Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(29-06-2019, Saat: 20:38)muhiddin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Online yükleme yaparken mac adresini giriyorum. Linkleri girerken ne girmem gerekiyor.

Http://mkvod.info/mkiptv veya
Http://mkiptv.ovh a bakin lütfen.
Teşekkür Edenler:
hocam uygulamayı yükledim fakat daha ilerisine gidemedim hangi menuye girmeye çalışssam şifre istiyor 001122 denedim olmıyor hatta rakamlarla birçok kombinasyon denedim lütfen yardım edin M1WgRa.jpg
Teşekkür Edenler:
(30-06-2019, Saat: 09:06)tekneci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam uygulamayı yükledim fakat daha ilerisine gidemedim hangi menuye girmeye çalışssam şifre istiyor 001122 denedim olmıyor hatta rakamlarla birçok kombinasyon denedim lütfen yardım edin

Default sifre 1
Teşekkür Edenler:
Ustam şifreyi girdikten sonra Play tuşu çalışmıyor.
Teşekkür Edenler:
(30-06-2019, Saat: 10:21)serkan71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam şifreyi girdikten sonra Play tuşu çalışmıyor.

Uygulamayı kapatıp açıp tekrar deneyin.
Teşekkür Edenler:
Ustam uygulamayı kapatıp açtım yine aynı Play tuşu çalışmıyor.
Teşekkür Edenler:
(30-06-2019, Saat: 10:58)serkan71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam uygulamayı kapatıp açtım yine aynı Play tuşu çalışmıyor.

video çekip mkiptv@gmail.com a gönderin lütfen.
Teşekkür Edenler:
(30-06-2019, Saat: 09:41)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-06-2019, Saat: 09:06)tekneci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam uygulamayı yükledim fakat daha ilerisine gidemedim hangi menuye girmeye çalışssam şifre istiyor 001122 denedim olmıyor hatta rakamlarla birçok kombinasyon denedim lütfen yardım edin

Default sifre 1

Denedim gene olmuyor
Teşekkür Edenler:
Herkese selam.
#mk_vod_iptv bişey sormak istiyorum. Uygulamayi açıp kullanırken tvde normal bir yayına gecmek için uygulamadan cikmadan tv yayinlarina gecmemiz mumkun mu.

Mesela herhangi bi kanala bakıp tekrar uygulamayi kullanmak istedigimde. Mkiptvyi tümüyle kapamam mi gerekiyor. Bir uygulamada bunu görmüştüm. Mkiptv icinde boyle bir kullanim oluşturulabilir mi.
Teşekkür Edenler:
(30-06-2019, Saat: 11:21)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(30-06-2019, Saat: 10:58)serkan71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustam uygulamayı kapatıp açtım yine aynı Play tuşu çalışmıyor.

video çekip mkiptv@gmail.com a gönderin lütfen.

Ustam videoyu gönderdim mail adresinize.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 370,771 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: