Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(13-03-2016, Saat: 13:09)befo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhabalar... Televizyonda portal aracılığıyla film izleriz genelde...Son birkaç gündür 5-10 dk sonra hemen kopuyor. Daha sonra da ağı hiç görmüyor kapatıp açana kadar...Premiumu sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm, modemden dhcp kapatıp sabit ip verdim fakat nafile...Yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum (LA860V). Fakat dikkat ettim Adil kullanım kotasını doldurunca daha sık yapıyor gibi geldi bana
Teşekkür Edenler:
Ayarlara girdiğimde şifre hatalı mesajı çıkıyor. Nasıl resetleyebilirim ( mkvod8 kurulu). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Teşekkür Edenler:
(14-03-2016, Saat: 16:28)melih zor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayarlara girdiğimde şifre hatalı mesajı çıkıyor. Nasıl resetleyebilirim ( mkvod8 kurulu). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Konuyla ilgili mkiptv@gmail.com a yazın.
Teşekkür Edenler:
(14-03-2016, Saat: 16:51)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2016, Saat: 16:28)melih zor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayarlara girdiğimde şifre hatalı mesajı çıkıyor. Nasıl resetleyebilirim ( mkvod8 kurulu). Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

mkiptv şifresini girdiğimde kabul ediyor. Sorun MKVOD ayarlar kısmındaki şifre için "şifre hatalı" mesajı geliyor. Sorunun çözümü için yine de mkiptv@gmail.com a şire değişim talebimimi göndereyim?
Yardımların için teşekkürler
Teşekkür Edenler:
Evet şifre sıfırlanması için mail gönderiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #OKAN PORTAL
(13-03-2016, Saat: 15:49)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-03-2016, Saat: 13:09)befo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar merhabalar... Televizyonda portal aracılığıyla film izleriz genelde...Son birkaç gündür 5-10 dk sonra hemen kopuyor. Daha sonra da ağı hiç görmüyor kapatıp açana kadar...Premiumu sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm, modemden dhcp kapatıp sabit ip verdim fakat nafile...Yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
Kablolu bağlantı kullanın. Tv lerin kablosuz bağlantıları genelde sorun yaratıyor.
Tv nizi güncelleyin .

üstadım haklısınız ama modem tv arası uzak ve kablo geçirecek müsait bir yer de yok... sabit ip verdim hatta modemi değiştirdim ama nafile... daha önce böyle bir sorun yoktu...son 1 haftadır böyle bu...
Teşekkür Edenler:
(14-03-2016, Saat: 17:01)melih zor Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2016, Saat: 16:51)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

mkiptv şifresini girdiğimde kabul ediyor. Sorun MKVOD ayarlar kısmındaki şifre için "şifre hatalı" mesajı geliyor. Sorunun çözümü için yine de mkiptv@gmail.com a şire değişim talebimimi göndereyim?
Yardımların için teşekkürler
[quote pid='8424' dateline='1457964069']
Sayın Üstad ,

mkiptv@gmail.com a şire değişim talebimi gönderdim. Settings kısmında şifre olarak mail de istenileni yaptım. Ayarlar penceresinde  şifre değişikliğini de yaptım. "save" adımında OK ve" back" ile mkvod8 ekranına döndüm. Ancak, şifreyi kaydetmiyor. Her sefer  mkiptv@gmail.com dan gelen giriş bilgisiyle girmek zorunda kalıyorum. Verilen giriş şifresi çok uzun. Neden şifre değişikliği "update" olmuyor alayamadım. Neyi yanlış yapıyorum ?

Tv bilgisi: 55LA640s-za / mkvod8 NETCAST 

yardım ve destekleriniz için teşekkürler
[/quote]
Teşekkür Edenler:
Save ve back tuş olayını tam olarak yapamamış olabilirsiniz,tekrar deneyin,denemeden önce info yapın.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL , #sorgumurat , #Yarbay
benim tv de kurulu olmasına rağmen sadece mkvod un boş sayfası çıkıyo hiçbir mudehalede bulunamıyoru sayfanın yukarısında üye ol diyor oldum ama halen aynı sorun ne yapmalıyım.
LG tv
Teşekkür Edenler:
(18-03-2016, Saat: 14:48)ahcall Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim tv de kurulu olmasına rağmen sadece mkvod un boş sayfası çıkıyo hiçbir mudehalede bulunamıyoru sayfanın yukarısında üye ol diyor oldum ama halen aynı sorun ne yapmalıyım.
LG tv

Dns değiştirip tv login oluyormu kontrol ederek deneyin.
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 32,067 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: