Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.04/5 - 174 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2014 Philips Android tv de MKVOD Android kurulumu
Philips 49pus7909/12 smart tv de uygulama adımları.

1. öncelikle aşağıdaki linkten en baştaki developer tools uygulamasının indirip tv ye kurunuz.
https://play.google.com/store/search?q=d...ols&c=apps

Tv den uygulamayı açıp Developer settings-->en altta bulunan show more apps in Google Play    işaretliyoruz. işaretleme yapmazsak ayarlara giremiyoruz ve bilinmeyen kaynakları yükle izni veremiyoruz. Tv kapanıp yeniden açılabilir.
Kapanmazsa siz kapatıp açın.

2. Sonra Google Play üzerinden
https://play.google.com/store/apps/detai...ndroidterm  uygulamasını tv ye kurup çalıştırıyoruz.

Açılan ekrana
am start –-user 0 -n com.android.settings/.SecuritySettings

kodunu yazıp enter yapıyoruz. Not: Ben smart tv klavyesi kullandığım için enter dedim klavye kullanmayanlar ekran klavyesinde bittiyi tıklayabilir veya akıllı kumanda da ok tuşuna basabilirler.

açılan ekranda Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver kutucuğunu işaretleyelim. Aksi halde mkvod uygulamasını yüklemiyor.

3.  Son olarak ta
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=1   (forumdan alıntı) adresinden mkvod uygulamasını tv ye indirip kuruyoruz.

Benim tv de bu şekilde uygulamayı çalıştırmayı başardım. mac adresini mail atarak uygulamayı aktifleştirdim. Şuan portallar aktif bir kaç deneme yaptım filmler sorunsuz bir şekilde izlenebiliyor.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #mkvod , #Yarbay , tk123 , /onur , mngma44 , #sorgumurat , muce
msff2649 arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Philip android tv de mkvod kullanan arkadaşlaradan resim ve video bekliyoruz.
Teşekkür Edenler: /onur , #Yarbay , mngma44 , #sorgumurat , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
aşağıdaki videolardan anladağımı kadarı ile es file explorer diye bir uygulama sayesinde philips tv lere google play dahil olmak üzere yeni uygulama yükleme imkanı oluyormuş. dün ses var görüntü yok diyen arkadaşlar olmuştu. bu uygulama ile tv ye mx player yüklenirse sorun çözülür diye düşünüyorum. tabii benimki sadece tahmin ve bilgi paylaşımı. philips tv lerin işleyişi hakkında bilgim olmadığından bu tv leri kullanan arkadaşlar deneme yanılma yolu ile bu yolu takip edebilir belki de olumlu sonuca ulaşabilir.

Teşekkür Edenler: #Yarbay , #OKAN PORTAL , /onur , #Okifioktay
Slm reis benim de philips android tv var aynısı ama olumuyor benim tv de yardımcı olmusun bana
Teşekkür Edenler:
(07-01-2016, Saat: 01:54)Hasanusta53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm reis benim de philips android tv var aynısı ama olumuyor  benim tv de yardımcı  olmusun bana

İlk mesajdaki Anlatımı uygulayın, tam olarak hangi aşamada sorun yaşadığınızı belirtin, Philips kullanan Arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.
Teşekkür Edenler:
bende 40pfk6510 var üstad. son adıma kadar herşey düzgün gitti ama son adımda "Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver " seçeneği pasif . dolayısıyla işaretliyemiyorum . lütfen yardım Sad
Teşekkür Edenler:
(07-01-2016, Saat: 13:50)outlawyer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende 40pfk6510 var üstad. son adıma kadar herşey düzgün gitti ama son adımda "Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver " seçeneği pasif . dolayısıyla işaretliyemiyorum . lütfen yardım Sad

Bizde philips android tv olmadığı için tam yardımıc olamıyoruz.
Anlatılanları tekrar deneyin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , #Okifioktay
kötü haber. 2015 ve 2016 model Philips android tv ler lolipop yüklü geliyor ve bu tv lerde Bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin ver seçeneği tamamen kapalı. görünen o ki aktif etmeninde herhangi bir yolu yok ( en azından şimdilik ) . dolayısıyla web arayüzle devam etmek zorundayız

http://www.supportforum.philips.com/en/s...roid/page2
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Yarbay , /onur , #Okifioktay , muhammedhattap
(07-01-2016, Saat: 01:59)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(07-01-2016, Saat: 01:54)Hasanusta53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm reis benim de philips android tv var aynısı ama olumuyor  benim tv de yardımcı  olmusun bana

İlk mesajdaki Anlatımı uygulayın,  tam olarak hangi aşamada sorun yaşadığınızı belirtin,  Philips kullanan Arkadaşlar yardımcı olurlar umarım.

Kod asamasi kodu yazıyor uzun yazilar yaziyor en sonda eror diyor
Teşekkür Edenler:
(07-01-2016, Saat: 21:30)Hasanusta53 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kod asamasi kodu yazıyor uzun yazilar yaziyor en sonda eror diyor

Bizlerde Philips Tv olmadığından Net bir bilgimiz yok malesef, ilk mesajdaki anlatımla yapabilen Arkadaşlar mevcut.

Bir üst mesajdaki bilgilere nazaran, 2014 Android Philips Tv lerde oluyormuş, diğer 2015 - 2016 seriler olmadığını belirtmişler sanırım.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Philips Android Tv Serisi Mkvod kurulumu yapmak. GuCLu 43 65,705 30-04-2020, Saat: 16:04
Son Yorum: onur
  Mkvod Philips Smart Tv mkvod 57 93,974 25-06-2017, Saat: 16:59
Son Yorum: roker22
  Philips smart Tv Mkvod webarayüz hakkında. onur 26 58,178 22-12-2015, Saat: 02:37
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: