Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
Merhabalar , mkiptv nasil yükleyeceğim benim 9.1.45 full sürüm eskisi gibi hicbirsey yok 47lm960 v yardımcı olurmusunuz en son yanginda serverler bozulunca açmıştım
Teşekkür Edenler:
merhaba online favori listesi nasıl silinir.
Teşekkür Edenler:
(15-09-2021, Saat: 19:37)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba online favori listesi nasıl silinir.

Online listesini actiginizda sag tarafta yazani okuyarak.
Teşekkür Edenler: /onur
(15-09-2021, Saat: 18:18)serdengecdi48 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar , mkiptv nasil yükleyeceğim benim 9.1.45 full sürüm eskisi gibi hicbirsey yok 47lm960 v yardımcı olurmusunuz en son yanginda serverler bozulunca açmıştım

MKİPTV yüklemesi değişmedi eski uygulamayı silip LG uygulama mağazasından yenisini yükleyeceksiniz o kadar.İP tv liste yüklemek içinse buradaki bilgilerden yararlanabilirsiniz http://mkiptv.ovh/
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
MKIPTV 5.0.19 sürümüne yükseltilmiştir.

-Playlist leri ve xtream kategorileri favorilere ekleme özelliği aktif edilmiştir.
Teşekkür Edenler: abbaas , humanist , #sorgumurat , /onur , muce
(15-09-2021, Saat: 23:15)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2021, Saat: 19:37)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba online favori listesi nasıl silinir.

Ustam online favori listesini açınca sağ tarafta bir şey göremedim.
Teşekkür Edenler:
(17-09-2021, Saat: 22:33)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15-09-2021, Saat: 23:15)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ustam online favori listesini açınca sağ tarafta bir şey göremedim.

Hocam birazcik ozen gösterin.
Soruyu dogru yerde sorun mesela
Bu konu MKIPTV konusu
Teşekkür Edenler:
MKIPTV 5.0.20 sürümüne yükseltilmiştir.

-Ayarlar- diğer ayarlar kismina adult kategori gizleme seçeneği eklenmiştir.

Not: Xtream apide adult seçme özelliği olmadığı için Şifre sorulacak isimlere göre gizleme yapılmaktadır.
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , #Okifioktay , muce , #sorgumurat
Bir aydır kullanıyorum, daha iyi bir uygulama olması için yapılabilecek değişiklikleri ve eksiklikleri yazmak isterim; öncelikle lg webos 2 cihazda kullanıyorum. Listeyi xtream olarak ekledim.
1- Seri bölümünde dizinin bölümü bitince bir sonraki bölüme otomatik olarak atmıyor ve manuel olarak da player üstünde buna izin vermiyor.
2- Dizi izlerken hangi bölümde kaldıysak son izlenilenlerde bunu görebiliyoruz, ancak diziyi açtıktan sonra geri geldiğimiz zaman gene son izlenenler klasörüne geri dönüyor. Sonraki bölüme buradan geçiş olursa büyük kolaylık olur.
3- player 0 seçili iken ses parçalarını açabiliyoruz veya altyazı on off yapıyoruz ama bir dakika yada 10 dakika ileri veya geri sar dediğimiz zaman bağlantı kopuyor, player 1 seçersek bu düzeliyor ama onda da altyazı ve ses seçimi yok.
4- canlı izle bölümünde kanal donduğu zaman otomatik yenilemiyor sayfa, smart ip tv de aynı durumda hemen devam ediyordu.
Teşekkür Edenler:
(01-10-2021, Saat: 21:26)Amanteramco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir aydır kullanıyorum, daha iyi bir uygulama olması için yapılabilecek değişiklikleri ve eksiklikleri yazmak isterim; öncelikle lg webos 2 cihazda kullanıyorum. Listeyi xtream olarak ekledim.
1- Seri bölümünde dizinin bölümü bitince bir sonraki bölüme otomatik olarak atmıyor ve manuel olarak da player üstünde buna izin vermiyor.
2- Dizi izlerken hangi bölümde kaldıysak son izlenilenlerde bunu görebiliyoruz, ancak diziyi açtıktan sonra geri geldiğimiz zaman gene son izlenenler klasörüne geri dönüyor.  Sonraki bölüme buradan geçiş olursa büyük kolaylık olur.
3- player 0 seçili iken ses parçalarını açabiliyoruz veya altyazı on off yapıyoruz ama bir dakika yada 10 dakika ileri veya geri sar dediğimiz zaman bağlantı kopuyor, player 1 seçersek bu düzeliyor ama onda da altyazı ve ses seçimi yok.
4- canlı izle bölümünde kanal donduğu zaman otomatik yenilemiyor sayfa, smart ip tv de aynı durumda hemen devam ediyordu.
Onerileriniz icin teşekkürler.
Mümkün olama eklemeler yapilacaktir.

1- player 0 icin mkiptv ayarlarada otomatik oynatma seçeneği vardir , onu aktif edebilirsiniz. Manuel olarak video oynatilirken ister kumandanin kırmızı tusuna, ister player barda playlist butonuna basarak son listeye ulasabilirsiniz.
2- Bu yapi olarak mümkün degildir.
3- Mkiptv lg nin izin verdigi 2 player i kullanabilmektedir.
Her 2 player inda lg tarafindan izin verilen ozellikleri farklidir. Yani birinde olan ozellik digerinde yoktur.
Player 1 icin mümkün olan bazi düzenlemeler yapilabilir.
Webos ta soyle bir durum vardir. Her bir webos tv nin player ozellikleri farklidir.(webos 1 2 3 4 5 6)
Buda player a eklemler yapmayi zorlastirmaktadir.
4- Bu durum 3 te bahsettigim player sorunundan kaynaklidir. Bahsettiğiniz diger uygulama native player kullanmaktadir. Lg mkiptv icin bu bilgiyi henuz paylasmamaktadir.
Ayrica mkiptv ayarlarda retry suresini degistirerek bu sorunu asmayi deneyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,992 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: