Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(12-12-2016, Saat: 22:57)alimcik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lg televizyona mkvod açıkken otomatik dns ayarlı yükleme yapılabiliyor.

Yapabilirsiniz,kısa bir anlık kopma ve baglanma süresi olabilir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
selam arkadaşlar ben ip tivi cevirip dosyayı yükledigimde büün portlar gidiyor sadece ip tv kanaları kalıyor. bu sefer portları yüklüyorum bu sefere ip tv kanaları gidiyor
Teşekkür Edenler:
(12-12-2016, Saat: 23:41)emir.kk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam arkadaşlar ben ip tivi cevirip dosyayı yükledigimde büün portlar gidiyor sadece ip tv kanaları kalıyor. bu sefer portları yüklüyorum bu sefere ip tv kanaları gidiyor

Iptv icin MKIPTV uygulamasini kullanın.
Teşekkür Edenler:
kulanıyorum yüklenmiyor bir trlü sürekli hata veriyor 2 kere yükledim ondan sonra yüklenmedi numaraları yazıyorum-1.xml yapıyorum hep 12 haneli diyor gıcık oldum
Teşekkür Edenler:
yüklemede hata yapıyorsunuzdur.mac adresiniz 12 haneli olmalıdır.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur
mac adresini 12 yazıyorum 10 dosya var 1.2.3. diye gidiyor mac adresini yazdıktan sonra -1.xml yazıyorum olmuyor . sadece mac adresi .xml yazarsam mkvod 9 gidiyor yazdıklarım portlar yok oluyor ozman
Teşekkür Edenler:
aypiyi cevirp not defterine atıyorum ismini mac adresi-1xml yapıyorum gitmiyor. sadece mac adesi yadıgımda mkvod 9 gidiyor.
Teşekkür Edenler:
(13-12-2016, Saat: 00:53)emir.kk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aypiyi cevirp not defterine atıyorum ismini mac adresi-1xml yapıyorum gitmiyor. sadece mac adesi yadıgımda mkvod 9 gidiyor.

Mkvod ve Mkiptv iki ayri uygulamadir.
Yapilar farklidir. Neden kendi konularında yazilanlari okuyup yapmiyorsunuz. .
Mkvod icin http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Mkiptv icin http://www.mkvod.info/mkiptv ye bakin.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Çalışıp duran 9 sürümü birden gitti, uygulamayı silip yeniden yükledim gene olmadı, televizyonda smart share ve binimum program bilgisayar ve telefon üzerinden ortak çalışıyor yani ortak ip var fakat ne zaman xlm dosyasını yüklemeye çalışsam ip uyuşmazlığı sorunu veriyor, işin enteresanı mk vod da da mac adresim görünmüyor undefined yazıyor, şimdiden yardımlar için teşekkürler...
Teşekkür Edenler:
(13-12-2016, Saat: 14:05)frtylz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çalışıp duran 9 sürümü birden gitti, uygulamayı silip yeniden yükledim gene olmadı, televizyonda smart share ve binimum program bilgisayar ve telefon üzerinden ortak çalışıyor yani ortak ip var fakat ne zaman xlm dosyasını yüklemeye çalışsam ip uyuşmazlığı sorunu veriyor, işin enteresanı mk vod da da mac adresim görünmüyor undefined yazıyor, şimdiden yardımlar için teşekkürler...

modeni ve tv yi kapatıp açın. tv ağ bağlantılarını kesip yeniden bağlantı yapın. lg hesap girişini kontrol edin. daha sonra uygulamayı açıp kırmızı tuş ile yenileme yapın. tv ile pc nin aynı anda kablolu veya kablosuz olarak bağlanmış olduğu kontrol edin. biri kablolu diğer wifi olarak bağlanmış olmasın. bu adımlardan sonra hala sorun devam ederse mkvod ustaya konuyu belirten mail atın. ilk fırsatta geri dönüş yapacaktır.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: