Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.29/5 - 260 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9(NETCAST/WEBOS)
Emekleriniz için minnettarım, Allah razı olsun hepinizden
Teşekkür Edenler:
youtube çoğu videoyu ya açmıyor,yada üç dört kere denedikten sonra açıyor. Bilgisi olan var mı ? Teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(06-11-2019, Saat: 13:27)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: youtube çoğu videoyu ya açmıyor,yada üç dört kere denedikten sonra açıyor. Bilgisi olan var mı ? Teşekkürler

Linkin alindigi sitenin yougunlugundan kaybakli olabilir.
Aksam akternatif siteler eklerim.
Teşekkür Edenler: acemi iste
(06-11-2019, Saat: 13:52)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2019, Saat: 13:27)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: youtube çoğu videoyu ya açmıyor,yada üç dört kere denedikten sonra açıyor. Bilgisi olan var mı ? Teşekkürler

Linkin alindigi sitenin yougunlugundan kaybakli olabilir.
Aksam akternatif siteler eklerim.

Youtube link alimi yapan siteleri engellemeye baslamis.
Bundan kaynakli isteklerin bir kismi engellenmektedir.
Farkli bir cozum bulmaya calisacagim.
Teşekkür Edenler: /onur , acemi iste , #Okifioktay , UZO
Merhaba arkadaslar ben bu aksam fark ettim benim mkvod09 trial versiyonmus ben bunu full versiyona nasil cevirebilirim bir sorum daha olucak sanirim daha once sifreyi degistirmisim hatirlamiyorum ne yapmam gerekiyo yardimci olursaniz sevinirim
Teşekkür Edenler:
(09-11-2019, Saat: 23:51)sudaki_iz59 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar ben bu aksam fark ettim benim mkvod09 trial versiyonmus ben bunu full versiyona nasil cevirebilirim bir sorum daha olucak sanirim daha once sifreyi degistirmisim hatirlamiyorum ne yapmam gerekiyo yardimci olursaniz sevinirim

Bu sorunun cevabini mkvod ustaya asagida verdigim mail  olarak yazarsan yardimci olacaktir

mkvodmk@gmail.com
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , #Okifioktay , #sorgumurat
selam mkvod full versiyonu kullanıyorum
4 gündür youtube acılmoyor sebeb ne olabilir
Teşekkür Edenler:
daha önce Mkvod"a ait youtube vardı, reklamsız tüm videoları acabiliyordum, malesef 4 gündür youtube hiç video açılmıyor, lütfen server yoğunluğu Mac adresi demeyin, bunlarla ilgisi yok
Teşekkür Edenler:
(24-11-2019, Saat: 23:22)ercan_nrw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha önce Mkvod"a ait youtube vardı, reklamsız tüm videoları acabiliyordum, malesef 4 gündür youtube hiç video açılmıyor, lütfen server yoğunluğu Mac adresi demeyin, bunlarla ilgisi yok

tamam server yoğunluğu veya mac adresi demeden söyleyeyim az önce hem youtube aramada hem embed olarak portal da denedim Webos tv de herhangi bir sorun yok youtube linkleri daha önceki gibi açılıyor.youtube canlı yayınlar ve kısıtlama yapılan youtube linkleri hariç (vavo klipleri ülke ve kullanıcı kısıtlaması olan videolar v.s.)

Modeminizi yeniden başlatıp birde öyle deneyin.
Teşekkür Edenler:
(24-11-2019, Saat: 23:22)ercan_nrw Adlı Kullanıcıdan Alıntı: daha önce Mkvod"a ait youtube vardı, reklamsız tüm videoları acabiliyordum, malesef 4 gündür youtube hiç video açılmıyor, lütfen server yoğunluğu Mac adresi demeyin, bunlarla ilgisi yok

Yurtdışındaysanız tvlerde youtube için bazı linklerde sorun olabilir bakılacak.
Hiçbiri açılmıyorsa sizin internetinizle ilgili bir sorun olabilir.
Android cihazlarınızda aynı sorun olmaması lazım.
Teşekkür Edenler: acemi iste , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list mkvod 113 180,209 24-01-2021, Saat: 20:58
Son Yorum: mkvod
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 25,354 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 42,632 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 41,571 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: