız.
Teşekkür Edenler: yusufturgut
(13-12-2017, Saat: 01:31)NeTeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samsung Apps da bu uygulama var. ama galiba sizin kastetdiğiniz bu değil galiba. bahsediğiniz uygulamayı burdan paylaşırsanız hariçden
yükleyerek test yaparız.

Tv nizde VEWD Store(Opera Store) varsa test edebilirsiniz.
Yani tvnizin opera desteği olması gerekiyor.
Bahsettiğiniz farklı bir uygulamadır.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , yusufturgut
Samsung Apps da uygulama çokda içerikleri on para etmez. ücretsiz yazıyor yüklüyorsun peşinen üyelik olmadan onaylamıyor. üye olup onay codunu aldın şans eseri çalışsa bile içerik yok. daha dorusu Türk insanına hitap etmiyor.
sizden güzel bir uygulama bekliyoruz usta.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
VEWD Store'da bulamadım. Farklı mı ismi?
Teşekkür Edenler:
ne zaman vewde yüklenecek
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: