Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
parola 1 rakamıdır. 1 rakamı ve ardında play tuşuna basarak girebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
(19-11-2015, Saat: 18:23)sorgumurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: parola 1 rakamıdır. 1 rakamı ve ardında play tuşuna basarak girebilirsiniz.

Teşekkürler.. Smile
Teşekkür Edenler:
Bende giriş sırasında aşağıdaki uygulamalar görünüyor. Ama her iki uygulama da aynı içeriğe sahip.
Neden böyle ve farklı uygulamaları nasıl yükleyebiliriz?

7PjApv.jpg
Teşekkür Edenler:
Yetişkin için 1 i tuşlayacağız. youtube için şifre nedir acaba ? Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
(19-11-2015, Saat: 21:39)turoktr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende giriş sırasında aşağıdaki uygulamalar görünüyor. Ama her iki uygulama da aynı içeriğe sahip.
Neden böyle ve farklı uygulamaları nasıl yükleyebiliriz?

7PjApv.jpg

İkiside aynı uygulamadır. Sadece sunucları farklıdır. Biri çalışmazsa diğerini kullanabilmek için.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #sorgumurat , turoktr
(19-11-2015, Saat: 17:34)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 15:26)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 13:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 12:59)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18-11-2015, Saat: 22:17)#Okifioktay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: login olarak sürekli giriş işaretlimi,ayrıca login oldunuzmu,bir yeri atlıyorsunuz,birde zipten dosyayı normal çokartıp usb bellege attınızmı.En büyük hata zipten çıkartmada ve login olmama durumundan kaynaklanmaktadır.

47lm860v de kullandığım usb yi takıyorum onda da çıkmıyor login olmuş durumda tekrar çıkış yap deniyorum otomatik giriş işaretli uygulamalarda sadece sistem belleği gözüküyor 3 usb girisinide denedim bu model cihazda kullanan varmı

Başka usb dene ayrıca sadece USB apps yazan portu kullan.
İşlemleri tv kapalı iken yap.

Üstad 3 usb girisinide denedim islemleri tv kapalı iken yapıyorum 2 farklı usbde yüklü her 2 usb bellek 47lm860v de çalışıyor tvyi yine fabrika ayaklarına dondurdum ama yok çıkmıyor diğerinde zaten 3 senedir kullanıyorum programı her mkvod guncellemede onda problem yasamadim hiç

yandex dns deneyebilir misiniz?

Yandexte denedim nafile tvyi servis kumandası ile in stop bile yaptım yok çıkmıyor en son tvyi sana göndereceğim ustad ben servisi iken çözemedim
Teşekkür Edenler:
(19-11-2015, Saat: 23:54)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 13:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 12:59)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 47lm860v de kullandığım usb yi takıyorum onda da çıkmıyor login olmuş durumda tekrar çıkış yap deniyorum otomatik giriş işaretli uygulamalarda sadece sistem belleği gözüküyor 3 usb girisinide denedim bu model cihazda kullanan varmı

Başka usb dene ayrıca sadece USB apps yazan portu kullan.

Üstad 3 usb girisinide denedim islemleri tv kapalı iken yapıyorum 2 farklı usbde yüklü her 2 usb bellek 47lm860v de çalışıyor tvyi yine fabrika ayaklarına dondurdum ama yok çıkmıyor diğerinde zaten 3 senedir kullanıyorum programı her mkvod guncellemede onda problem yasamadim hiç

Yandexte denedim nafile tvyi servis kumandası ile in stop bile yaptım yok çıkmıyor en son tvyi sana göndereceğim ustad ben servisi iken çözemedim

Mutlaka gözden kaçan bir şey vardır.
En sağlam seri lm serisi bu arada.
Teşekkür Edenler:
(20-11-2015, Saat: 00:10)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 13:12)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başka usb dene ayrıca sadece USB apps yazan portu kullan.

Benim aklıma servis menisinden acaba usb app ile ilgili bir ayar varmi diye geliyor bit detaylı inceleyim bu kadar ugrasmaya olması lazımdı
Teşekkür Edenler:
(20-11-2015, Saat: 00:26)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2015, Saat: 00:10)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2015, Saat: 15:26)tolga777 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad 3 usb girisinide denedim islemleri tv kapalı iken yapıyorum 2 farklı usbde yüklü her 2 usb bellek 47lm860v de çalışıyor tvyi yine fabrika ayaklarına dondurdum ama yok çıkmıyor diğerinde zaten 3 senedir kullanıyorum programı her mkvod guncellemede onda problem yasamadim hiç

Benim aklıma servis menisinden acaba usb app ile ilgili bir ayar varmi diye geliyor bit detaylı inceleyim bu kadar ugrasmaya olması lazımdı

Birde şunu deneyin 2 tv aynı anda açık olmasın ve aynı flash diski kullanmayın.
Teşekkür Edenler:
Oncelikle iyi aksamlar bu uygulamayi yapanlara cok tesekkur ediyorum. bende lg 42lm 640 s var neyse diyecegim polonya kanallarini nasil izlyebilirim. ip tv yoluyla . sansar woldwipe ip tvde var polonya kanallari ama acmiyor.yani ben hic kesilmeden bu polonya kanallarini izlemek istiyorum. eger mumkunse..sunuda soyleyeyim inanin anlamiyom bu xmhl cevirmek falan.istedigim televisyonumu actim mi lg mkvod a girip hangi portaldan nasil izleyecegimi soylerseniz yada baska bir program gerekirse nasil ulasacagimi bu programa bildirirseniz sevinirim.inanin cok makbule gececek. tesekkurler. emegi gecenler cok sagolsun.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,451 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: