Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.19/5 - 27 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KURBAN BAYRAMI KUTLAMA ALANI
Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlar,tüm arkadaşlarımıza,forum üyelerimize hayırlara vesile olmasını temeni ederim.İyi Bayramlar...
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Tüm mkvod ailesinin kurban bayramını kutlarim.
Iyi bayramlar.
Bu geceden itibaren bayram boyunca mkvod, tüm kullanicilara full aktif edilecektir.
tüm mkvod ailesinin kurban bayramı mübarek olsun.
"İnsanda Güzel Olan Yüzdür Yüzde Güzel Olan Gözdür. Ama İnsanı İnsan Yapan, "Ağzından Çıkan Sözdür"
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Kurban Bayramınız kutlu olsun arkadaşlar Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve huzurlu bayramlar dilerim.
herkese iyi bayramlar mkvod ailesinin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım
herkesin kurban bayramı mübarek olsun..
Cümleten kurban bayraminiz mübarek olsun ...
Tüm MKVOD kullanıcılarının ve MKVOD'u güzelleştiren, sunan tüm portal sahiplerine ve ustamızın kurban bayramlarını kutluyorum.
Teşekkür Edenler: abbaas , #mkvod , /onur , #Okifioktay , acemi iste , mngma44 , #sorgumurat , /yildo
bayramınız mübarek olsun. kardeşlik daim olsun
Teşekkür Edenler: abbaas , #mkvod , /onur , #Okifioktay , acemi iste , mngma44 , #sorgumurat , /yildo

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ramazan Bayramı sorgumurat 29 25,744 05-05-2022, Saat: 02:40
Son Yorum: kamil
  Ramazan Bayramı Kutlama Okifioktay 9 10,232 27-05-2020, Saat: 00:20
Son Yorum: kamil
  Kurban Bayramı Kutlaması sorgumurat 9 10,965 12-09-2016, Saat: 21:53
Son Yorum: oardic19

Hızlı Menü: