Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.95/5 - 106 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sitelerden EMBED linki nasıl alınır... (Resimli Anlatım) @By YARBAY
üstadlar aynı bu şekil ayrıntılarıyla modül yapmayı da anlatmanız mümkünmü?
Teşekkür Edenler: /Serkanice
(12-11-2016, Saat: 13:24)nilkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadlar aynı bu şekil ayrıntılarıyla modül yapmayı da anlatmanız mümkünmü?

Mkvod tools bolumune bakin.
Teşekkür Edenler: /Serkanice
(12-11-2016, Saat: 13:24)nilkuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadlar aynı bu şekil ayrıntılarıyla modül yapmayı da anlatmanız mümkünmü?

siz sanırım modül ile portalı karıştırıyorsunuz.basit bir tabirle :

Portal : Hazırlayıcısı tarafından çeşitli paylaşım (film,dizi v.s. siteleri) sitelerinden manuel alınan linklerin XML yoluyla playlist haline getirilip,uygulama üzerinden izlemek veya diğer kullanıcılarla paylaşmaktır.

Modül : Hazırlayıcısı tarafından çeşitli paylaşım (film,dizi v.s. siteleri) sitelerinden programlar (php v.s.) vasıtasıyla, otomatik olarak linklerin alınması işlemidir.

ikisi arasındaki en büyük farklılık Portallarda hazırlayıcısı tarafından linkler güncelleme ve ekleme işlemleri manuel olarak yapılırken modül sisteminde sitede yapılan her ekleme - değişiklik otomatik olarak uygulamaya yansır (tabi modülünde kendi içerisinde birçok işlem ve değişkenleri vardır yani oda benim anlattığım kadar kolay değildir yap modülü bak keyfine diye birşey yok anlayacağınız :Smile  ).anlaşılacağı üzere kalıp bir xml üzerinden yapılan portal hazırlamak kolay iken , modül hazırlamak  için bilgisayar programcılığından anlamak en azından bir siteden veri nasıl çekilir, resim linkleri, video embedleri v.s. nasıl alınır bilmek gereklidir,php, asp.net(c#, vb.net), js vs. gibi dillerin bilinmesi gerekiyor.buda öyle mesaj ile chatte v.s. anlatılabilnecek birşey değil.ama portal hazırlamak için mkvod ustanın da dediği gibi tools bölümünde örnek ve konular mevcut onlara bakıp kendinize ait bir portal oluşturabilirsiniz http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=10 ve http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=48 bu konulara göz atın.
merhaba ustalarım güzel bir konu olmuş elinize sağlık.

https://r3---sn-nv47lne6.googlevideo.com...MjUuNTIuNw

bu link bir videoyu izlerken idm tarafından alındı bunu xml ye eklemem mümkünmüdür nasıl yaparım.

Bu linke tıklanınca çok uzun bir link açılıyor bu arada garip geldi bana
Teşekkür Edenler:
hayır bu link embed linki değildir site tarafından ip ye özel üretilen bir linktir.boşuna eklemeyin başka ip lerde çalışmaz.çalışsa bile birkaç saat içerisinde link değişir ve izlenemez olur.konudaki anlatımlar embed linkleri içindir sitelerde bulunan özel player,x player,z player v.s. ler bu yöntemle alınmaz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
anladım teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
bir çok bizim bilmediğimiz video türleri çıkmış bir türlü embed kodu alamıyoruz yardımcı olursanız sevinirim.örneğin estream- ese-rap-heca-jw player gibi
Teşekkür Edenler:
estream linklerini almak kolay bu tür videoların bulunduğu siteye girip mause ile sağ tık yapıp sayfa kaynağını görüntüleyin,açılan sayfada iframe tagı içerisinde bu estream linklerin embedlerini görürüsünüz zaten.rap tan kastınız raptu veya rapid videoları ise aynı şekilde alacaksınız embed linklerini.site tarafından gizlenmemiş bütün video linklerini bu şekilde sayfa kaynağından kolayca alabilirsiniz.diğer yazdıklarınızın tamamını anlamasamda jwpalyer dediğiniz embed linki değil,daha öncede defalarca belirtildiği gibi site tarafından gizlenmiş, sitenin playerinden oynatılan linkler.bunun diışında mozilla kullanıyorsanız f12 tuşuna basıp ağ görüntüleden videoların embedlerine ulaşabilirsiniz.birde ben hiç kullanmadım ama download programlarıylada videonun embed linklerine ulaşılabiliniyormuş.
embed linki aramadan önce http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...1#pid12021 buradaki linklerin yapısına hakim olmanız sitelerden linkleri bulmanızda faydalı olacaktır.
Teşekkür Edenler: #mkvod
Hayirli Aksamlar cümleten,

Ben Misal Star Tv den dizileri almak istiyorum bu konuda yardim edebilecek bi Usta varmi.
Misal Söz dizisi bunu nasil alabilirim?

Saygilar
Teşekkür Edenler:
(27-09-2017, Saat: 18:17)arslion84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayirli Aksamlar cümleten,

Ben Misal Star Tv den dizileri almak istiyorum bu konuda yardim edebilecek bi Usta varmi.
Misal Söz dizisi bunu nasil alabilirim?

Saygilar

sitelerden komple bir dizi almak 5-6 mesaj üstte http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid12807 yazdığım gibi modül işine giriyor ve tamamen başka bir şey.ama bahsettiğiniz diziyi youtube dan ekleyip izleyebilirsiniz.youtube dan nasıl embed linki alınır 1.mesajda anlatılmış.ayrıca youtube dan komple m3u8 şeklinde de bazı playlistler otomatik alınabiliyordu ama o konuda pek bilgi sahibi değilim (gerçi hala alınabiliyormu o sistem ile emin de değilim),belki başka bir arakadaş yardımcı olabilir.kolay gelsin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , acemi iste

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKVOD - Oynatılabilen Embed Linkler(Playable Embed Links) mkvod 441 505,679 08-12-2022, Saat: 00:06
Son Yorum: onur

Hızlı Menü: