Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(01-07-2019, Saat: 00:59)shakan69 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4.0.94 Linkin içindeki bazı dosyaları oynatmıyor.

Bazi dosyalar?
Teşekkür Edenler:
buenas tardes, el apartado serie códigos xtream, para saber como puedo arreglarlo
Teşekkür Edenler:
(07-07-2019, Saat: 01:58)jameh77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: buenas tardes, el apartado serie códigos xtream, para saber como puedo arreglarlo

I didnt understand you want.
If you wrote about series section in xtream codes playlists, your answer is

If your iptv provider didnt enter series links correctly, you cant see series links in series section. They must enter series links like movies links .
Teşekkür Edenler:
(07-07-2019, Saat: 11:21)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: .

Ustam öncelikle bize bu uygulamaları kullanma şansını yaşattırdığın için teşekkür ediyorum...
Size bir konuda danışmak istiyorum... Mkiptv için söylüyorum , online bir siteye diyelim m3u uzantılı bir dosya eklenildiğinde linkini xml dosyasına attığımda (playlist_url) mkiptv de çalma listeniz hatası alıyorum lakin mkvod da aynı dosya liste şeklinde önümüze gelip açılıyor m3u dosyası... Bu durum için ne yapılabilir..

Bir diğer husus olarak misal m3u uzantılı bir dosyamız biz online siteye sonu. .txt şeklinde eklediğimiz de ve linkini xml olarak dropbox aracılığıyla vs paylaşıma (playlist_url) açtığımda ne mkiptv ne mkvod da çalma listesi gelmiyor hata alınıyor acaba txt uzantılı dosyası içinde (eğer içi m3u tarzı hazırlanılmışsa) bir ayar yapılabilir mi uygulamada...

İlginiz ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim...
Teşekkür Edenler:
(09-07-2019, Saat: 21:28)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ustam öncelikle bize bu uygulamaları kullanma şansını yaşattırdığın için teşekkür ediyorum...
Size bir konuda danışmak istiyorum... Mkiptv için söylüyorum , online bir siteye diyelim m3u uzantılı bir dosya eklenildiğinde linkini xml dosyasına attığımda (playlist_url) mkiptv de çalma listeniz hatası alıyorum lakin mkvod da aynı dosya liste şeklinde önümüze gelip açılıyor m3u dosyası... Bu durum için ne yapılabilir..

Bir diğer husus olarak misal m3u uzantılı bir dosyamız biz online siteye sonu. .txt şeklinde eklediğimiz de ve linkini xml olarak dropbox aracılığıyla vs paylaşıma (playlist_url) açtığımda ne mkiptv ne mkvod da çalma listesi gelmiyor hata alınıyor acaba txt uzantılı dosyası içinde (eğer içi m3u tarzı hazırlanılmışsa) bir ayar yapılabilir mi uygulamada...

MKiptv için,oynatma listeleri m3u olarak yada xml olarak tanımlıdır.txt uzantılı listeler açılmaz.
m3u olarak eklemeniz yada dosyanızı http://www.mkvod.info/tools/convert/MK_Converter.html burada xml ye çevirerek yüklemeniz gerekmektedir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
(10-07-2019, Saat: 01:38)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

MKiptv için,oynatma listeleri m3u olarak yada xml olarak tanımlıdır.txt uzantılı listeler açılmaz.
m3u olarak eklemeniz yada dosyanızı http://www.mkvod.info/tools/convert/MK_Converter.html burada xml ye çevirerek yüklemeniz gerekmektedir.

Ustam cevabınız için teşekkür ederim yalnız bende mi sadece sıkıntı var tv webOS 3.5 ve mkiptv de m3u listesi inerken hata alıyorum... Acaba diyorum uygulamanın xml kısmında indirme yapıldığı için mi hata alınıyor anlamadım.. M3u listeleri kısmında test etmedim uygulama da... Sadece xml listeleri kısmında m3u dosyasını test ettim...
Teşekkür Edenler:
(10-07-2019, Saat: 07:11)habib723 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2019, Saat: 01:38)Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Ustam cevabınız için teşekkür ederim yalnız bende mi sadece sıkıntı var tv webOS 3.5  ve mkiptv de  m3u listesi inerken hata alıyorum... Acaba diyorum uygulamanın xml kısmında indirme yapıldığı için mi hata alınıyor anlamadım.. M3u listeleri kısmında test etmedim uygulama da... Sadece xml listeleri kısmında m3u dosyasını test ettim...

Dosyalarınızı incelememi istiyorsanız mkiptv@gmail.com a yazın lütfen
Teşekkür Edenler:
MKIPTV 4.0.95 sürümüne güncellenmiştir.

- m3u parse güncellenmiştir.
- External m3u linkleriniz için xml dosylarınızda m3u_url tagı kullanabilirsiniz.

Örnek: <m3u_url><![CDATA[ht tp://aaa.com/iptv.m3u]]></m3u_url>
Teşekkür Edenler: habib723
(10-07-2019, Saat: 12:14)MK_vod_iptv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKIPTV 4.0.95 sürümüne güncellenmiştir.

- m3u parse güncellenmiştir.
- External m3u linkleriniz için xml dosylarınızda m3u_url tagı kullanabilirsiniz.

Örnek: <m3u_url><![CDATA[ht tp://aaa.com/iptv.m3u]]></m3u_url>

Elinize sağlık ustam istediğim şey tam olarak buydu teşekkür ederim sağolasınız
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #mkvod
Usta uygulamada bazen şöyle bir hata oluyor belki karşılaşan olmuştur: İptvde örneğin ulusal kanallar bölümünü açtığımızda direk ilk kanal değilde 15. veya 20,23. kanallar geliyor. Mecburen kanal listesini açıp tekrardan ilk kanala gitmemiz gerekiyor.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 368,974 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: