Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(22-11-2016, Saat: 17:34)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce videoyu seyrediniz. sonra yükleme işlemlerini yapınız.

Arkadaşlar mkvod9 serisine, bilindiği gibi portallar dosyasını yükleme için kullanılan sayfada,kötü amaçlı kişiler,bilmedikleri mac numaralarına amaçları dışında bir nevi dosya yüklemeye çalıştıkları tesbiti üzerine,MK ustamız tarafından,bunların önüne geçilmesi için ip kontrolü getirilmiştir.Bu sebepten dolayı,kullanıcılar,tv lerine portallar dosyasını yüklerken,tv ile aynı ağda olmak zorundadırlar.
-Kullanıcılar,yükleme yaparken,genelde karşılaştıkları Dosya yüklenemedi İp uyuşmazlığı hatası ile karşılaşmaktadırlar.Bu sorunun çözümü şu şekildedir....

Yükleme yapmak için :
-Önce tv de mkvod9 u acin,
-Ana ekranda iken yeşil tuşa basın mac adresinizi görün,
-Ekranda gördüğünüz mac numaranızı,aralarında ( : ) iki nokta üst üste işaretlerini kullanmadan,indirdiğiniz
dosyaya ad değiştir diyerek yazıp kaydedin.Yani indirdiğiniz dosya adı,mac numaranızla aynı olacak.
-Adını değiştirdiğiniz bu dosyayı   http://tools.mkvod.info/mkvod9/uploads/ sayfasını açarak,gözat kısmından dosya yolunu gösterip,tv nize gönderin.
...Hepsi bu kadar...
bu siteye ulaşılamıyor diyor üstad
Teşekkür Edenler:
(24-11-2016, Saat: 23:45)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2016, Saat: 23:08)adrenal41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğinizi yaptım aynı hata devam ediyor. vpn olmadan siteniz açılmıyor Sad(

Başka bir pc de yine evinizde yapmayı deneyin.Olmaması için sorun yok,yada bana özelden mac numaranızı gönderin.

üstad bende aynı hatayı alıyorum bir IP uyuşmazlığı diyor bir siteye ulaşılamıyor diyor destek verirsen sevinirim
Teşekkür Edenler:
(01-05-2020, Saat: 17:40)türkg Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2016, Saat: 23:45)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-11-2016, Saat: 23:08)adrenal41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dediğinizi yaptım aynı hata devam ediyor. vpn olmadan siteniz açılmıyor Sad(

Başka bir pc de yine evinizde yapmayı deneyin.Olmaması için sorun yok,yada bana özelden mac numaranızı gönderin.

üstad bende aynı hatayı alıyorum bir IP uyuşmazlığı diyor bir siteye ulaşılamıyor diyor destek verirsen sevinirim

Çözüm sağlandı anladığım kadarı ile,buraya neler yaptığınızı ve nasıl çözdüğünüzü özetlerseniz,diğer kullanıcılarada destek vermiş olursunuz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /NeTeS , abbaas , acemi iste

Hızlı Menü: