Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
hello, can you help me, i have a smart tv like Vestel firmware, tv name is FUEGO/1.0/MB96/FUEGO/MXL661LG32, in my store i have vewd store but i dont have mkiptv aplication, can i use with url loader and if i can how is url loader adress because i dont have. thanks, i think that you will help me to have mkiptv in my vewd store
Teşekkür Edenler:
merhabalar
lg tvde mkiptv kullanmaktayım m3u dosyası yukledim pc de vlc player ile izledigimde otomatık altyazı acılıyor fakat mkiptv de otomatik olamasada manuel bir tuş  bulamadım yardım edebilecek varmı acaba?
Teşekkür Edenler:
(23-04-2021, Saat: 17:23)baron1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar
lg tvde mkiptv kullanmaktayım m3u dosyası yukledim pc de vlc player ile izledigimde otomatık altyazı acılıyor fakat mkiptv de otomatik olamasada manuel bir tuş  bulamadım yardım edebilecek varmı acaba?

Mkiptv de internal altyazi secme ozelligi yoktur.
Ayrica linkleri xtream api ile ekleyin.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat

(23-04-2021, Saat: 18:00)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhabalar ben de altyazı için sorun bildirmeye gelmiştim.  Sonraki sürümde altyazı ile ilgili düzenleme yapabilir misiniz ? 
Çoklu altyazılarda ilk sıradaki altyazı geçerli oluyor.
Diğer altyazıları seçemiyorum.  
Bulunan tüm altyazıları görüntüleyip seçim yapılabilecek şekilde düzenleme yapabilir misiniz ?
Teşekkürler Smile
Teşekkür Edenler:
(01-05-2021, Saat: 16:23)cdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

(23-04-2021, Saat: 18:00)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhabalar ben de altyazı için sorun bildirmeye gelmiştim.  Sonraki sürümde altyazı ile ilgili düzenleme yapabilir misiniz ? 
Çoklu altyazılarda ilk sıradaki altyazı geçerli oluyor.
Diğer altyazıları seçemiyorum.  
Bulunan tüm altyazıları görüntüleyip seçim yapılabilecek şekilde düzenleme yapabilir misiniz ?
Teşekkürler Smile
Mkiptv de internal altyazi secme ozelligi yoktur ve lg icin vermedigi icin olmayacaktir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
@#mkvod bilgilendirme için teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
Slm Tv modelim 47lm620s-ze-netcast nerden baksanız 12 senelik yılardır smart özelligini kullanmıyordum mkvip tv ile tanışalı gayet hızlı ve güzel çalışıyor full sürüm aldım

yapan arkadaşlardan emegi geçen herkesten allah razı olsun ölüyü dirilttiler..
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , abbaas
MKIPTV font değişikliği yapmayı düşünüyorum.
Tv için önerecebileceğiniz fontlar var ise ayarlara ekleyeceğim.
Aşağıdaki adresten fontlara bakabilirsiniz.
Verdana, Ubuntu, Droid Serif ....
https://fonts.google.com/
Teşekkür Edenler:
(18-05-2021, Saat: 19:17)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV font değişikliği yapmayı düşünüyorum.
Bence koHo iyi gibi.
Teşekkür Edenler: #mkvod
(18-05-2021, Saat: 23:24)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-05-2021, Saat: 19:17)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV font değişikliği yapmayı düşünüyorum.
Bence koHo iyi gibi.

Öneri için teşekkürler
Linkte atladığım bir durum varmış.
"Show only variable fonts" seçmek gerekiyor.
Ayarlara elle girme seçeneği olarak ekleyeceğim.
Yani eklemek istediğiniz fontu si yazacaksınız.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,830 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: