Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(28-11-2016, Saat: 23:08)fundaberk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya benim bi sorunum var bilgisayardan portallari yüklemeye calisiorum olmuyor telefondan denedim ordsnda olmadi.  Tvnizle ayni ip adresini kullanin diypr. Ip ve dns adresleri degistim tvninkiyöe ayni yaptim ama olmadi. Ne yapmaliyiM

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=293 , bu sayfadakileri yapın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod
(28-11-2016, Saat: 19:11)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2016, Saat: 18:04)gilgamesh72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2016, Saat: 10:49)habib83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm ustat benim mkvod9 calismiyor dun calisiyordu bugun ise gri sayfa bos hic bir sey yazmiyor neden acaba yardimci olurmusunuz

Bende de kaç gündür aynı hata var. Yeni yükleme yaptım, modemi ve tv kapattım, açtım. DNS değiştirdim. Hiçbirşey yaramadı. Yeşil tuşa bastım, orada mac numaranın ardında mkvod9-undefined mesajı gösteriyor.

Bu hata birtek bende olmadığını gösteriyor. Abiler, lütfen merkezi yine kontrol edin.

Almanyada kalıyorum ve LG TV NetCast kullanıyorum...belgi hata bununla ilgili olabilir!

Mkvod9 da boyle bir ekran yoktur.
Mkiptv ile karistirmayin
Uygulamayi lg smart worlddan kurun usb sirumu silin.

Anamenü den resim çektim. Habib83 dediği gibi mkvod çalıştırdıktan sonra boş ekran geliyor. Birtek renkli tuşlar var. Lütfen bakın.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Teşekkür Edenler:
(29-11-2016, Saat: 00:33)gilgamesh72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2016, Saat: 19:11)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2016, Saat: 18:04)gilgamesh72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-11-2016, Saat: 10:49)habib83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm ustat benim mkvod9 calismiyor dun calisiyordu bugun ise gri sayfa bos hic bir sey yazmiyor neden acaba yardimci olurmusunuz

Bende de kaç gündür aynı hata var. Yeni yükleme yaptım, modemi ve tv kapattım, açtım. DNS değiştirdim. Hiçbirşey yaramadı. Yeşil tuşa bastım, orada mac numaranın ardında mkvod9-undefined mesajı gösteriyor.

Bu hata birtek bende olmadığını gösteriyor. Abiler, lütfen merkezi yine kontrol edin.

Almanyada kalıyorum ve LG TV NetCast kullanıyorum...belgi hata bununla ilgili olabilir!

Mkvod9 da boyle bir ekran yoktur.
Mkiptv ile karistirmayin
Uygulamayi lg smart worlddan kurun usb sirumu silin.

Anamenü den resim çektim. Habib83 dediği gibi mkvod çalıştırdıktan sonra boş ekran geliyor. Birtek renkli tuşlar var.  Lütfen bakın.

dns değiştirin, aile koruması varsa kapattırın, modemi kapatıp açın.
Teşekkür Edenler:
selamlar
xml dosyasini indiriyorum fakat hata veriyor winzip ve benzeri programlar indirdim ama yine hata veriyor
winzip de deneme surumuydu ona benzer bi program var mi
simdiden tsk ederim
Teşekkür Edenler:
(29-11-2016, Saat: 02:38)levent50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar
xml dosyasini indiriyorum fakat hata veriyor winzip ve benzeri programlar indirdim ama yine hata veriyor
winzip de deneme surumuydu ona benzer bi program var mi
simdiden tsk ederim

merhaba

dosya sıkıştırılmış olarak değil direk xml dosyası olarak iniyor artık. winzip ile işiniz yok. dosya sıkıştırılmış olmadığı için winzip hata veriri. indirdiğini dosyayı direk mac adresiniz ile ismini değiştirip yükleme yapabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod
MKVOD 9 televizyonuma yükledim, gerekli ayarlamaları da yaptım. Fakat platform içinde film arama nasıl gerçekleştiriliyor. Mesela güçlü cafe içinde istediğim filmi nasıl bulabilirim? Bul (mavi tuş) yapıp film adı yazdığımda bulunan birşey olmuyor
Teşekkür Edenler:
(29-11-2016, Saat: 13:25)achille Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD 9 televizyonuma yükledim, gerekli ayarlamaları da yaptım. Fakat platform içinde film arama nasıl gerçekleştiriliyor. Mesela güçlü cafe içinde istediğim filmi nasıl bulabilirim? Bul (mavi tuş) yapıp film adı yazdığımda bulunan birşey olmuyor

Arama işlemi için mkvod usta çeşitli zamanlarda çalışmalar yapmış ancak gerek çok fazla sayıda link olması ve arama sırasında kilitlenme problemlerinin çıkması gerekse film isimlerinin belli bir standartı olmaması nedeni ile bu işlem sağlıklı bir şekilde çalışmamaktadır.

izyelebileceğiniz en iyi yol güçlü portalda kategorilere göre filmleri takip etmek olabilir veya takip ettiğiniz başka bir portal sahibine mesaj atarak filmi isteği yapabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #OKAN PORTAL , /onur
sevgili mkvod. ellerine sağlık. bu akşam deneyeceğim. özlemiştik.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
slm kola gelsın
oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum 3 4 aydan fazla bır suredır mkvod8 ı kullanmakdaydım ve hıc ama hıc bır problem yasamadım ne bır takılma ne bır kullanılmayan lınk yktu .
ne zman mkvod 8 ı kaldırıp 9 a gectınız ortalık toz duman ya aradasım mkvod8 ı neden kaldırıyorsun bırak kullanmak ısteyen kullansın mk9 yaptınız hıc bır sey eskısı gıbı degıl br suru kullanılmayan uzantı var ıp tv yok denecek kadar az ben almanyada yasıyorum ve turk kanallarını ıp tv den ızlıyrdum sımdı donmakdan baska bırsey yapmyor devamlı takılıyor.
ya ustadım benım bıldıggım bır ust versıyon cıkarken bır alt versıyon kalır ve bır alt versıyonun eksıklerı gıderılıp yenı versıyon cıkarılır ama bu mkvod9 nedır ya lutfen bı ılgılenın sununla.
son olarak prıvat portal a gırıs y-de yapamıyorum bu neden kaynaklanyor.
Teşekkür Edenler:
(30-11-2016, Saat: 13:53)artemisfowl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: slm kola gelsın
oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum 3 4 aydan fazla bır suredır mkvod8 ı kullanmakdaydım ve hıc ama hıc bır problem yasamadım ne bır takılma ne bır kullanılmayan lınk yktu .
ne zman mkvod 8 ı kaldırıp 9 a gectınız ortalık toz duman ya aradasım mkvod8 ı neden kaldırıyorsun bırak kullanmak ısteyen kullansın mk9 yaptınız hıc bır sey eskısı gıbı degıl br suru kullanılmayan uzantı var ıp tv yok denecek kadar az ben almanyada yasıyorum ve turk kanallarını ıp tv den ızlıyrdum sımdı donmakdan baska bırsey yapmyor devamlı takılıyor.
ya ustadım benım bıldıggım bır ust versıyon cıkarken bır alt versıyon kalır ve bır alt versıyonun eksıklerı gıderılıp yenı versıyon cıkarılır ama bu mkvod9 nedır ya lutfen bı ılgılenın sununla.
son olarak prıvat portal a gırıs y-de yapamıyorum bu neden kaynaklanyor.

öncelikle formu güncel takip etmediğinizden mkvod8 uygulamasının Lg firmasının usb ile uygulama çalıştırma işlemini durdurmasından kaynaklı kaldırılmış olduğundan haberiniz olmamış. mkvod8 kaldırılmasa bile zaten tv de bu özellik artık kullanılamayacak olmasından dolayı işinize yaramayacaktı.

mkvod8 ile mkvod9 arasından hiçbir fark olmadığı gibi bazı yeni link tanımlamaları yapılmış ve uygulamanın oynatabildiği linkler çoğalmıştır. bu aşamada gözden kaçırdığınız konu izlemeye çalıştığınız her bir link (iptv veya film linki) uygulama ile bağlantılı değildir. uygulama hali hazırda internet ortamında temin edilebilen linklerin harmanlanması ile ortaya çıkmıştır. yani linklerin bağlı olduğu serverler hangi hızda yayı yapıyorsa o hali ile uygulamada oynar. donması veya linklerin çalışmamasının mkvod9 veya mkvod8 olmasının bir ayrımı yoktur.

son olarak privert kanallar kaldırılmıştır.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , abbaas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,199 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,354 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,626 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,569 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: