Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(18-10-2016, Saat: 01:08)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: an itibariyle fark etmiş bulunmaktayım ki tıklanmayan filmler vk linkiymiş. vk linki olan hiçbir film hiçbir portalda açılmıyor.

Pc yada telefonds vk.com u acmayi deneyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Mkvod 9 ile Giriş ekranını kendimiz yönetmiyoruz galiba anladığım kadarıyla...
Birden fazla xml dosyası eklediğimizde son eklenen xml dosyası aktif oluyor ve Your List' te çıkıyor sadece... Doğrumu biliyorum?
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 01:39)Tyrael91 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod 9 ile Giriş ekranını kendimiz yönetmiyoruz galiba anladığım kadarıyla...
Birden fazla xml dosyası eklediğimizde son eklenen xml dosyası aktif oluyor ve Your List' te çıkıyor sadece... Doğrumu biliyorum?

En son ne eklemişseniz,o aktif olur.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: Tyrael91
(18-10-2016, Saat: 01:10)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:52)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin

mkvod usta arkadaş haklı otoportal ile hazırlanan linkler açılmıyor manuel girilenler açılıyor benim portalda bu şekilde . . .

Otoportal dediğiniz nedir?,
Ben de manuel olarak girdim ancak portaldaki videolar oynamıyor,
Siz nasıl başardınız
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 02:39)Tyrael91 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 01:10)CLUBX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:52)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 00:44)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dns niz değişik,internet paketinizde güvenlik aile koruma yoksa,normal kurulumu yapmışsanız,proğramı denediğinizde halen bazı linkler çalışmıyorsa,lg nin webos2 ler için bir güncelleme çıkartması gerekiyor.Ancak kullanıcılar geri dönüş yaparak bizede çalışıp çalışmadığı bilgi verebilirlerse,bizde öğrenmiş oluruz.

hocam hepsini doğru olarak yaptım. dns google dns'ti yandex'e çevirdim durum yine aynı. yükleniyor kısmında takılı kalanlar ölü link olabilir ama alexvizyon portalda filmere tıklanamama olayı uygulama hatası gibime geldi. bunları da sizlere geri dönüş olsun diye yazıyorum yanlış anlamayın Big Grin

mkvod usta arkadaş haklı otoportal ile hazırlanan linkler açılmıyor manuel girilenler açılıyor benim portalda bu şekilde . . .

Otoportal dediğiniz nedir?,
Ben de manuel olarak girdim ancak portaldaki videolar oynamıyor,
Siz nasıl başardınız

Otoportal denilen olay,portal yapan arkadaşların kulandığı bir proğramdır.Normal kullanıcı ile alakası yoktur.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: Tyrael91
Nasıl oldu bilmiyorum ama vk linkleri hiç açılmazken bir anda açılmaya başladı şuan hiöbir sorun yok takır takır izliyorum Big Grin herkese teşekkürler tekrar emeğinize sağlık çok harika bir program olmuş Smile
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(18-10-2016, Saat: 22:41)aslanycan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nasıl oldu bilmiyorum ama vk linkleri hiç açılmazken bir anda açılmaya başladı şuan hiöbir sorun yok takır takır izliyorum Big Grin herkese teşekkürler tekrar emeğinize sağlık çok harika bir program olmuş Smile

Nasıl oldu acaba Smile
iyi seyirler.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , aslanycan , kamil
Bağış yapmıştım yeni mkvod indirdim favoriler hala görünüyor portallar yok sadece onları da ekleyeceğiz artık Smile
Teşekkür Edenler:
(18-10-2016, Saat: 23:14)dj_fatih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bağış yapmıştım yeni mkvod indirdim favoriler hala görünüyor portallar yok sadece onları da ekleyeceğiz artık Smile

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68 bağış ile alakalı burasını okuyunuz.
Portallar bölümünü ise http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=272 buradaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
hocam elinize sağlık portallarda türkçe dublaj filmlerin yanına altyazı veya dunlaj yazılırsa çok iyi olur ellerinize sağlık
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 174,857 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,500 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,366 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,479 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: