Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
Merhaba üstadlar, lg smart tv kullanmaktayım netflixi açmak istediğimde hata veriyor konu ile alakalı yardımlarınızı rica ediyorum.
Teşekkür Edenler:
(14-01-2019, Saat: 16:36)pekerahmt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba üstadlar, lg smart tv kullanmaktayım netflixi açmak istediğimde hata veriyor konu ile alakalı yardımlarınızı rica ediyorum.

Konu lg firması ile alakalıdır.lg ile iletişime geçebilirsiniz.
https://www.lg.com/tr/destek
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: #mkvod , #sorgumurat , Baki07
ilk önce netflix hesabina bilgisayardan gir bak. üyeligin devam ediyormu, banka bilgilerin dogrumu ve ücreti cekmislermi.

netflix uygulamasini sil tekrar lg store den yükle. yine calismiyorsa, tv de fabrika ayarlarina dön. tv nin kendi yazilimini güncelle. ondan sonra netflix yükle.

yinede calismassa gelen hata kodu ile netflix / lg den destek al
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Arkadaşlar bende 42lb580 tv var. Bu tvlerde netflix uygulaması yok. Acaba mkvod uygulaması gibi flash bellek üzerinden netflix uygulamasını kullanabilir miyiz? Yardımcı olacak var mı?
Teşekkür Edenler:
(23-02-2019, Saat: 15:45)Braveheartgs43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bende 42lb580 tv var. Bu tvlerde netflix uygulaması yok. Acaba mkvod uygulaması gibi flash bellek üzerinden netflix uygulamasını kullanabilir miyiz? Yardımcı olacak var mı?

Bu soruyu Lg çağrı merkezine sormalisiniz.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay
Boa tarde gostaria de saber mais sobre as doações como é que funciona obrigado
Teşekkür Edenler:
Os membros podem usar a App MKiptv gratuitamente
Teşekkür Edenler:
(08-03-2019, Saat: 18:59)Helder Manuel Ramos Silva Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Os membros podem usar a App MKiptv gratuitamente

Please contact mkiptv@gmail.com for information.
Teşekkür Edenler:
Merhaba internette dolaşırken buradan haberim oldu. Lg smart tv kullanmaktayım. Bu işlerden hiç anlamam o yüzden forumda dolaşırken ordan oraya ordan oraya kayboldum. Bir kaç sorum var ama başlangıç olarak sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim.

Uygulamayı kurduktan yapmam gerekenler neler.

Youtube vimeo gibi şeyler acaba onlar kendi içindeki youtube uygulamasından bir farkı var mı

mac adres vs birşeyi mail ile kayıt ettirmem gerekiyor mu

kaç gün deneme süresi var

forum içerisinde portal paylaşıyor mu

yardımcı olursanız sevinirim çünkü çok karmaşık geldi bi anda Sad
Teşekkür Edenler:
(03-04-2019, Saat: 21:52)tNcr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba internette dolaşırken buradan haberim oldu. Lg smart tv kullanmaktayım. Bu işlerden hiç anlamam o yüzden forumda dolaşırken ordan oraya ordan oraya kayboldum. Bir kaç sorum var ama başlangıç olarak sormak istediklerim var yardımcı olursanız sevinirim.

Uygulamayı kurduktan yapmam gerekenler neler.

Youtube vimeo gibi şeyler acaba onlar kendi içindeki youtube uygulamasından bir farkı var mı

mac adres vs birşeyi mail ile kayıt ettirmem gerekiyor mu

kaç gün deneme süresi var

forum içerisinde portal paylaşıyor mu

yardımcı olursanız sevinirim çünkü çok karmaşık geldi bi anda Sad

1-Uygulamayı kurduktan sonra,portallar.xml listesini,tv nize göndermeniz gerekir.
2-Youtub,vimeo gibi uygulamalar,tv nin hafızası yetersiz olduğundan zaman zaman hata veriyor,programda bu sorun yok.
3-Mac numaranızı,programı devamlı kullanmak isterseniz,kayır ettirmeniz gerekir.program zaten sizi uyarır.
4-Forum içerisinde,kendinize ait portal oluşturup,M.K.ustanın izni ile tüm kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###
Teşekkür Edenler: tNcr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 32,066 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: