Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(15-12-2018, Saat: 18:16)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2018, Saat: 17:46)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam ücretli iptv  listesine örneğin private  kanallara şifre nasil koyarız  acaba

Xtream api kullanıyorsanız private kategorilerde(adult, +18, ...) otomatik şifre sorulur.
Default şifre 1 dir. Mkiptv ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Usta bazı panellerde YETISKIN YAYINLARI yazıyor bu türlerdekinler şifre istemeden direkt giriyor. bu gibilerdede şifre isterse çok iyi olur.
Teşekkür Edenler: #mkvod , kinq76
(16-12-2018, Saat: 01:35)lokum33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2018, Saat: 18:16)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2018, Saat: 17:46)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam ücretli iptv  listesine örneğin private  kanallara şifre nasil koyarız  acaba

Xtream api kullanıyorsanız private kategorilerde(adult, +18, ...) otomatik şifre sorulur.
Default şifre 1 dir. Mkiptv ayarlardan değiştirebilirsiniz.

Usta bazı panellerde YETISKIN YAYINLARI yazıyor bu türlerdekinler şifre istemeden direkt giriyor. bu gibilerdede şifre isterse çok iyi olur.

Eklenmiştir.
Version 3.5.8
Teşekkür Edenler: /onur , #sorgumurat , #Okifioktay , lokum33 , acemi iste , abbaas
Ustad mkvod xtream vod film izlerken sarı tuş ile dil seceneği var saniyorum film özelligine göre degisebiliyor. Peki altyazı ekleme secme yapabiliyor muyuz. Bazı filmler altyazili ancak secemedim
Teşekkür Edenler:
(03-01-2019, Saat: 23:23)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad mkvod xtream vod film izlerken sarı tuş ile dil seceneği var saniyorum film özelligine göre degisebiliyor. Peki altyazı ekleme secme yapabiliyor muyuz. Bazı filmler altyazili ancak secemedim

Ne yazik ki Lg dahili altyazi secimini desteklemiyor.
Teşekkür Edenler: acemi iste , #Okifioktay , abbaas , Baki07
Merhaba, Bazı indirdiğim m3u listelerinde her kanal 10 saniye çalışıyor ve bitti yazıyor. Nedendir?
Teşekkür Edenler:
(15-01-2019, Saat: 15:27)maximus06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, Bazı indirdiğim m3u listelerinde her kanal 10 saniye çalışıyor ve bitti yazıyor. Nedendir?

Ücretsiz yani free listeler öyledir .. Genelde tek kullanıcılı ve bir çok kişi bağlanınca otomatik sizi atar ve izleyemezsiniz...
Teşekkür Edenler: /onur
(15-01-2019, Saat: 15:41)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-01-2019, Saat: 15:27)maximus06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, Bazı indirdiğim m3u listelerinde her kanal 10 saniye çalışıyor ve bitti yazıyor. Nedendir?

Ücretsiz yani free listeler öyledir .. Genelde tek kullanıcılı ve bir çok kişi bağlanınca otomatik sizi atar ve izleyemezsiniz...

Teşekkür ederim,

Duzenlenmistir. Bu tur paylasimlar yapilmamaktadir.
Teşekkür Edenler:
Venim listem mkiptv siliniyor ücretli kullanıyorum ip tv adresi programda kayıtlı idi şu an boş nasıl grri gelecek xtream code yazılı idi
Teşekkür Edenler:
(11-02-2019, Saat: 00:37)talip68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Venim listem mkiptv siliniyor ücretli kullanıyorum ip tv adresi programda kayıtlı idi şu an boş nasıl grri gelecek xtream code yazılı idi

xml olarak yüklemeyi dene.Bizimkiler silinmiyor.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Bazen tv hafızasından da oluyor aç kapa geri geliyordu...
Teşekkür Edenler: /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,569 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: