Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(24-02-2017, Saat: 20:18)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:47)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:10)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam rica ediyorum. Nerelere girmem lazım. Bilemedim. Tv ye 9 u nasıl kuracağım. Smart tv özelliği yok mu acaba. Webos 3.0 yazıyor. Tv de

Lg storeye giriyorsun,önce kendine bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorsun.Bu kullanıcı adınla lg storeden tv ne mkvod9 u indiriyorsun,sonra indirdiğin mkvod9 programına,portallar xml dosyasını indirerek,adını tv nde kayıtlı mac adresinle değiştirip,yüklüyorsun.

teşekkür ederim oldu. Sonunda başardım. Çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

bir soru sormak istiyorum.bende de lg LM 640S tv var.acaba tv yi değiştirdikten sonra mkvod veya mkiptv izlerken yeni tv ile eski tv arasında herhangi bir iyileşme söz konusu mudur.merak ettim .bende değiştirmeyi düşünüyorum da o yüzden sordum.teşekkürler..
Teşekkür Edenler:
(01-03-2017, Saat: 15:12)sahin50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 20:18)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:47)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-02-2017, Saat: 19:10)uğurbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam rica ediyorum. Nerelere girmem lazım. Bilemedim. Tv ye 9 u nasıl kuracağım. Smart tv özelliği yok mu acaba. Webos 3.0 yazıyor. Tv de

Lg storeye giriyorsun,önce kendine bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorsun.Bu kullanıcı adınla lg storeden tv ne mkvod9 u indiriyorsun,sonra indirdiğin mkvod9 programına,portallar xml dosyasını indirerek,adını tv nde kayıtlı mac adresinle değiştirip,yüklüyorsun.

teşekkür ederim oldu. Sonunda başardım. Çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

bir soru sormak istiyorum.bende de lg LM 640S tv var.acaba tv yi değiştirdikten sonra mkvod veya mkiptv izlerken yeni tv ile eski tv arasında herhangi bir iyileşme söz konusu mudur.merak ettim .bende değiştirmeyi düşünüyorum da o yüzden sordum.teşekkürler..

İkisi arasında hiçbir değişiklik olmaz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , sahin50
Merhabalar ben xml dosyayi indirip LG TV kurmustum su an calusiyor.Ama yeni eklenen portallar icin sanirim guncelleme yapmaliyim.Guncelleme icin ayni xml dosyayi mi kullanacagim.
Desteginuzi rica ediyorum.
Teşekkür Edenler:
1. Sayfadaki portallar dosyasını ayni yöntemle tv ye gondereceksiniz
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat , atillaahmetalp
merhaab seyirturk ve turkvod portalarini yükleyemiyormuyuz dediklerinizi yaptim 30portal yüklendi bu iki portal yok

portallar.xml dosyasini indrip yükledim bu iki portal yok
Teşekkür Edenler:
(06-03-2017, Saat: 22:43)kalpsiz14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaab seyirturk ve turkvod    portalarini yükleyemiyormuyuz  dediklerinizi yaptim 30portal yüklendi bu iki portal  yok

portallar.xml  dosyasini indrip yükledim bu iki portal yok

bahsettikleriniz portal değil tıpkı mkvod gibi 2 farklı uygulamadır ve bu uygulamaların lg tv ler için yapılmış sürümleri yoktur.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Dosya yüklenemedi. IP uyuşmazlığı. Lütfen tv ile aynı ağda olan bilgisayardan yükleme yapın.
The file could not be uploaded. IP dispute. Please upload file from the same network as the TV.

aynı ağdayım daha önce yüklemiştim niye bu hatayı alıyor olabilirim
Teşekkür Edenler:
Tarayici gecmisini silin,tekrar deneyin yuklenecektir.
Teşekkür Edenler: #mkvod
denedim farklı browser da denedim olmadı
Teşekkür Edenler:
(08-03-2017, Saat: 22:02)pyron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: denedim farklı browser da denedim olmadı

Once mkvodu acin ayarlara girinnorada gordugunuz mac adresi ile islem yapin.
Yanlis mac adresibile islem yapiyor olabilirsiniz.
Mkvod ile mkiptv yi karistirmayin.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 179,784 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,297 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,552 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,482 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: