Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
Hocam online favori ekleme de bi sıkıntı mı var
Teşekkür Edenler:
(30-03-2021, Saat: 17:09)asil33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam online favori ekleme de bi sıkıntı mı var

Hatfa sonu düzeltilecektir,sabırla bekleyiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: /onur , asil33
LG TV ye güncelleme geldi ancak listeler boş. Sildim tekrar kurdum yine yok? acaba sorun ne?
Teşekkür Edenler:
(30-03-2021, Saat: 19:10)dolphin33 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG TV ye güncelleme geldi ancak listeler boş. Sildim tekrar kurdum yine yok? acaba sorun ne?

Sorun uygulama konusunu okumamaniz.
Forumda yazilanlari okumamaniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat
merhabalar kolay gelsin son güncellemeyi indirdim portal yüklemesi de yaptım. Sorun şu full sürüm kullanıyordum fakat son güncellemeden sonra nostalji portalın olduğu bölüm gözükmüyor listemde.
Teşekkür Edenler:
(31-03-2021, Saat: 18:59)navyband Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar kolay gelsin son güncellemeyi indirdim portal yüklemesi de yaptım. Sorun şu full sürüm kullanıyordum fakat son güncellemeden sonra nostalji portalın olduğu bölüm gözükmüyor listemde.

mkiptv@gmail.com a yazın
Teşekkür Edenler:
Portallar nasıl yükleniyor teşekkür ederim
Teşekkür Edenler:
(31-03-2021, Saat: 19:27)Murat42 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Portallar nasıl yükleniyor teşekkür ederim

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254
Teşekkür Edenler:
portal indir asadakı linklerde. ve mac numaranı yazıp tv de açın. portallar yuklenır.zaten yazılı acıklamada ver içeride.iyi seyırler
Teşekkür Edenler:
üstad linklerde sıkıntımı var 100/80 açılmıyor 5 filmden biri açılıyor acaba dns sorunumu google dns kullanıyorum saygılarımla bilginize emeğinize sağlık
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,324 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,110 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,101 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: