Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(22-08-2016, Saat: 02:05)greenwhite16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2016, Saat: 01:59)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2016, Saat: 01:51)greenwhite16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba uygulamanızı indirdim kullanırken kendim xml dosyası yükledim ve ondan sonra playlist hepsi yok oldu bilgiye tıkladığımda ise mac adresim ve undefined yazıyor ilgilenirseniz sevinirim

xml dosyanız hatalı olabilir. xml dosyanızı pc nizde internet explorer veya firefox ile açarsanız hatalı satrı görebilirsiniz
ayrıca xml dosyanızı utf-8 formatında kaydedin.

xmldosyama baktım herhangi bir hata yok smart tv de playlist kayboldu onu anlayamadım birde mac undefined yani tanımlanmamış görünüyor yardımcı olursanız sevinrim uygulamanızı çok beğendim değerlendirmek istiyorum

Tv modeliniz nedir?
mkiptv mi mkvod mu kullanıyorsunuz?
xml dosyanızı mkvodmk@gmail.com gönderin bakayım.
Teşekkür Edenler:
(22-08-2016, Saat: 02:08)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2016, Saat: 02:05)greenwhite16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2016, Saat: 01:59)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2016, Saat: 01:51)greenwhite16 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba uygulamanızı indirdim kullanırken kendim xml dosyası yükledim ve ondan sonra playlist hepsi yok oldu bilgiye tıkladığımda ise mac adresim ve undefined yazıyor ilgilenirseniz sevinirim

xml dosyanız hatalı olabilir. xml dosyanızı pc nizde internet explorer veya firefox ile açarsanız hatalı satrı görebilirsiniz
ayrıca xml dosyanızı utf-8 formatında kaydedin.

xmldosyama baktım herhangi bir hata yok smart tv de playlist kayboldu onu anlayamadım birde mac undefined yani tanımlanmamış görünüyor yardımcı olursanız sevinrim uygulamanızı çok beğendim değerlendirmek istiyorum

Tv modeliniz nedir?
mkiptv mi mkvod mu kullanıyorsunuz?
xml dosyanızı mkvodmk@gmail.com gönderin bakayım.

gerekli bilgileri e posta ile gönderdim bu arada hem mkiptv hem mkvod kullanıyorum
Teşekkür Edenler:
Selam abiler
Digiplay paketim var ama octoshape programı istiyo bunu lg tv ye nasıl yüklerim bilgisi olan yardım etsin allah rızası için
Teşekkür Edenler:
(23-08-2016, Saat: 23:21)vesaire_m Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam abiler
Digiplay paketim var ama octoshape programı istiyo bunu lg tv ye nasıl yüklerim bilgisi olan yardım etsin allah rızası için

Konunuz ile alakalı forumları arayabilirsiniz,burası bu konunun yeri değildir.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler:
Ok özür dilerim
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
benim lokal listede olan ıptv lerime girdiğimde örneğin herhangi bir kanala okeylediğimde artık açılmıyor xml dosyamıhazırladım ve 2 haftadır sorunsuz lokal listem çalışıyordu şimdi çalışmıyor kanal üzerinde ok dediğimde açılmıyor öylece kalıyor... Angry Angry
Teşekkür Edenler:
(26-08-2016, Saat: 23:01)erencan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim lokal listede olan ıptv lerime girdiğimde örneğin herhangi bir kanala okeylediğimde artık açılmıyor xml dosyamıhazırladım ve 2 haftadır sorunsuz lokal listem çalışıyordu şimdi çalışmıyor kanal üzerinde ok dediğimde açılmıyor öylece kalıyor... Angry Angry

mkiptv@gmail.com a yazarsanız gerekli bilgi verilecektir.
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=68
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
Merhabalar degerli Arkadaslar benim LG smar Webos da halen bu MKVOD olmuyor yok mu?
cözümü
eskiden rahat bakiyorduk ne olduysa olmuyor artik Tesekkürler bilgiler icin
Teşekkür Edenler:
(04-09-2016, Saat: 17:17)vdt67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar degerli Arkadaslar benim LG smar Webos da halen bu MKVOD olmuyor yok mu?
cözümü
eskiden rahat bakiyorduk ne olduysa olmuyor artik Tesekkürler bilgiler icin
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=157 konudaki KURULUM başlğı altındakileri okuyup uygulayınız ayrıca internet bağlantınızın çalıştığına ve lg hesabınıza bağlı olduğunuza emin olunuz.
Teşekkür Edenler: #mkvod , #Okifioktay , #sorgumurat
arkadaşlar merhaba lg webos tv de 3 gündür netflix uygulamam çalışmıyor yardımcı olabilir misiniz ?
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,995 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: