Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.02/5 - 92 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV Xtream Codes Api
Kontrol ettim hata yok
Teşekkür Edenler:
(08-05-2018, Saat: 22:00)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kontrol ettim hata yok

MKiptv ayarlarda Xtream Type ı Local seçip o şekilde deneyin.
Eğer bu şekilde açılmıyorsa girdiğiniz bilgilerde hata olabilir.
Düzelmedi ise bilgilerinizi mkiptv@gmail.com agönderin kontrol edeyim.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , kinq76 , #sorgumurat
Hocam local i seçip  kaydttim.duzeldi  cok tesekkur ederim
Teşekkür Edenler:
(09-05-2018, Saat: 13:11)kinq76 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam local i seçip  kaydttim.duzeldi  cok tesekkur ederim

O zaman sorun sizin iptv sunucunuz benim api için kullandığım sunucuya engel koymuş.
Satıcınızla iletişime geçip bu durumun düzeltilmesini isteyebilirsiniz.
Veya satıcınız mkiptv@gmail.com ile iletişime geçebilir.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Selam
İptv bilgiler dogru olmasına ragmen hata mesajı cıkıyor tvde,mkiptv de sıkıntımı var.Tlf seyredebiliyorum.
Teşekkür Edenler:
Xtream Type ı Local yapınca düzeldi,bu sıkıntı cıkarırmı,ben bu cevabınızı anlamadım.

O zaman sorun sizin iptv sunucunuz benim api için kullandığım sunucuya engel koymuş.
Satıcınızla iletişime geçip bu durumun düzeltilmesini isteyebilir
Teşekkür Edenler:
(08-11-2018, Saat: 19:55)Angoras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Xtream Type ı Local yapınca düzeldi,bu sıkıntı cıkarırmı,ben bu cevabınızı anlamadım.

Satıcınızla iletişime geçip bu durumun düzeltilmesini isteyebilir

Programsal bir sorun.
Local olarak calismasi yeterli.
V2 yide deneyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , acemi iste
Ustam bende de bir problem var tam anlamadım nedenini, Ayarlar kısmında Xtream codes api kısmında ben 3 tane iptv adresi yazıyorum , kullancı adı ve şifresi doğru olduğuna eminim host port hepsi doğru ama malesef xtream kısmında açtığımda eski listelerim geliyor daha önceki iptv listesi geliyor bu neyden kaynaklanıyor acaba kafam karıştı. Bunun local , v2 api, ya da remote ile ilgisi var mıdır acaba.
Teşekkür Edenler:
(13-11-2018, Saat: 13:22)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bende de bir problem var tam anlamadım nedenini, Ayarlar kısmında Xtream codes api kısmında ben 3 tane iptv  adresi yazıyorum , kullancı adı ve şifresi doğru olduğuna eminim host port hepsi doğru ama malesef xtream kısmında açtığımda eski listelerim geliyor daha önceki iptv listesi geliyor bu neyden kaynaklanıyor acaba kafam karıştı. Bunun local , v2 api, ya da remote ile ilgisi var mıdır acaba.

Dosya olarak da yukleme yaptiysaniz ve onlari kullanmak istemiyorsaniz mkiptv ana ekranda
Mavi tusan basin ve playlist silme kismina girin ve yuklediginiz dosyakari ok uzerine gelip ok e basarak silin. Macaddress-m de yuklefiyseniz onuda silin.
Ana menuye dondugunuzde default ana menu ve en ustte Xtream1 2 ve 3 u goreceksiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , /onur , habib723
(13-11-2018, Saat: 14:24)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2018, Saat: 13:22)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam bende de bir problem var tam anlamadım nedenini, Ayarlar kısmında Xtream codes api kısmında ben 3 tane iptv  adresi yazıyorum , kullancı adı ve şifresi doğru olduğuna eminim host port hepsi doğru ama malesef xtream kısmında açtığımda eski listelerim geliyor daha önceki iptv listesi geliyor bu neyden kaynaklanıyor acaba kafam karıştı. Bunun local , v2 api, ya da remote ile ilgisi var mıdır acaba.

Dosya olarak da yukleme yaptiysaniz ve onlari kullanmak istemiyorsaniz mkiptv ana ekranda
Mavi tusan basin ve playlist silme kismina girin ve yuklediginiz dosyakari ok uzerine gelip ok e basarak silin. Macaddress-m de yuklefiyseniz onuda silin.
Ana menuye dondugunuzde default ana menu ve en ustte Xtream1 2 ve 3 u goreceksiniz.

Ustam bilgi için teşekkürler... Benim şuan 2 liste tamam ancak 1 tane iptv var xtram IPTV de girmeye çalıştığımda girmiyor . Şöyle söyleyeyim bahsettiğim iptv nin linklerinde Ts, rtmp, m3u8, mkv, mp4 vs yok acaba bundan dolayı olabilir mi çünkü son 2 ayda xtreamcodes kendini güncelledi ve iptvlerin bazılarında kanal linklerinin sonunda uzantıları yok... Diğer 2 iptvlerimde  xtram IPTV kısmında giriş yapabiliyorum. Onlarda uzantı hala mevcut çünkü... Bu durum için bir şeyler yapılabilir mi .. Bu arada Ben açılmayan o iptv mi mkvod da xml dosyası oluşturup izleyebiliyorum...Ayrıca mkiptv arka planıda güzel olmuş elinize emeğinize sağlık...
Teşekkür Edenler: #mkvod

Hızlı Menü: