Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(28-11-2021, Saat: 00:31)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(27-11-2021, Saat: 23:37)mesut1003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kolay gelsin yabancı filim siteleri halen açılmıyor bu durum ne zaman düzelir acaba

Mkvod dizi portaldakileri neden denemiyorsunuz  hepsi calisiyor.

Diziyoda tr dublaj vardı güzeldi
Teşekkür Edenler:
güçlü kafede asya anima kanalında yasak cafe yazısı çıkıyor daha önce sıkıntısız izleyebiliyordum.
Teşekkür Edenler:
(30-11-2021, Saat: 00:31)Fatoş Gültek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güçlü kafede asya anima kanalında yasak cafe yazısı çıkıyor daha önce sıkıntısız izleyebiliyordum.

merhaba

bu bölümdeki siteler sürekli yapı değiştirmektedir. anlık olarak takip ederek modülleri yenilemek pek mümkün olmadığından güçlü ustanın bu bölüme fazla vakit ayırmadığını düşünüyorum. bu nedenle ben kendi adıma anime dizi bölümü açtım. özellikle final yapmış anime dizileri zaman içinde eklemeyi düşünüyorum. eklenmesini istediğiniz dizi ismini yazarbilirsiniz ancak bende fırsatım oldukça ve sitelerden linklerin alınabilirliği doğrultusunda ekleme yapabilirim.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , abbaas , kamil
dizi izlerken mkvod ses senkronizasyon sorunu nasıl çözülür.(dizide konuşma ile dudak hareketleri uyumlu değil)
Teşekkür Edenler:
(08-12-2021, Saat: 10:00)irfancelik23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dizi izlerken mkvod ses senkronizasyon sorunu nasıl çözülür.(dizide konuşma ile dudak hareketleri uyumlu değil)

Dizinin alındığı site ile alakalı bir sorundur.İzlediğiniz sitedeki dizide ses senkranizasyonu düzelirse,burada da otomatikman düzelir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , /NeTeS , humanist , #sorgumurat
Merhaba 
Online yayınlarda 30 saniyede donma oluyor ve "hata link oynatilamiyor" yaxidi çıkıyor, hizim iyi Superonline WiFi 5 modem kullanırken sorun yok du,wifo 6 modeme geçince olmaya başladı tesaduf mü yoksa modem kaynak li mi?öneriniz var mı?,dns vb..ayarları degistirdim yine düzelmedi....
Teşekkür Edenler:
Lg tv vk  linkleri acilmiyor
Teşekkür Edenler:
(11-12-2021, Saat: 20:06)dodo1907 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Online yayınlarda 30 saniyede donma oluyor ve "hata link oynatilamiyor" yaxidi çıkıyor, hizim iyi Superonline WiFi 5 modem kullanırken sorun yok du,wifo 6 modeme geçince olmaya başladı tesaduf mü yoksa modem kaynak li mi?öneriniz var mı?,dns vb..ayarları degistirdim yine düzelmedi....
Mkiptv icin yazdığınızi varsayiyorum
Ipv6 aciksa kapatin.
Tv niz webos tv ise mkiptv ayarlarda player 1 secerek deneyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(11-12-2021, Saat: 20:22)kumr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg tv vk  linkleri acilmiyor

Düzeltilmiştir.

Not: vk linklerinin tamami çalışmayabilir .
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , muce
(12-12-2021, Saat: 16:19)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-12-2021, Saat: 20:22)kumr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg tv vk  linkleri acilmiyor

Düzeltilmiştir.

Not: vk linklerinin tamami çalışmayabilir .

aynı link android tv box ta çalışıyor fakat lg tv de boş sayfa dönüyor linge hiç girmiyor lg tv deki vk linklerinin hepsi boş dönüyor
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,235 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 8,908 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,034 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: