Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.02/5 - 92 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Xtream Codes Api
(24-01-2019, Saat: 09:12)remzi0049 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayın m.kalyon ustam lg netcast tvme kendi iptvlerimi online link olarak ister m3u ister xtream olarak gönderiyorum ama link1 link2 vs.güncellendi falan diyor ama tv ye baktığımda gelmediğini görüyorum.Dosya olarak geliyor ama link olarak gelmiyor.sorun nerede acaba.

Islemlerinizi aktif mac adresinize gore yapmalisiniz.
Mkiptv acip yesil tusa basin ve oradaki mac adresini kullanin.
Ayrica yükleme sayfasinda mac adrrsinizi dogru yere girin.
Bunlari dogru yaptinizdan eminseniz mac adrrsinizi mkiptv@gmail.com a gonderin kontrol edeyim.
Online link yerine mkiptv auarlarda xtream codes api yi de kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
İyi akşamlar. Öncelikle böyle güzel bir program için size teşekkür ederim. Lg televizyonumda MKIPTV programını severek kullanıyorum. Sizden yapılabilirse bir özellik eklemenizi istiyorum.Belkide vardır. XML ile eklenen XTREAM özelliği gibi bişey istediğim şey aşağıdaki

<channel>
<title><![CDATA[new]]></title>
<logo_30x30></logo_30x30>
<playlist_url><![CDATA[xtream:host=http://a.com:8000&username=aaaaa&password=aaaaa]]></playlist_url>
</channel>

Şekilde eklendiğinde bu xtreamdaki liste ler indiriliyor benim anladığım.

Ben deneme olarak 2 günlük indirilen listeleri incelediğimde farkettimki listelerde sadece kullanıcı adı ve şifre kısımları değişiyor kalan kısımlar genelde aynı o yüzden xml içine

<channel>
<title><![CDATA[new]]></title>
<logo_30x30></logo_30x30>
<playlist_url><![CDATA[xtreamm3u:host=http://a.com:8000&username&password/linkdevamı]]></playlist_url>
</channel>

Programın arayüzünde bulunan xtream host kullanıcı adı ve şifre kısımlarındaki değerleri m3u listesindeki ilgili yerleri tamamlayan bi özellik eklenirse kullanıcı kendi sıraladığı m3u listesini yükleyip xtream kısmında gerekli tanımlamaları yapıp kullanabilir deneme bitince tekrar bir şekilde deneme aldığında sadece gerekli kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdiğinde eski listeyi kullanmaya devam etmesi güzel olur en azından benim açımdan. Umarım istediğimi anlatabilmişimdir. Tekrardan böyle güzel bir program için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Teşekkür Edenler:
(30-01-2019, Saat: 20:12)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar. Öncelikle böyle güzel bir program için size teşekkür ederim. Lg televizyonumda MKIPTV programını severek kullanıyorum. Tekrardan böyle güzel bir program için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Teşekkürler.
Ne yapmak istediginizi anlamadim.
Mkiptv ayarlarda xtream api yi kullanarak listenize ulasabilirsiniz.
Xtream codes da iptv saglayiciniz listeyi duzenlemektedir.
Mkiptv de bu liste alinarak goruntulenmektedir.
Teşekkür Edenler:
(31-01-2019, Saat: 00:16)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2019, Saat: 20:12)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar. Öncelikle böyle güzel bir program için size teşekkür ederim. Lg televizyonumda MKIPTV programını severek kullanıyorum.  Tekrardan böyle güzel bir program için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Teşekkürler.
istediğim şey şu xtream api ayarlarına yazdığımız host kullanıcı adı ve şifre bilgileri kendi oluşturduğum sıralı iptv kanal listesinde değişken olarak kullanabilmek.
örnek olarak
bir kanalın yayın linki aşağıdaki gibi listeye ekleyeyim

http://host/live/username/password/1.m3u8

kanalı açtığımda xtream api ayarlarına girdiğim bilgiler şeklinde güncellenip link öyle açılsın istiyorum

örnek olarak 
host= iptv.com:1234
kullanıcıadı: deneme
şifre: 12345

http://iptv.com:1234/live/deneme/12345/1.m3u8

m3u veya xml listesine username ve password bilgisini yazmayıp dinamik bir değişken olarak xtream apideki değerlerde yazılan veriler ile oluşturulan linki açmasını istiyorum
örnekte verdiğim bilgiler xtream üzerinden kanal listesi çekmek için değil deneme yayını veren bir siteden süre bitiminde tekrar bir deneme yayını oluşturulduğunda kanal listesinde sadece username ve password kısmı değiştiği için böyle bişey olmasının güzel olabilceğini düşündüm.
Teşekkür Edenler:
(31-01-2019, Saat: 00:45)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-01-2019, Saat: 00:16)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-01-2019, Saat: 20:12)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi akşamlar. Öncelikle böyle güzel bir program için size teşekkür ederim. Lg televizyonumda MKIPTV programını severek kullanıyorum.  Tekrardan böyle güzel bir program için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
Teşekkürler.
istediğim şey şu xtream api ayarlarına yazdığımız host kullanıcı adı ve şifre bilgileri kendi oluşturduğum sıralı iptv kanal listesinde değişken olarak kullanabilmek.
örnek olarak

kanalı açtığımda xtream api ayarlarına girdiğim bilgiler şeklinde güncellenip link öyle açılsın istiyorum

örnek olarak 

m3u veya xml listesine username ve password bilgisini yazmayıp dinamik bir değişken olarak xtream apideki değerlerde yazılan veriler ile oluşturulan linki açmasını istiyorum
örnekte verdiğim bilgiler xtream üzerinden kanal listesi çekmek için değil deneme yayını veren bir siteden süre bitiminde tekrar bir deneme yayını oluşturulduğunda kanal listesinde sadece username ve password kısmı değiştiği için böyle bişey olmasının güzel olabilceğini düşündüm.

Selam arkadasim bunu Excel ile 2 dakikada halledebilirsin......
Teşekkür Edenler: #mkvod
[quote pid='18976' dateline='1548902038']
abbuzer777
[quote pid='18975' dateline='1548884729']
qwer88
[quote pid='18974' dateline='1548883001']
MK_vod_iptv
[quote pid='18972' dateline='1548868353']
qwer88İyi akşamlar. Öncelikle böyle güzel bir program için size teşekkür ederim. Lg televizyonumda MKIPTV programını severek kullanıyorum.  Tekrardan böyle güzel bir program için teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.
[/quote]
Teşekkürler.
[/quote]
örnek olarak

örnek olarak 

[/quote]

Selam arkadasim bunu Excel ile 2 dakikada halledebilirsin......
[/quote]

Merhaba. Dediğiniz gibi excel veya başka alternatiflerle listeyi oluşturabiliyorum.Ancak illa bilgisayar başında bir işlem yapmaya gerek olduğu için böyle bir özellik mümkün olursa güzel olur diye düşündüm. İlginiz için teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(31-01-2019, Saat: 09:08)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Dediğiniz gibi excel veya başka alternatiflerle listeyi oluşturabiliyorum.Ancak illa bilgisayar başında bir işlem yapmaya gerek olduğu için böyle bir özellik mümkün olursa güzel olur diye düşündüm. İlginiz için teşekkürler.

bu konu aslında çözüme ulaşmış bir durumdur. sizin yapmak istediğiniz işlem mkiptv uygulaması ile yapılmaktadır. ayarlar kısmında host bilgileri, kullanıcı adı ve şifre girildiğinde otomatik olarak bu kullanıcıya tanımlanmış linkler uygulamaya yansımaktadır. aşağıdaki linkte detaylı açıklamaları yapılmış olup bu şekilde deneyerek istediğiniz işlemi yapabileceksiniz.

http://www.mkvod.info/mkiptv/
Teşekkür Edenler:
(31-01-2019, Saat: 12:13)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31-01-2019, Saat: 09:08)qwer88 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Dediğiniz gibi excel veya başka alternatiflerle listeyi oluşturabiliyorum.Ancak illa bilgisayar başında bir işlem yapmaya gerek olduğu için böyle bir özellik mümkün olursa güzel olur diye düşündüm. İlginiz için teşekkürler.

bu konu aslında çözüme ulaşmış bir durumdur. sizin yapmak istediğiniz işlem mkiptv uygulaması ile yapılmaktadır. ayarlar kısmında host bilgileri, kullanıcı adı ve şifre girildiğinde otomatik olarak bu kullanıcıya tanımlanmış linkler uygulamaya yansımaktadır. aşağıdaki linkte detaylı açıklamaları yapılmış olup bu şekilde deneyerek istediğiniz işlemi yapabileceksiniz.

http://www.mkvod.info/mkiptv/

kullanmak istediğim yapının xtream sunucu gibi kullanıcı adı ve şifre girince hazır liste gönderme gibi bir özelliği yok. Bu yüzden m3u listesindeki kanal linklerini istediğim şekilde sıralayıp bir kere atayım sadece kullanıcı adı ve şifre bilgileri değişince xtream api kısmındaki kullanıcı adı ve şifreyi değiştirdiğimde m3u veya xml listesindeki kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle açılmasını istiyorum.xtream mode kısmındaki seçeneklere bir tane daha özellik eklenip yüklenen kanal listesinde ayrılmış kısımlara kullanıcı adı ve şifre verilerini çekip açsın gibi bir mantık olabilirse diye yazmıştım.
Teşekkür Edenler:
Mkiptv upload sayfasinda online link olarak m3u type secip ekleyebilirsiniz. Online linklerinize mkiptv de mavi tusa basarak ulasabilirsiniz.
Baska turlu istediginiz yapiya uygun olmadigi icin mumkundegil.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(31-01-2019, Saat: 13:05)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkiptv upload sayfasinda online link olarak m3u type secip ekleyebilirsiniz. Online linklerinize mkiptv de mavi tusa basarak ulasabilirsiniz.
Baska turlu istediginiz yapiya uygun olmadigi icin mumkundegil.

Anladım ilginiz için teşekkürler.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü: