Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.9/5 - 31 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKVOD sorun bildirme nasıl yapılır?
Merhaba güçlü , LG WebOs MKVod da Yabancı dizi sitelerin çoğu hepsi hiç biri açılmıyor ( Dizibox , Sezonlukdizi , Dizilab , diziyo ) v.s Tanılamayan hata uyarısı alıyorum yada link alınmadı ..Aşagıda vermiş olduğum içerikleri ve yabancı dizi siteleri kontrol edip En kısa zamanda düzeltirseniz sevinirim

Örnek ;

Dizibox : "  Beware the Batman "

Dizilab : " Batman The Animated Series

Batman Beyond

The New Batman Adventures
Teşekkür Edenler:
(20-05-2020, Saat: 03:33)theoguzhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba güçlü , LG WebOs MKVod da Yabancı dizi sitelerin çoğu hepsi hiç biri açılmıyor ( Dizibox , Sezonlukdizi , Dizilab , diziyo ) v.s Tanılamayan hata uyarısı alıyorum yada link alınmadı ..Aşagıda vermiş olduğum içerikleri ve yabancı dizi siteleri kontrol edip En kısa zamanda düzeltirseniz sevinirim

Örnek ;

Dizibox : "  Beware the Batman "

Dizilab : " Batman The Animated Series

Batman Beyond

The New Batman Adventures

Diziboxtan alınan vidmoly linki mkvod da çalışmıyor, dizibox sitesinde çalışıyor onu kontrol edeceğiz. Dizilab ta şuan modüle engelleme var. Anime bölümüne baktım ama bunlar anime bölümündeki modüllerde de yok.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: /onur , acemi iste , #mkvod , #Okifioktay
ht tps://yabancidizi.vip
htt ps://www.filmmodu.org
htt ps://filmmom.org

Bu vermiş olduğum 3 siteyi portalınız da görmeyi çok istiyoruz en çok tavsiye edilen sitelerdir bu 3 siteyi mutlaka ekleyin , yabancı film kategorisinde film siteleri modülleri boş görünüyor hiç bir şey bunun için de düzeltirseniz sevinirim arz ederim teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Yabancidizi vip adresi ile film modu sitesi ben yurt dışında olduğum için sanırım yurt dışına kapalı bu siteler açılmıyor. Açılmadığından modülünü yapamıyorum. Müsait zamanda film mom sitesine bakacağım.
GuCLu PortaL Youtube sayfamıza abone olunuz.  Tıkla >>  GUCLU PORTAL YOUTUBE SAYFASI <<
Teşekkür Edenler: #mkvod , abbaas , /onur , #Okifioktay , kamil , muce
(26-05-2020, Saat: 18:23)GuCLu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancidizi vip adresi ile film modu sitesi ben yurt dışında olduğum için sanırım yurt dışına kapalı bu siteler açılmıyor. Açılmadığından modülünü yapamıyorum. Müsait zamanda film mom sitesine bakacağım.

Türkiye vpn le bağlanıp yapsanız olmuyor mu öyle  Confused Sad
Teşekkür Edenler:
Server de Avrupa'da
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , acemi iste
LG netcast TV üzerinden mkvod programından Moly embed üzerinden video izleyemiyorum. Önceden izliyordum. Android için telefondan denediğimde HLS diye bir seçenek gelip seçip izleyebiliyorum. Bununla ilgili bir güncelleme gelirse sevinirim
Teşekkür Edenler:
Vidmoly linkleri sistem değiştirdi artık LG smart tv lerde oynatılamıyor,MKVOD usta baya bir uğraştı bu linklerle ama sonuç olumsuz.daha detaylı açıklama için bu konuyu okuyun. http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057
bir süredir denemedim ama telefondan gönderildiğinde android favoriler üzerinden çalışıyordu bu linkler http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...2#pid20392 bu şekilde izlemeyi deneyin.
Teşekkür Edenler: Brismo , #mkvod , acemi iste
(31-05-2020, Saat: 16:22)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vidmoly linkleri sistem değiştirdi artık LG smart tv lerde oynatılamıyor,MKVOD usta baya bir uğraştı bu linklerle ama sonuç olumsuz.daha detaylı açıklama için bu konuyu okuyun. http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...7#pid20057
bir süredir denemedim ama telefondan gönderildiğinde android favoriler üzerinden çalışıyordu bu linkler http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...2#pid20392 bu şekilde izlemeyi deneyin.

Çok teşekkürler telefondan gönderebiliyorum güzel olmuş bu özellik
Teşekkür Edenler: /onur
Mkvod ustam sanırım vk linkler gitti (lg netcast)
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Youtube api in mkvod mkvod 1 5,234 12-03-2017, Saat: 23:02
Son Yorum: smarta
  Dailymotion api in mkvod mkvod 4 8,908 04-03-2017, Saat: 00:35
Son Yorum: Okifioktay
  MKVOD HAKKINDA mkalyon 0 10,034 20-10-2016, Saat: 00:38
Son Yorum: mkalyon

Hızlı Menü: