Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.96/5 - 135 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD9 Listenizi Oluşturma ve Yükleme(Create and upload own list
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 buradaki anlatımlara göre yapacaksınız usb ye indirme işlemi artık bitti lg marketten direk tv nize indirip öyle izleyeceksiniz artık mkvod uygulamasını.tek yapmanız gereken portalları verdiğim linkte anlatıldığı şekilde kendiniz ekliyeceksiniz o kadar.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Usta portalları filan ekledim yanlız kendi iptv listem var daha önce kullandıgım liste onu nasıl eklicem kendi hosting imde tutuyordum listemi.
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 20:02)kiraclar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta portalları filan ekledim yanlız kendi iptv listem var daha önce kullandıgım liste onu nasıl eklicem kendi hosting imde tutuyordum listemi.

Onu bir portal gibi ekleyebilirsiniz.
Portallar.xml yip upload edin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Usta mkvod9 netcast den tv ye kurdum portallari yukleme sayfasindan mac adresimle gonderdim ama tv de programi actigimda hicbisey cikmiyo bos ekran sadece .. Neden olur bu ..Onceden mkvod8 kullaniyodum simdi kaldirildi .. Onunla alakali mi acaba ..
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 22:08)aydinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta mkvod9 netcast den tv ye kurdum portallari yukleme sayfasindan mac adresimle gonderdim ama tv de programi actigimda hicbisey cikmiyo bos ekran sadece .. Neden olur bu ..Onceden mkvod8 kullaniyodum simdi kaldirildi .. Onunla alakali mi acaba ..

Mkvod8 in kaldırılması ile hiçbir alakası olamaz.http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 bu sayfada yazılanları yavaş ve dikkatli okuyan ve videoyu izleyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
merhaba
arkadaslar bana yardim olun nasil olur bu MKVOD LG smart tv haberim yok kimse yardim edermi programi yukledim
ama portal nasil yuklenir bilmiyorum ben mac adresi veririm kimse proglamlari gondersin lutfen.....
Teşekkür Edenler:
(20-11-2016, Saat: 03:51)erkin65 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba
arkadaslar bana yardim olun nasil olur bu MKVOD LG smart tv haberim yok kimse yardim edermi programi yukledim
ama portal nasil yuklenir bilmiyorum ben mac adresi veririm kimse proglamlari gondersin lutfen.....
Burayı aç ve oku
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler:
(19-11-2016, Saat: 23:31)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2016, Saat: 22:08)aydinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Usta mkvod9 netcast den tv ye kurdum portallari yukleme sayfasindan mac adresimle gonderdim ama tv de programi actigimda hicbisey cikmiyo bos ekran sadece .. Neden olur bu ..Onceden mkvod8 kullaniyodum simdi kaldirildi .. Onunla alakali mi acaba ..

Mkvod8 in kaldırılması ile hiçbir alakası olamaz.http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 bu sayfada yazılanları yavaş ve dikkatli okuyan ve  videoyu izleyin.

Usta herseyi harfiyen uyguluyorum .. Upload sayfasindan portallarin yuklemesini yaparken xml dosyasini gonderdikten sonra sadece yuklenen dosya ve altindada da boyut yaziyo herhangi bir kayit tamamlanmistir yazisi felan cikmiyo ve tv den programi actigimda sadece bos arkaplan resmi var oyle listeniz ya da ayarlar yazisi felan hicbisey cikmiyo sadece bos arkaplan resmi cikiyo.. Nedn olur bu ..
Teşekkür Edenler:
(20-11-2016, Saat: 23:39)aydinn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2016, Saat: 23:31)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Mkvod8 in kaldırılması ile hiçbir alakası olamaz.http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 bu sayfada yazılanları yavaş ve dikkatli okuyan ve  videoyu izleyin.

Usta herseyi harfiyen uyguluyorum .. Upload sayfasindan portallarin yuklemesini yaparken xml dosyasini gonderdikten sonra sadece yuklenen dosya ve altindada da boyut yaziyo herhangi bir kayit tamamlanmistir yazisi felan cikmiyo ve tv den programi actigimda sadece bos arkaplan resmi var oyle listeniz ya da ayarlar yazisi felan hicbisey cikmiyo sadece bos arkaplan resmi cikiyo.. Nedn olur bu ..

Login olun.
mkvod9 u kurun. Usb den kulanım kapatılmıştır.
dns değiştirin.
tvnizi açtığınızda bir müddet bekleyin sonra mkvod9 u açın.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , #OKAN PORTAL
(18-10-2016, Saat: 17:20)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2016, Saat: 17:15)xanax27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Ayarlar da eskiden şifre 1 idi denedim olmadı, yeni şifre mkvod01 diye denedim yine olmadı. ayarlar sekmesinde şifre nedir?

Şifre 1 dir. 1 girip normal kumandada play tuşuna basın.
Sihirli kumanda ile şifreno-ın sağındaki butonu tıklayın.
şu an toplamda kaç portal var
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD9(NETCAST/WEBOS) mkvod 1,469 1,945,125 02-10-2023, Saat: 21:56
Son Yorum: Okifioktay
  MKİPTV ve MKVOD9 TARİHÇEMİZ... Okifioktay 15 24,504 22-09-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: kutolo
  MKVOD9 MY LOCAL YÜKLEME sorgumurat 23 41,370 01-12-2018, Saat: 18:31
Son Yorum: smailey
  MKVOD9 Duyurular mkvod 23 40,482 20-08-2018, Saat: 03:33
Son Yorum: mkvod