Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(02-01-2017, Saat: 21:28)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustam bu indirme linklerinde sıkıntı mı var. hata veriyor.

Evet linklerde bir yükleme sorunu var sanırım. Yarın sabah düzeltmiş olurum
Teşekkür Edenler: /onur
https://dl.dropboxusercontent.com/s/ ****** (/s/) sonra 1 boşluk var o yüzden inmiyor boşluğu silerseniz dosyalar inecektir.yada murat usta linkleri yeniden düzenlediğinde Smile
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Xtream Codes Api eklenmiştir.
Ayarlara host, username, password bilgisi girdiğinizde ana listenin sonuna eklenecektir.

xtr.jpg

xtr1.jpg

xtr2.jpg

Ayrıca xml yapısına ekleme yapılacaktır.

<xhost></xhost>
<xuser></xuser>
<xpass></xpass>
gibi taglar kullanılarak birden fazla host eklenebilecektir.
Ekleme yapılınca bilgi verilecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /rambozan , #Okifioktay , sampo , Tyrael91
(02-01-2017, Saat: 22:44)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://dl.dropboxusercontent.com/s/ ****** (/s/)  sonra 1 boşluk var o yüzden inmiyor boşluğu silerseniz dosyalar inecektir.yada murat usta linkleri yeniden düzenlediğinde Smile

indirme linkleri güncellenmiştir.
Teşekkür Edenler: #mkvod , asil33 , #Okifioktay
Ustaların ellerine sağlık
hepinize ayrı ayrı teşekkürler..
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , #Okifioktay
üstad xstream codes sayesinde artık daha hızlı ve güncel bir şekilde iptv listesi elde etmiş olacağız eline sağlık harika olmuş.Yeni uygulamalarını ve güncellemelerini dikkatle bekliyoruz.Allah dert vermesin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod , #sorgumurat
(03-01-2017, Saat: 16:26)rambozan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad xstream codes  sayesinde artık daha hızlı ve güncel bir şekilde iptv listesi elde etmiş olacağız eline sağlık harika olmuş.Yeni uygulamalarını ve güncellemelerini dikkatle bekliyoruz.Allah dert vermesin.

Senden de katkılarını bekliyoruz Smile
Bir kaçtın bir daha göremez olduk seni.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /rambozan
Sürekli kullanıdığım iplinklerinden güncellenenleri,başka bir işleme maruz kalmadan,xtream codes eklentisi sayesinde güncellenmiş halini bulabileceğiz.Teşekkürler usta,çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: Tyrael91
merhabalar, ekleme falan tamamda hocam, ben playlistlere eklediğim iptv lerin bazınlarını silmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım konulardada yok, yardımcı olabilir misiniz ?
Teşekkür Edenler:
(07-01-2017, Saat: 02:21)apple47 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar, ekleme falan tamamda hocam, ben playlistlere eklediğim iptv lerin bazınlarını silmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım konulardada yok, yardımcı olabilir misiniz ?

Dosyanizi duzenleyip ayni sekilde yeniden yuklerseniz.
Son hali gorunecektir.
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , ramezan , #Okifioktay , #sorgumurat , mngma44

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 486,129 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: