Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(27-06-2022, Saat: 17:11)nsezgin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım merhaba, Birkaç gündür listeye ulaşamıyorum. Default film trial ları geliyor ( kurtuluş günü filan ) . uygulamayı kaldırdım, tv yi açıp kapattım. tekrar kurdum ama durum aynı. lg NETCAST kullanıyorum.

Mkvod kullanımı için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 e bakın
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Merhaba 
Arkadaşlar <Vidmoly > ve <Rapidrame > videolarını nasıl çalıştırıyorsunuz???  Ben beceremedimde :D
Teşekkür Edenler:
(28-06-2022, Saat: 18:59)dunkelheit27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Arkadaşlar <Vidmoly > ve <Rapidrame > videolarını nasıl çalıştırıyorsunuz???  Ben beceremedimde :D

Piyasadan bir adet android box alarak çalıştırabilirsiniz :)
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , /onur , #mkvod , humanist
(28-06-2022, Saat: 18:59)dunkelheit27 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba 
Arkadaşlar <Vidmoly > ve <Rapidrame > videolarını nasıl çalıştırıyorsunuz???  Ben beceremedimde Big Grin

vidmoly linkleri sadece android cihazlarda çalışır.Rapidrame linkleri ise en azından benim televizyonum olan webos 3.5 tv de çalışıyor.netcast yazılımı olan eski lg tv lerde bu linkler çalışmaz,yeni webos 4 ve 5 de çalışıp çalışmadığını bilmiyorum.ama en garantisini Abbas dostumuz yazmış bir adet android box tarzı bir cihaz alıp MKVOD uygulamasını kurarsanız LG tv nin güvenlik nedeniyle engellediği birçok site ve linki izleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , abbaas , #Okifioktay , humanist , /NeTeS
Merhaba Ddizi güçlü portal bölümü kayıp içerikler çıkmıyor boş maalesef bilginize..
Teşekkür Edenler:
MkVod Full Versiyon uygulaması kullanıyorum.
Film ve dizi deki videolar çalışmıyor (görsellerdeki gibi bir hata alıyorum)
Bu sorun sadece bende değil tanıdığım başkaları da aynı şekilde hata alıyormuş.
hangi player olursa olsun(mkvod, mx player, vlc player,..) hepsiyle denedim ama açmıyor.
Daha önce böyle bir sorun yoktu. Bu sorun 2 haftadır var. Ne zaman düzelir? Problemin kaynağı nedir? Güncelleme falan mı geldi?
Bu arada kullandığım sürüm güncel midir? daha önce güncelleme uyarısı almadım emin olmak için sordum.
Not: MKVOD (8.5.25-m123) Full Version,

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Teşekkür Edenler:
(17-01-2023, Saat: 16:30)boxtvip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MkVod Full Versiyon uygulaması kullanıyorum.
hangi player olursa olsun(mkvod, mx player, vlc player,..) hepsiyle denedim ama açmıyor.
Daha önce böyle bir sorun yoktu. Bu sorun 2 haftadır var. Ne zaman düzelir? Problemin kaynağı nedir? Güncelleme falan mı geldi?
Bu arada kullandığım sürüm güncel midir? daha önce güncelleme uyarısı almadım emin olmak için sordum.

1. sayfada belirtildiği gibi sorun bildirin .
Benim denediğim linkler çalışıyor.
Her konunun iilk sayfasının işk mesajı ne yapmanız gerektiğini belirtir.
Mkvod8 in ilk mesajına da bakın.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Photo 
(17-01-2023, Saat: 19:58)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(17-01-2023, Saat: 16:30)boxtvip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MkVod Full Versiyon uygulaması kullanıyorum.

1. sayfada belirtildiği gibi sorun bildirin .
Benim  denediğim linkler çalışıyor.
Her konunun iilk sayfasının işk mesajı ne yapmanız gerektiğini belirtir.
Mkvod8  in ilk mesajına da bakın.

MKVOD SÜRÜMÜ: 8.5.25-m123
CİHAZ BİLGİSİ: FORMULER Z8 (Android)
LINK TAM YOLU: MKVOD Dizi Portal --> Sinefy Diziler Local Modul --> D --> Dexter Türkçe Dublaj izle

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat
Music 
Hocam merhaba

Android box ve Amazon fire stickte film sitelerinden bazılarında yukarıdaki arkadaşın dediği gibi “external player deneyin” deniyor
Teşekkür Edenler:
(02-04-2023, Saat: 19:30)cihanalemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam merhaba

Android box ve Amazon fire stickte film sitelerinden bazılarında yukarıdaki arkadaşın dediği gibi “external player deneyin” deniyor
1.sayfadaki açıklamyı okuyun ve belirtildiği şekilde sorun bildirin lütfen.
Bu şekilde sorununuza ne çözüm ne de cevap bulabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,291 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,035 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,074 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: