Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(28-03-2016, Saat: 16:05)xasdzalim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle herkese s.a benim sorunum televizyonu önceden kablosuz ğdan internete bağladım ve mkvod8 i kullandım sonra daha hızlı olsun diye gidip ablo aldım interneti kablolu bağladım tv ye ondan sonra mkvod8 e giremiyorum çünkü mac adresim değişmiş tekrar mac adresini mail atmamı istio bunun nedeni ne olabilir macadresim niye değişti acaba bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim

az önce sorduğun diğer konu içinde cevaplanmıştır.
Teşekkür Edenler:
S.a Arkadaslar Lg 32LB570V-ZB mkvod8 devamli takiliyor her seferinden smart hub dan cikmam gerekiyor neden olabilir acaba?
Teşekkür Edenler:
Dns değiştirin.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
selam ustalar
ben en son sürümü yükledim baya oldu simdi benden yeniden MAC adresi aktiv yapilmasini istiyor neden acaba

zaten bunu sizlerin sayesinde yapmistim niye yeniden istiyor tesekkürler

LG smart webos tv

bu tarihte aktiv olmus 25-01-2016,
Teşekkür Edenler:
(30-03-2016, Saat: 17:29)vdt67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam ustalar
ben en son sürümü yükledim baya oldu simdi benden yeniden MAC adresi aktiv yapilmasini istiyor neden acaba

zaten bunu sizlerin sayesinde yapmistim niye yeniden istiyor tesekkürler

LG smart webos tv

bu tarihte aktiv olmus 25-01-2016,

Webos tvlerde önceden mac kaydı yoktu ve kullanıcılar bir müddet o şekilde kullandılar.O zaman program deneme aşamasında idi.Şuan mac kaydı netcastlar gibi yapılmaktadır.Sizde belirtilen adrese mail olarak gönderin.
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: vdt67 , /onur
Tesekkürler hizli cevap icin hemen göndereyim gereken MAC adresini
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
merhaba kolay gelsı daha once kı nı kullanıyordum yaklasık 20 gundur kullanamıyorum tekrardan yukledım usb bellege fakat usb bellekte ne kadar yer gozterıyor mac adresını daha once gondermıstım tekrardan gonderdım ama sonuc alamadım ayrıca dosya adıdevopşayer mı olacak tesekkurler tv 47 lm640s
Teşekkür Edenler:
(30-03-2016, Saat: 18:34)himes0007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba kolay gelsı daha once kı nı kullanıyordum yaklasık 20 gundur kullanamıyorum tekrardan yukledım usb bellege fakat usb bellekte ne kadar yer gozterıyor mac adresını daha once gondermıstım tekrardan gonderdım ama sonuc alamadım ayrıca dosya adıdevopşayer mı olacak tesekkurler tv 47 lm640s

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=181

Buradaki mkvod8 i yükleyeceksiniz.Daha önceden mac kaydınız yapıldığı için tekrar kayda gerek yokyur.Yüklemeyi yapmadan önce flaş belleğinizi biçimlendiriniz.Verdiğim sayfadaki yönergeleri takip etmeniz halinde hiçbir sıkıntı çekmeden izleyebilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
selamlar. Benim Tv'im LG42LA620S. Mkvod uygulamasını yüklemek için, tüm denileni yapmama rağmen USB'yi taktığımda uygulamalar kısmından USB seçeneğini göremiyorum bir türlü. Tv'im mi desteklemiyor acaba. Bu arada normal olarak USB'nin içine giriyorum.
Teşekkür Edenler:
(31-03-2016, Saat: 18:54)by_ottomon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamlar. Benim Tv'im LG42LA620S. Mkvod uygulamasını yüklemek için, tüm denileni yapmama rağmen USB'yi taktığımda uygulamalar kısmından USB seçeneğini göremiyorum bir türlü. Tv'im mi desteklemiyor acaba. Bu arada normal olarak USB'nin içine giriyorum.

hallettim teşekkür ederimBig Grin
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 32,067 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: