Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 89 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(15-01-2017, Saat: 23:05)pensamiento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba liste işini anladım ancak kanal ekleme olayından hiç bir şey anlamadım. ilk olarak macadres-m.xml dosyasını yükledim tv de de gördüm. peki şimdi işlemleri macadres-m.xml üzerine link ekleyerek tekrar yükleme işlemimi yapacağım.   teşekkürler

1. sayfadaki videoları izleyebilirsiniz.
mac-m.xml analiste içindir.
Burada playlislere izsim vermek için kullanılmakatadır.
mac-1.xml 1. nolu xml playlist
mac-2.xml 2. nolu xml playlist
.....
mac-1.m3u 11. nolu m3u playlist
mac-2.m3u 12. nolu m3u plalisttir.

Elinizde örneğin
listem.m3u dosyası varsa bunun adını macadresiniz-1.m3u yapıp upload ederseniz 11. sırada görünecektir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
yardımınız için teşekkür ederim sonunda başardım ancak forumda paylaşılmış olan hazır bir listeyi yükledim listede ki kanalların tümünde Hata tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum bunun çözüm yolu nedir
Teşekkür Edenler:
(16-01-2017, Saat: 00:04)pensamiento Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yardımınız için teşekkür ederim sonunda başardım ancak forumda paylaşılmış olan hazır bir listeyi yükledim listede ki kanalların tümünde Hata tanımlanamayan hata uyarısı alıyorum bunun çözüm yolu nedir

hazır olan yanlış şekilde oluşturulmuş olabilir,yada siz hatalı yüklemiş olabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
tskler ----cok iyi
Teşekkür Edenler:
Teşekkürler gerçekten harika olmuş.. Neden diye soracak olursanız,
sanırım reconnect özelliği var yani kanalı izlerken kopma olur ise durduruldu diyor ve yeniden bağlanıyor (reconnect özelliği)
doğru mu biliyorum?
Teşekkür Edenler:
mkıptv3 gerçekten çok güzel olmuş..emegi geçen üstadların eline saglık..çok teşekkürler...mkiptv kullanmak isteyenlere nacizane tavsiyem Xtream Codes olarak link kullanın..eskisinden çok daha zevkli..klasörlere bölüyor olması aradıgınızı kolay bulmanızı saglar..kanal logoları ulusallarda çok iyi...epg sanırsam yok inşallah gelir...kanal geçişlerini çıkmalı degilde direk yapabilsek müthiş olur...çok hızlı kasma yapmıyor..dün gece denedim zevk aldım.. tekrardan emeginize elinize saglık..çok teşekkürler...
Teşekkür Edenler: #mkvod
Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: veteran
(09-02-2017, Saat: 13:54)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.

teşekkürler üstad fark etmemiştim..birde aklıma gelmişken yazayım canlı yayınları durduruyor..bu benim bildigim kadarıyla iptv işiyle ugraşanların eklenecek özellik diye verdikleri birşey..ismini vermemde belki sakınca vardır başka smart iptv player da yok sanırsam yada ben görmedim...
Teşekkür Edenler:
mkiptv de önemli bir özellik..her eklenen linki dosyalara bölüyor.. iptv kullanıcıları için önemli özellik.. en azından benim için... başkaları ise sadece tek linki böler  4 link eklediginizde misal dosyalara bölmez..ben çok ugraştım çünki bu konuda yapamadım...
Teşekkür Edenler:
(09-02-2017, Saat: 14:03)veteran Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-02-2017, Saat: 13:54)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kanal gecislerini p+ p- tuskari ile yapabilirsiniz.

teşekkürler üstad fark etmemiştim..birde aklıma gelmişken yazayım canlı yayınları durduruyor..bu benim bildigim kadarıyla iptv işiyle ugraşanların eklenecek özellik diye verdikleri birşey..ismini vermemde belki sakınca vardır başka smart iptv player da yok sanırsam yada ben görmedim...

Bu şekilde calisan linke ornek verirseniz bakabilirim.
O kadar cok farkli link yapisi varki birinde duszgun calisan digerinde calismayabiliyor.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 490 478,827 12-11-2023, Saat: 15:33
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: