Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.81/5 - 32 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SONY Android Tv lerde MKVOD uygulamasını Kurmak
Alıntı:GELELİM YÜKLEMEYE
1.PC DEN MKVOD APK DOSYASINI İNDİRİYORUZ
2.İNDİRMİŞ OLDUĞUMUZ MKVOD APK UYGULAMASINI BOŞ BİR USB YE ATIYORUZ.
3.ŞİMDİ TV NİN GOOGLE PLAY STORE YE GİRİP ES DOSYA YÖNETİCİSİ OLAN UYGULAMAYI İNDİRİYORUZ (USB DEKİ MKVOD APK DOSYASINI KURMAK İÇİN)
4.USB Yİ TV YE TAKIYORUZ
5.ES DOSYA YÖNETİCİSİ UYGULAMASINI AÇIYORUZ BURDA TAKMIŞ OLDUĞUMUZ USB İSMİ KİŞİNİN KOYMUŞ OLDUĞU AD İLE GÖRÜLEBİLİR İÇİNE GİRİYORUZ MKVOD APK OLAN DOSYANIN ÜZERİNE GELİYORUZ KUMANDADAN SAĞ ŞOL YAN,AŞAĞI YUKARI BUTONU ORTASINDAKİ BUTON İLE BASILI TUTARAK YAPILACAK İŞLEM AŞAĞIDA BELİRECEK ORDAN TAŞI YADA KOPYALA VARSA YAPIYORUZ SONRA TV NİN KENDİ DAHİLİ HAFIZASINA KAYDEDİYORUZ BURAYA DİKKAT EDELİM ÇÜNKİ TV NİN KENDİ HAFIZA BÖLÜMÜNE UYGULAMAYI ATAMAZSANIZ MKVOD APK Yİ KURAMAZSINIZ 
6.TV NİN KENDİ DAHİLİ HAFIZASINA ATMIŞ OLDUĞUMUZ MKVOD APK DOSYASININ ÜZERİNE GELİP SAĞ ŞOL YAN,AŞAĞI YUKARI BUTONU ORTASINDAKİ BUTON İLE APK DOSYASINI YÜKLÜYORUZ HEPSİ BU KADAR HERKEZE KOLAY GELSİN UMARIM İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA SAYGILAR...

isoakdemir

isooakdemir adlı bir dostumuzun kardeş uygulamayı sony W855C android tv sine kurulumu nasıl yaptığı anlatımı yukarıdadır.sizde eğer televizyonunuz android ise bu şekilde mkvod uygulamasını kurmayı deneyebilirsiniz. eğer başarılı olabilirseniz nasıl yaptığınıza dair sony bölümünde resimli bir anlatım yaparsanız sizden sonra soracak arkadaşlara bir faydası olur kolay gelsin.

MKVOD Android Uygulaması İndirme Linki http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...5#pid11585
bu konuyu açmayı uygun gördüm yoksa bu mesaj arada kaynayıp gidiyor.Lütfen Sony Android tv si olup MKVOD android uygulamasını kuran arkadaşlar bu konu altında,hangi model tv ye uygulamayı nasıl kurduklarını açıklayıcı şekilde paylaşırlarsa kendilerinden sonra uygulamayı yüklemek isteyenlere yardımcı olmuş olurlar.Kolay Gelsin.
Ben iki sony android tv ye kurdum vaktim yoktu fotoya. Play storeden herhangi bir file yani dosya görüntüleme programı kurun. Sonra pcde indirdiğiniz mkvod android tv versiyonunu usb ye atıp tv ye takın. Son olarak kurduğunuz file dosya programı ile usb içeriğine girip mkvod android tv apk versiyonuna kumandadan okeyleyin. Tv kurulum için yetki ister gelecek ekrandan yetki verin geri butonu ile geri gelip yükleyin bu kadar basit.  Ancak mkvod tv versiyonunda widget sorununu mkvod usta düzeltmedi ise  program listede gözükmez. Başka bir launcher kurarsanız içinde görünür.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
2EEpQN.jpg
Eyyjzq.jpg
MaajP7.jpg

1GGR4b.jpg

YOOovD.jpg

rJJGQB.jpg

jQQd2G.jpg

rJJGRM.jpg

YOOoJz.jpg

qJJz8W.jpg

Resimleri telefondan attım. Anlatım yapmak telefondan uzun sürer. Resimler bu şekil anlatımda bir mesaj üstte. Sony Android tvlerde kurulum bunun aynı kurulum hali birebir philips android tvlerde geçerli.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , /onur , #Okifioktay , muce , megaturk , acemi iste
merhaba bende smart vestel tv var
. bu uygulamayı kurabilirmiyiz.
kurabilirsek nasıl olacak.
siteye baktım hiç birşey anlamadım.
tv ye IPtv kurmak istiyorum
Teşekkür Edenler:
(18-11-2017, Saat: 13:39)kamil12345678900 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba bende smart vestel tv var
. bu uygulamayı kurabilirmiyiz.
kurabilirsek nasıl olacak.
siteye baktım hiç birşey anlamadım.
tv ye IPtv kurmak istiyorum

Hayır vestel tv lere mkvod uygulamasini kuramazsınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat , /NeTeS
Sony KD-55XE9005 LED TV lerde hem mkvod hem mkiptv kurabiliyor muyuz? Bu tv yi almak istiyorum.
Teşekkür Edenler:
(29-01-2018, Saat: 23:19)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sony KD-55XE9005 LED TV  lerde hem mkvod hem mkiptv kurabiliyor muyuz? Bu tv yi almak istiyorum.

Android ise,kurabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , /NeTeS
Sony KD-55XE9005 LED TV lerde hem mkvod hem mkiptv kurabilen var mı arkadaslar. Android olsa da bazi sonylerde apk kabul etmedigi yönunde sorunlar okudum. Bosuna almayalim
Teşekkür Edenler: megaturk
(30-01-2018, Saat: 11:15)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sony KD-55XE9005 LED TV lerde hem mkvod hem mkiptv kurabilen var mı arkadaslar. Android olsa da bazi sonylerde apk kabul etmedigi yönunde sorunlar okudum. Bosuna almayalim
Xr0825.png

AO0Lxw.png
Neden yüklenmesin? SONY KD-55XG8096 Android TV MKvod  uygulamasını çok kolayca yükledim, süper çalışıyor.
Teşekkür Edenler: /onur , #mkvod , #Okifioktay , acemi iste , #sorgumurat , nunoglu

Hızlı Menü: