Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
arkadaşlar merhaba yeniyim direk portal seyretme var mı yardımcı olurmusunuz
Teşekkür Edenler:
portallar için MKİPTV değil MKVOD uygulamasını televizyonunuza kurmalısınız daha sonraki işlemler içinse bu konuyu dikkatlice okuyup yazılanları uygulamalsınız. http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...4#pid11414
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat , acemi iste
Selamlar, ts uzantılı stream linkler bir kaç saniye içinde kesiliyor devam edebilmesi için loop fonksiyonu lazımmış galiba acaba mkiptv'ye loop özelliği ekleme olasılığı var mı?
Teşekkür Edenler:
(16-10-2019, Saat: 02:43)meco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, ts uzantılı stream linkler bir kaç saniye içinde kesiliyor devam edebilmesi için loop fonksiyonu lazımmış galiba acaba mkiptv'ye loop özelliği ekleme olasılığı var mı?

Ne yazikki linkler size ait degilse lg tvlerde bu sorunun çözümü yoktur.
Teşekkür Edenler: meco
(16-10-2019, Saat: 12:22)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2019, Saat: 02:43)meco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar, ts uzantılı stream linkler bir kaç saniye içinde kesiliyor devam edebilmesi için loop fonksiyonu lazımmış galiba acaba mkiptv'ye loop özelliği ekleme olasılığı var mı?

Ne yazikki linkler size ait degilse lg tvlerde bu sorunun çözümü yoktur.

Üzüldüm. Cevap için teşekkürler üstad, iyi çalışmalar...
Teşekkür Edenler:
MKIPTV 4.1.21 sürümüne yükseltilmiştir.
Online stream url deki hata düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , acemi iste
Ustam benim eskiden dropbox üzeri yüklediğim dosyalarda isimlerde çince(anlamlandıramadığım türden bozuk isimler tabiriyle) isimler çıkmazken bir kaç aydır yüklediğim dosyalarda isimleri düzgün olmasına rağmen lg webosta listeye ulaştığımda kanal isimleri çince veya bozuk karman çorman bir isim çıkıyor. Bunun sebebi ne olabilir. Text dosyası olarak hazırladığım link ve isim ve logoları mkvod converter ile lg xml dosyasına çeviriyorum acaba orada çevirdiğimde mi öyle oluyor yoksa dropboxtan mı anlamış değilim. Bu konuda kafam karışık neden böyle oluyor anlamış değilim.
Teşekkür Edenler:
(21-10-2019, Saat: 08:48)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam benim eskiden dropbox üzeri yüklediğim dosyalarda isimlerde çince(anlamlandıramadığım türden bozuk isimler tabiriyle) isimler çıkmazken bir kaç aydır yüklediğim dosyalarda isimleri düzgün olmasına rağmen lg webosta listeye ulaştığımda kanal isimleri çince veya bozuk karman çorman bir isim çıkıyor. Bunun sebebi ne olabilir.  Text dosyası olarak hazırladığım link ve isim ve logoları mkvod converter ile lg xml dosyasına çeviriyorum acaba orada çevirdiğimde mi öyle oluyor yoksa dropboxtan mı anlamış değilim. Bu konuda kafam karışık neden böyle oluyor anlamış değilim.

merhaba, dropbox kullandığım zamanlarda bazen bana da oluyordu. bent ürkçe karakter kullanmayacak çözmüştüm.

ı,ü,ş,ç,ö bu harfleri kullanmadan isimlendirmeyi deneyin.
Teşekkür Edenler: /onur
(21-10-2019, Saat: 09:18)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-10-2019, Saat: 08:48)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam benim eskiden dropbox üzeri yüklediğim dosyalarda isimlerde çince(anlamlandıramadığım türden bozuk isimler tabiriyle) isimler çıkmazken bir kaç aydır yüklediğim dosyalarda isimleri düzgün olmasına rağmen lg webosta listeye ulaştığımda kanal isimleri çince veya bozuk karman çorman bir isim çıkıyor. Bunun sebebi ne olabilir.  Text dosyası olarak hazırladığım link ve isim ve logoları mkvod converter ile lg xml dosyasına çeviriyorum acaba orada çevirdiğimde mi öyle oluyor yoksa dropboxtan mı anlamış değilim. Bu konuda kafam karışık neden böyle oluyor anlamış değilim.

merhaba, dropbox kullandığım zamanlarda bazen bana da oluyordu. bent ürkçe karakter kullanmayacak çözmüştüm.

ı,ü,ş,ç,ö bu harfleri kullanmadan isimlendirmeyi deneyin.

CDATA kullanin lütfen.
Teşekkür Edenler: habib723 , #Okifioktay , /onur
Tv netcast
Mkipvtv uygulamasi
Bu linkleri nasil yuklip bu uygulama uzerinden izyelebilirim?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 378,217 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: