Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.14/5 - 90 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DOSYA YÜKLENEMEDİ : İP UYUŞMAZLIĞI HATASI
(24-10-2019, Saat: 16:14)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 16:05)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 08:36)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 01:43)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu mesaji sorun bildirme sayfasina yazmiştim ama sanrim asil yeri burasi
Hocam selam,
LG webos tv de wifi modulunde sorun yasadim bu yuzden wifi modulu degisti ama bununla birlikte MAC adresimde degismis.
Simdi yeni MAC ile mkvod icin portal dosyasi olusturdum ancak dosya yüklenemedi IP uyuşmazliği hatasi veriyor. TV ile yukleme yaptigimi cihaz ayni wifi aginda. Sorun nedir acaba?
Daha önceden sorunsuz bir sekilde kullaniyordum wifi modulu ve MAC degistikten sonra boyle bir hata aldim.
MAC versem yardimci olabilir misiniz?

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari
SIRASIYLA yapin lütfen. Yapiyorum olmuyor yazmayin. Olmuyorsa yazilanlari sirasiyla yapmiyorsunuz demektir.

Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 
yukledim .Mkvod suanki televizyonda da kuruluydu sorunsuz calisiyordu ancak TV'nin Wireless modulü degisti LG TV lerde cok yaygin olan sorun buda biliyorsunuzdur.Modül degisince MAC adreside degismis liste bulunamadi dedi bende yeni MAC adresi ile yeni bir liste olusturup upload etmeye calistim IP hatasi aldim.
Incelemenizi rica ederim farkli bir durum bug olabilir belki programda MAC adresi degisikliginden dolayi guvenlik hatasi gibi.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari
SIRASIYLA yapin lütfen.

Ayni sekilde hata devam ediyor ben zaten programda bug olabilecegini dusundugum icin yazmistim. Moderator arkadas Mkvod hoca ile gorusursen iletirsin.
Ben kendimde yazilim muhendisiyim yukleme hatasindan kaynakli bir durum olmadigi normalden farkli bir durum oldugu icin yazmistim.
Belki bir sonraki versiyonda duzelir.
Selamlar.
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 16:52)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 08:36)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 01:43)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu mesaji sorun bildirme sayfasina yazmiştim ama sanrim asil yeri burasi
Hocam selam,
LG webos tv de wifi modulunde sorun yasadim bu yuzden wifi modulu degisti ama bununla birlikte MAC adresimde degismis.
Simdi yeni MAC ile mkvod icin portal dosyasi olusturdum ancak dosya yüklenemedi IP uyuşmazliği hatasi veriyor. TV ile yukleme yaptigimi cihaz ayni wifi aginda. Sorun nedir acaba?
Daha önceden sorunsuz bir sekilde kullaniyordum wifi modulu ve MAC degistikten sonra boyle bir hata aldim.
MAC versem yardimci olabilir misiniz?

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari
SIRASIYLA yapin lütfen. Yapiyorum olmuyor yazmayin. Olmuyorsa yazilanlari sirasiyla yapmiyorsunuz demektir.

Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 
yukledim .Mkvod suanki televizyonda da kuruluydu sorunsuz calisiyordu ancak TV'nin Wireless modulü degisti LG TV lerde cok yaygin olan sorun buda biliyorsunuzdur.Modül degisince MAC adreside degismis liste bulunamadi dedi bende yeni MAC adresi ile yeni bir liste olusturup upload etmeye calistim IP hatasi aldim.
Incelemenizi rica ederim farkli bir durum bug olabilir belki programda MAC adresi degisikliginden dolayi guvenlik hatasi gibi.

SIRASIYLA yapin lütfen.

Ayni sekilde hata devam ediyor ben zaten programda bug olabilecegini dusundugum icin yazmistim. Moderator arkadas Mkvod hoca ile gorusursen iletirsin.
Ben kendimde yazilim muhendisiyim yukleme hatasindan kaynakli bir durum olmadigi normalden farkli bir durum oldugu icin yazmistim.
Selamlar.

Adınıza ve ip adresinize bağlı 1 lg tv(bunda da zaten mkvodu 1 defa açmışsınız) 1 android olmak üzere 2 cihaz görünüyor ve bu cihazlar tek mac adresi üzerinden bağlantı
kurmuş.
Madem yazılım mühendisisiniz yazılanları doğruyazdığınızı sayıyorum, verdiğim linkteki yazılanlara göre yaptıklarınızı adım adım yazın lütfen. Yükleme de hata varsa birlikte düzeltelim.
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 17:21)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 08:36)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 un ilk mesajda yazilanlari

SIRASIYLA yapin lütfen.

Selamlar.

Adınıza ve ip adresinize bağlı  1 lg tv(bunda da zaten mkvodu 1 defa açmışsınız) 1 android olmak üzere 2 cihaz görünüyor ve bu cihazlar tek mac adresi üzerinden bağlantı
kurmuş.
Madem yazılım mühendisisiniz yazılanları doğruyazdığınızı sayıyorum, verdiğim linkteki yazılanlara göre yaptıklarınızı adım adım yazın lütfen. Yükleme de hata varsa birlikte düzeltelim.
Evet Firestick ve LG Tv var. Firestick te android versiyonu var sorunsuz calisyor zaten o versiyonda portal yuklemesi yapmamiza gerek yok.
Lg tv de olanda sorun yeni basladi modul degisikliginden sonra.
Yalniz firestick in kendine ait ayri MAC adresi var.
LG tv ile MAC adresleri farkli.
Dns degisikligi dosya ismi mac adresi degiskligi yapildi ama sole bisi dikkatimi cekti LG storedan Mkvod'u indirdikten sonra program acilirken bana sözlesme onayi ekrani gelmedi.
Yesil bilgi kismindan sözlesmeyi gorebiliyorum ancak sadece ok tusu aktif oda onceki sayfa ve geri yapiyor sözlesmeyi kabul et kismi gozukmuyor.
Sorun burdan kaynaklaniyor olabilir mi?
Ilginiz icinde ayrica tesekkur ederim.
Firestick'te izleyebiliyorum aslinda ama LG tv de calismadigi icin takinti oluyor bende neden calismiyor acaba diyeSmile)
Teşekkür Edenler:
(24-10-2019, Saat: 18:44)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 16:05)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 

SIRASIYLA yapin lütfen.

Selamlar.

Adınıza ve ip adresinize bağlı  1 lg tv(bunda da zaten mkvodu 1 defa açmışsınız) 1 android olmak üzere 2 cihaz görünüyor ve bu cihazlar tek mac adresi üzerinden bağlantı
kurmuş.
Evet Firestick ve LG Tv var. Firestick te android versiyonu var sorunsuz calisyor zaten o versiyonda portal yuklemesi yapmamiza gerek yok.
Dns degisikligi dosya ismi mac adresi degiskligi yapildi ama sole bisi dikkatimi cekti LG storedan Mkvod'u indirdikten sonra program acilirken bana sözlesme onayi ekrani gelmedi.
Yesil bilgi kismindan sözlesmeyi gorebiliyorum ancak sadece ok tusu aktif oda onceki sayfa ve geri yapiyor sözlesmeyi kabul et kismi gozukmuyor.
Firestick'te izleyebiliyorum aslinda ama LG tv de calismadigi icin takinti oluyor bende neden calismiyor acaba diyeSmile)

Mac adreslerinizi mkiptv@gmail.com a gönderin kontrol edeyim.
Teşekkür Edenler: impala64
(24-10-2019, Saat: 18:44)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24-10-2019, Saat: 16:05)impala64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim durumum biraz farkli ben yillardir kullaniyorum uygulamanizi zaten portallari daha once sorunsuz sekilde 

SIRASIYLA yapin lütfen.

Selamlar.

kurmuş.

Tv nizi fabrika ayarlarına çevirip,öncelikle dns değiştirerek int.bağlantınızı yaparak, kullanıcı adınızla giriş yapıp, proğramları tekrar indirip,gerekli dosyaları yeni mac adresinizle göndermeyi deneyin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #sorgumurat
Yukaridaki hatanin, belirttigim gibi farkli ip lerden kaynaklandigi tespit edilmiştir.
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #sorgumurat , acemi iste
(25-11-2016, Saat: 16:30)herdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Medaratör arkadaşlar merhaba,
Mkvod5 zamanından beri kullanıcısı olduğum uygulama için öncelikle mkvod'a sonra portal sahibi arkadaşlara teşekkür ederim. Mkvod9'u kullanıyorum/kullanıyordum çünkü bilemiyorum evdeki PC'den Portalları yükleme gerekliliğini şuan öğreniyorum ve deneme şansım ancak eve gidince olabilecek. Bu Portalları evdeki PC'den yükleme gerekliliği benim için bir sorun, evimde PC yok.
Daha önce yüklenmiş olan listeler için bu zorunlulukta geçerli olacak mı?

RUSSE:MKVOD9 FULL VERSIYONUNU KULLANANIYORUM. HEPSI YUKLU GÖRUNUYOOR AMA FILMLERI AÇINCA SADECE FRAGMANLARI OYNATIYOOR.NASIL NORMALE DÖNUR.TUM PORTALLAR VAR GÖRUNUYOOR.TEŞKLER.
Teşekkür Edenler:
(14-03-2020, Saat: 14:56)RUSSE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25-11-2016, Saat: 16:30)herdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Medaratör arkadaşlar merhaba,
Mkvod5 zamanından beri kullanıcısı olduğum uygulama için öncelikle mkvod'a sonra portal sahibi arkadaşlara teşekkür ederim. Mkvod9'u kullanıyorum/kullanıyordum çünkü bilemiyorum evdeki PC'den Portalları yükleme gerekliliğini şuan öğreniyorum ve deneme şansım ancak eve gidince olabilecek. Bu Portalları evdeki PC'den yükleme gerekliliği benim için bir sorun, evimde PC yok.
Daha önce yüklenmiş olan listeler için bu zorunlulukta geçerli olacak mı?

RUSSE:MKVOD9 FULL VERSIYONUNU KULLANANIYORUM. HEPSI YUKLU GÖRUNUYOOR AMA FILMLERI AÇINCA SADECE FRAGMANLARI OYNATIYOOR.NASIL NORMALE DÖNUR.TUM PORTALLAR VAR GÖRUNUYOOR.TEŞKLER.

Öncelikle büyük harflerle yazmayınız.
Hangi filmi izlemek istiyorsanız,tam yolu ile belirtiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /NeTeS , acemi iste , kaptancort
İyi forumlar öncelikle benim sorunum mkvod u çok güzel kullanıyordum. Modemim arızadan dolayı değişti. Program açıyor listeyi görüyorum fakat videoları açınca hata kodu alıyorum. Listeyi baştan yüklemem mi gerekiyor
Teşekkür Edenler:
(22-03-2020, Saat: 10:19)Beksu55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi forumlar öncelikle benim sorunum mkvod u çok güzel kullanıyordum. Modemim arızadan dolayı değişti. Program açıyor listeyi görüyorum fakat videoları açınca hata kodu alıyorum. Listeyi baştan yüklemem mi gerekiyor

dns değiştirin
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , Beksu55

Hızlı Menü: