Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKIPTV NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD)
(20-04-2022, Saat: 22:12)zozi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2020, Saat: 09:57)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21-09-2020, Saat: 00:06)komikaze Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar, eski mesajlara baktım internal altyazı ayarı yok denmiş ama sorun çok basit:
-Altyazı içeren çift sesli bir filmin altyazısını göremiyorum tamam altyazı aç/kapa seçeneği yok anladım.
Ama ayarlara altyazıları her zaman göster gibi bir ayar konulamaz mı ve ya var mı?

Merhaba
Mkiptv  de kullanilan api de Lg altyazi destegini kaldirdigi icin, altyazi ile ilgili
hiç bir özellik çalışmamaktadır.

Sadece lg webos 3.5 ve uzeri tvlerde webos api icin(mkiptv de olmayan) altyazi secenegi vardir.

Ileri de webos 3.5 ve uzeri için ayri bir uygulama hazirlayacagim.
Forumda duyurulacaktir.

Lg altyazı apisini ne zaman paylaşırsa o zaman yayınlanacaktır .
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
Sunny 65’’ Frameless 4K webOS Smart TV ler
Next 43020FS2 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV
satışa sunulmuştur.
htt ps://w ww.sunny.com.tr/urun/sunny-65-frameless-4k-webos-smart-tv-sn65fledj240/
Mkiptv uygulamasını bu tvlerde kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: /onur , humanist , #sorgumurat
Merhaba. LG 42lm240s tv de mkiptv programını kullanıyorum. İptv aboneliğim var. Aboneliği aldıktan sonra ayarlar menüsüne giremedim. Şifre istedi. Default şifre 1 deniyor. Defalarca denedim giremiyorum. Bunun üzerine private şifreyi de denedim. O da açılmıyor. Konu ile ilgili mail attım. 1 girip yeşil tuşa basmam söylendi. Ben bunu zaten denemiş ve sonuç alamamıştım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Teşekkür Edenler:
Photo 
(04-06-2022, Saat: 13:58)ozzy_1905_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. LG 42lm240s tv de mkiptv programını kullanıyorum. İptv aboneliğim var. Aboneliği aldıktan sonra ayarlar menüsüne giremedim. Şifre istedi. Default şifre 1 deniyor. Defalarca denedim giremiyorum. Bunun üzerine private şifreyi de denedim.  O da açılmıyor. Konu ile ilgili mail attım. 1 girip yeşil tuşa basmam söylendi. Ben bunu zaten denemiş ve sonuç alamamıştım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Default şifre 1 dir.
Eğer ayarlar şifre ekranında kırmızı renkte 1 yazmıyorsa şifrenizi değiştirmişsiniz demektir.
Değiştirdiğiniz şifreyi girin ve sonrasında yeşil tuşa basın.
Sanal klavye de bulunan enter butonunu kullanMAyın.(Genelde kullanıcılar bu hatayı yapmaktadır.)

Eğer şifrenizi unuttuysanız mkiptv@gmail.com a yazın.

settings1.png
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
kolay gelsin
Teşekkür Edenler:
Lg smart tv kullanıcı sözlrşmesi çıktı tv dd. Kabul edersem mkiptv kısıtlanır mı? İlgiye dayalı Reklam bölümünü kabul edelim mi?
Teşekkür Edenler:
(08-12-2022, Saat: 14:32)cimit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lg smart tv kullanıcı sözlrşmesi çıktı tv dd. Kabul edersem mkiptv kısıtlanır mı? İlgiye dayalı Reklam bölümünü kabul edelim mi?

Aldığınız uyarının mkiptv uygulaması ile bir alakası yoktur.
Lg nin kullanıcı sözleşmesidir, destek için Lg yi arayın lütfen.
Teşekkür Edenler:
Biliyorum üstad ama acaba mkiptv yi kısıtlar mı diye tereddüt ettim
Teşekkür Edenler:
Genel bir problem vardır.
Lütfen düzelmesini bekleyin
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(19-12-2022, Saat: 20:25)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Genel bir problem vardır.
Lütfen düzelmesini bekleyin

Sorun düzeltilmiştir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist , #sorgumurat , muce , abbaas

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MKIPTV3 NETCAST/WEBOS(LG STORE/LG SMART WORLD) mkvod 325 363,965 14-06-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: mkvod

Hızlı Menü: