Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.21/5 - 87 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Android sürümü(Google Play)(Telefon)
(23-08-2017, Saat: 19:46)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2017, Saat: 08:22)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2017, Saat: 01:18)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri diğer çalışan m3u playlistlerini nasıl ekliyorsam oyle ekliyorum. sizin websiteniz üzeriden telefonun mac adresini girerek
Aldiginim yerle göreüştüm çalışması gerektiğini söyledi
Linkler android de acilabiliyormu? pcde vlc ile denedim çalıştı ayrıca cep telefonumda başka bir iptv player ile yine çalıştı.

M3u dosyanizi mkiptv@gmail.com a gonderin bakayim .

mail attım.

Yükledim sorun yok.
Teşekkür Edenler:
size mail attığım listeyi aynen kendimde denedim yine çalışmıyor. vl player uygulaması ile sorunsuz çalıştırdım m3u yu.
Teşekkür Edenler:
(23-08-2017, Saat: 22:01)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: size mail attığım listeyi aynen kendimde denedim yine çalışmıyor. vl player uygulaması ile sorunsuz çalıştırdım m3u yu.

Bana android cihazınızın mac adresini ve kaç nolu m3u playl,ste yüklediğinizi gönderin lütfen.
Cihazınız full aktif olmayabilir. Ondanda olabilir. Kontrol edeyim.
Siz bağış yapmışsınız. Tv de denediniz mi?
Teşekkür Edenler:
(23-08-2017, Saat: 22:15)mkVOD Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23-08-2017, Saat: 22:01)yakamoz01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: size mail attığım listeyi aynen kendimde denedim yine çalışmıyor. vl player uygulaması ile sorunsuz çalıştırdım m3u yu.

Bana android cihazınızın mac adresini ve kaç nolu m3u playl,ste yüklediğinizi gönderin lütfen.
Cihazınız full aktif olmayabilir. Ondanda olabilir. Kontrol edeyim.
Siz bağış yapmışsınız. Tv de denediniz mi?

evet tv de sorunsuz çalışıyor. cep mac mail attım
Teşekkür Edenler:
Bu surumun apk sini bulamiyorum.
Teşekkür Edenler:
(14-04-2019, Saat: 22:46)anlamamki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu surumun apk sini bulamiyorum.

Mac numaranızı görünür şekilde paylaşmayınız.
Telinize android versiyonlardan birisini kurabilirsiniz.
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=76,
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=420
buradakilerden birisi mkvod,diğeri ise mkiptv programlarıdır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , acemi iste , abbaas
Hayırlı günler ben mkiptv android sürümünü telefona yüklüyorum program açılıyor ama durmadan lütfen gerekli izinleri verin diyiyor yani hiç birsey yapamiyorsun
Teşekkür Edenler:
(28-05-2021, Saat: 23:21)cihad2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı günler ben mkiptv android sürümünü telefona yüklüyorum program açılıyor ama durmadan lütfen gerekli izinleri verin diyiyor yani hiç birsey yapamiyorsun

telefonun uygulamalar bölümünde mkiptv uygulaması detayında izinler bölümüne girip gerekli izinleri vermelisiniz.
Teşekkür Edenler:
Photo 
(31-05-2021, Saat: 14:14)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-05-2021, Saat: 23:21)cihad2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı günler ben mkiptv android sürümünü telefona yüklüyorum program açılıyor ama durmadan lütfen gerekli izinleri verin diyiyor yani hiç birsey yapamiyorsun

telefonun uygulamalar bölümünde mkiptv uygulaması detayında izinler bölümüne girip gerekli izinleri vermelisiniz.

izinleri verildi hala böyle

Screenshot-20210531-191055-com-mkalyon-mkiptv-box.jpg

Teşekkür Edenler:
(31-05-2021, Saat: 20:23)cihad2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-05-2021, Saat: 14:14)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

izinleri verildi hala böyle

Screenshot-20210531-191055-com-mkalyon-mkiptv-box.jpg

mkiptv@gmail.com a yazin lütfen
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV ANDROID TV / BOX / FireTV SÜRÜMÜ(Google Play) mkvod 67 85,487 28-12-2022, Saat: 17:48
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: