Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
(04-12-2019, Saat: 21:58)adem_taha Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.Youtube modülden önceden çok rahat videoları izleyebiliyordum. Ancak şimdi çoğunda link hatası deyip açmıyor,bir kısmında ise iki üç gere denedikten sonra açıyor. Bilginiz var mı ??

Youtube link alımında bazı ülkeler için sorun vardır.
Düzeltilecektir.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , acemi iste , kamil , muce , #sorgumurat , UZO
hocam lg tv de deneme sureniz dolmustur ibaresi sureklicikiyor.halbuki ben senelerdir kullaniyordum bu yeni basladi..yardim lutfen
Teşekkür Edenler:
(07-12-2019, Saat: 01:50)ghostman77 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam lg tv de deneme sureniz dolmustur ibaresi sureklicikiyor.halbuki ben senelerdir kullaniyordum bu yeni basladi..yardim lutfen
Mesajda belirttigi gibi
Mkiptv@gmail.com a yazin lütfen.
Teşekkür Edenler:
kolay gelsin lg webos tv imde güçlü portaldaki  flim bölümündeki flimleri açmaya çalıştıgımda çogu link alınamadı yada tanınmayan hata yazıyor linklerin hepsini deniyorum ama bir türlü izleyemiyorum
Teşekkür Edenler:
1. Mesaji okuyun lutfen.
Teşekkür Edenler:
MKVOD SÜRÜMÜ : 9.5.78 (18012020) TRIAL VERSION
CİHAZ BİLGİSİ : LG 47LB652V-ZA(VEBOS)
SOFTWARE VERSION: 05.05.70
SECURITY ID: t0toi

ÇALIŞMAYAN; ÖRNEK

LINK TAM YOLU: GÜÇLÜ CAFE > FİLM KUTUSU --> FİLMİZLESENE MODUL1--> YENİ EKLENENLER -->LOVE JACKED -->
             MOLYEN--> İZLE 

LINK EMBED : VIDMOLY
            LINK SIRASI : 1
KULLANDIĞINIZ DNS: 8.8.8.8
KULLANDIĞINIZ ISS: D SMART İNTERNET
AlDIĞINIZ UYARI: LİNK ALINDI , LÜTFEN BEKLEYİN

Merhaba, Güçlü Cafe portalında artık hiçbir yoldan bir şey açmıyor.
teşekkürler
Teşekkür Edenler: /onur , #Okifioktay , #mkvod
Modül için birşey diyemem,şuan kontrol edemiyorum en son dün girmiştim mail.ru linkleri çalışıyordu benim webos tv de sizin tv dede bu linklerin çalışması lazım tabi izlemek istediğiniz filmin linkleri telif yüzünden silinmemiş ise. dilerseniz Modeminizi restart edin ve dns olarak 77.88.8.8 i deneyin.

Vidmoly linkleri sistem değişikliğine gitti artık user agent referrer koruması yapıyor. o yüzden MKVOD uygulamasında Vidmoly linkleri artık çalışmıyor daha detaylı bilgilendirme için http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057 bu konuyu okuyunuz.

bu arada gerçekten açıklayıcı bir sorun bildirme olmuş keşke herkes sizin gibi yapsa.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , abbaas , orfe41 , #mkvod , /*GuCLu
Büyük ihtimalle sizin internet veya tv kaynaklı bir durum var modellerden pek anlamam ama sizin televizyonuz lg nin desteğini çektiği eski modellerden sanırım o yüzdrn sıkıntı yaşamanız mümkün. 2017 model webos 3.5 işletim siatemli benim televiyonumfa denediğim 1.sıradaki filmizlesene modülününde mail. Ru ve uptostream linkleri sorunsuz çalışıyor. Modul 2 de aynı şekilde, abc film izle modülü sistem değiştirdi kendisine ait yeni player kullanıyor o modüle güçlü ustanın bakması lazım. Hdfilmcehennemi rapidrame linkleri sorunsuz çalışıyor. Filmiful izle modülündede odn ve mail. Ru linkleri sorunsuz çalışıyor. Diğerlerine bakmadım şahsen modül kullanmıyorum izlemek istediğimi kendim ekleyip izliyorum.şuan için Mkvod uygulaması bazı eksiklikler dışında şahane durumda harici altyazı ekleme, portal içinde arama özelliği benim en çok kullandıklarım, genel anlamda bu uygulamadan en iyi verimi kendi portalınızı yapıp izlemek istediklerinizi kendiniz ekleyince alırsınız.
Teşekkür Edenler: #mkvod , muce , orfe41
@orfe41 deneme sureniz bitmiş olmasin.
Mac adresinizin birinin deneme suresi bitmiş görünüyor.
Teşekkür Edenler: orfe41
Filmizlesene modülünde şuan, mail.ru, upto, ok.ru, youtube linkleri çalışıyor.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay , orfe41

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,306 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 9,067 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,088 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: