Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
(20-11-2018, Saat: 15:07)hikmet__1635 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden ya..

Sadece kendize ait embed linklerden olusan liste ekleyeceksiniz.
Hazir oldugunda bilgi verilecektir. Portalkar olmayacaktır.
Teşekkür Edenler:
bu hizmetinizden çok memnunduk üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız...
Teşekkür Edenler:
Bundan sonra mkvod kullanmak için bir sebep kalmadı tvden kaldıracağım bence sizde bu siteyi kapatın artık
Teşekkür Edenler:
mkvod üstad , portallar hiç olmayacak derken mkvod tamamen kapanıyor mu güçlü cafe v.s biz çok memnunduk en büyük alışkanlığımız , vazgeçilmezimiz olmuştu
Teşekkür Edenler:
hocam elimizden bişey gelirse hazırız
ailecek severek ve beğenerek kullanıyoruz
Teşekkür Edenler:
merhaba.. lg smart tvde uygulamayı indirdim pcde yüklemeyi tamamladım mac adresimi falan yükledim sorunsuzdu.. lakin kiracı olduğum için ev değiştirdim ve liste falan silinmişti tekrar yüklemek istediğimde şöyle bir hata alıyorum sizin sitenizden..

Bu sayfaya erişim izniniz yok. Bunun sebebi aşağıdaki nedenlerden dolayı olabilir:
Üyelik hesabınız yasaklanmış veya bu sayfaya erişim izniniz engellenmiş olabilir.
Yöneticilere ait özel bölüme veya izniniz olmayan bir kaynağamı girmeye çalışıyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkinizin olup olmadığını kontrol ediniz.
Hesabınız, hala aktivasyon maili veya yönetici onayı bekliyor olabilir. (Aktivasyon Kodunu Tekrar Yolla)
Eğer doğrudan bu sayfaya eriştiyseniz, size izin verilen uygun formlar veya linkleri kullanabilirsiniz.
mac adresi ve portalları yollayacağım sayfayab ulaşamıyorum .. sornun ne olduğunu ve çözümü söylerseniz sevinirim.. iyi akşamlar
Teşekkür Edenler:
(20-11-2018, Saat: 17:20)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2018, Saat: 15:07)hikmet__1635 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden ya..

Sadece kendize ait embed linklerden olusan liste ekleyeceksiniz.
Hazir oldugunda bilgi verilecektir. Portalkar olmayacaktır.

Hocam maddi sıkıntılardan mı acaba ? biz sizin ilginizden ve mkvoddan çok memnunduk eğer bir sıkıntı varsa yardımcı olmak isteriz.
Teşekkür Edenler:
mkvod uygulamasında listeniz kısmı gitmiş portallar görünmüyor.. portalları tekrar yüklemek istediğimde de dosyayı indirmeme izin vermiyor. sorun neden kaynaklanıyor ve sorunu nasıl çözebilirim acaba
Teşekkür Edenler:
Lütfen uygulamanın güncellenmesini bekleyin.
Gerekli açıklama yapılacaktır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , anibus , awengers44 , #sorgumurat
Mkvod kapanmamali gereken neyse yapilmali
Teşekkür Edenler: ramezan

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,210 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,355 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,638 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,576 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: