Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Değerli Üstad,
MKIPTV de VLC de ve Mobil cihazda açılan bazı paneller değişik DNS ler denememe rağmen açılmıyor.Tv LG LA 670 S.TV ile alakalı mı diye aynı paneli Smart IPTV uygulamasına yüklediğimde DNS den bağımsız olarak açıldığını gördüm.Bir yorumunuz ya da öneriniz olur mu?
Teşekkürler.Kolaylıklar dilerim.
Teşekkür Edenler:
(20-09-2018, Saat: 12:45)kutolo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Üstad,
MKIPTV de VLC de ve Mobil cihazda açılan bazı paneller değişik DNS ler denememe rağmen açılmıyor.Tv LG LA 670 S.TV ile alakalı mı diye aynı paneli Smart IPTV uygulamasına yüklediğimde DNS den bağımsız olarak açıldığını gördüm.Bir yorumunuz ya da öneriniz olur mu?

Test için link gönderin lütfen.
mkiptv@gmail.com a gönderebilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
(20-09-2018, Saat: 12:56)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-09-2018, Saat: 12:45)kutolo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Üstad,

Test için link gönderin lütfen.
mkiptv@gmail.com a gönderebilirsiniz.

ustam yeri deği belki ama konu aynı, sorun androit mkiptvde de var bazı linkler vlcde açıldığı halde mkiptv tv xstream ile açılmıyor..
Teşekkür Edenler:
Ustad nacizane bir onerim kanalların cöüzünürlulük bilgisini gösterebilecek miyiz? Bir köşede 1080×1920 gibi vs.
Teşekkür Edenler:
(29-09-2018, Saat: 13:37)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad nacizane bir onerim kanalların cöüzünürlulük bilgisini gösterebilecek miyiz? Bir köşede 1080×1920 gibi vs.

Hatırladığım kadarıyla kullandigim api de boyle bir seçenek yoktu.
Varsa eklerim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Ustad kanal çözunurluklerinin gösterilmesi durumuna bakabildiniz mi acaba?
Teşekkür Edenler:
(10-10-2018, Saat: 23:43)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad kanal çözunurluklerinin gösterilmesi durumuna bakabildiniz mi acaba?

Ne yazikki api desteklemiyor.
Hatirladigim kadariyla lokal dosyalarda gosteriyordu.
Lg ye yazdim cevap bekliyorum.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
MKIPTV 3.4.7 sürümüne yükseltilmiştir.

-- Player ekranına çoklu dil seçeneği olan linklerde akıllı kumanda ile kullanmak için buton eklenmiştir.
-- Normal kumanda da sarı tuş kullanılmaktadır.
Teşekkür Edenler: Baki07 , acemi iste , yakamoz01
(13-10-2018, Saat: 11:26)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 3.4.7 sürümüne yükseltilmiştir.

-- Player ekranına çoklu dil seçeneği olan linklerde akıllı kumanda ile kullanmak  için buton eklenmiştir.
-- Normal kumanda da sarı tuş kullanılmaktadır.

çok güzel olmuş Renk tebrikler
Teşekkür Edenler: #mkvod , asil33
Merhaba ustam mkiptv de stream iptv ye bir sonu .de:8000 diye biten bir adres kaydettim açmadı. Yardımcı olur musun.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,571 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: