Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
lg tvlere store dışından yükleme yapma imkanı var mı? samsunglarda karnaval uygulaması var eskiden mkvodu usb ile yüklüyorduk ona benzerbirşey var mı acaba?
Teşekkür Edenler:
(04-03-2018, Saat: 19:48)m_cmlc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg tvlere store dışından yükleme yapma imkanı var mı? samsunglarda karnaval uygulaması var eskiden mkvodu usb ile yüklüyorduk ona benzerbirşey var mı acaba?

Usb den yukleme kaldırılmıştır.
Mkvod dan başka paylaşım yapilmamaktadir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #sorgumurat
Selam arkadaşlar yeni aldığım LG 43uj630v smart TV bazı ultra HD mkv dosyalarını oynatmıyor desteklenmeyen dosya uyarısı veriyor bunun için harici bir video player varmı yada ne yapmalıyım acaba
Teşekkür Edenler:
(28-03-2018, Saat: 11:09)kenan58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam arkadaşlar yeni aldığım LG 43uj630v smart TV bazı ultra HD mkv dosyalarını oynatmıyor desteklenmeyen dosya  uyarısı veriyor bunun için harici bir video player varmı yada ne yapmalıyım acaba

Son çıkan tv lerde,hangi kodekleri destekliyor,tam bilemiyorum ama,tv nizin kitapçığında,hangi formatları desteklediğinin yazılması gerekir.Birde tv nizin son yazılım versiyonunu, güncellemeyide deneyebilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , abbaas
Daha önce Samsung 40C 650 tv kullanırken şimdi LG LM 640S smart tv kullanıyorum. Mkvod portalı android boxumdan sorunsuz izliyorum. Box'ta sorun olursa alternatif olarak Tv'ye de Mkvodu kurayım dedim. Sayfalara tek tek bakıyorum ama nafile. Hangisi yeni, eski, hangi dosyayı, nereden indireceğimi bir türlü bulamadım. Bu arada sorayım dedim. Mkvodun kodi eklentisi çıktı mı?
Teşekkür Edenler:
(26-04-2018, Saat: 11:33)ettu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce Samsung 40C 650 tv kullanırken şimdi LG LM 640S smart tv kullanıyorum. Mkvod portalı android boxumdan sorunsuz izliyorum. Box'ta sorun olursa alternatif olarak Tv'ye de Mkvodu kurayım dedim. Sayfalara tek tek bakıyorum ama nafile. Hangisi yeni, eski, hangi dosyayı, nereden indireceğimi bir türlü bulamadım. Bu arada sorayım dedim. Mkvodun kodi eklentisi çıktı mı?

merhaba

tv uygulaması için portal dosyası manuel eklenmektedir. aşağıdaki link üzerinden portallar dosyasını indirebilir ve nasıl yükleneceği hakkında bilgi edinebilirsiniz. mkvod kodi eklentisi mevcut değildir.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod
(26-04-2018, Saat: 13:22)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(26-04-2018, Saat: 11:33)ettu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce Samsung 40C 650 tv kullanırken şimdi LG LM 640S smart tv kullanıyorum. Mkvod portalı android boxumdan sorunsuz izliyorum. Box'ta sorun olursa alternatif olarak Tv'ye de Mkvodu kurayım dedim. Sayfalara tek tek bakıyorum ama nafile. Hangisi yeni, eski, hangi dosyayı, nereden indireceğimi bir türlü bulamadım. Bu arada sorayım dedim. Mkvodun kodi eklentisi çıktı mı?

merhaba

tv uygulaması için portal dosyası manuel eklenmektedir. aşağıdaki link üzerinden portallar dosyasını indirebilir ve nasıl yükleneceği hakkında bilgi edinebilirsiniz. mkvod kodi eklentisi mevcut değildir.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254

Cevap için teşekkürler. Kodi eklentisi olsaydı mkvodu bilgisayarda da izlemek mümkün olabilirdi.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Merhaba benim tv internete kablosuz bağlı iken full versiyonda görünüyor net iyi çekmediği için kablo taktım onda ise aktivasyon görünmüyor trial versiyon diyor ne yapmam gerek..
Teşekkür Edenler:
cihazlar kablolu ve kablosuz bağlantıda 2 farklı mac adresine sahiptirler. siz bağış yaptığınızda kablosuz bağlantının mac adresini kayıt ettiğiniz için şimdi kablolu bağlantıdaki mac adresini sistem tanımıyor.kısacası hem kablolu hemde kablosuz mac adresinizi mkiptv@gmail.com bu mail adresine iletirseniz 2 side kayıt edilir.

ÖNEMLİ: Bu arada Portallar xml dosyasınıda yeni mac adresine göre (kablolu mac adresi) tekrar yüklemeyi unutmayın.

Bu sitede burada dursun az çok Mac Bilgisi Hakkında birşeyler öğrenmek isteyenlere faydası olur : https://www.ozengen.com/televizyon-mac-a...ogrenilir/
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , #mkvod
merhaba MKVOD son sürüm geldi tv ye indirdim. Ancak şimdi televizyonda listem yok. Yeni liste nasıl atabilirim.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,792 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: