Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(03-08-2015, Saat: 18:55)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03-08-2015, Saat: 02:08)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende soruma yanıt alabilirmiyim rica etsem..

(01-08-2015, Saat: 02:26)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hangi yere yazıcağımı bilemedim Portallardaki VK'lar açmamakta nedeni nedir? düzeltebilirmisiniz rica etsem..

????????

Sizdeki açılmama nedenini tam olarak bilemiyorum ama benim denediğim aşağıdaki bir VK linki sorunsuz açılıyor.

Yarbay Portal - - - Vizyon Filmler - - - 57. Sıradaki - - - Buz Adam (2014) Türkçe Dublaj (vk)

filmi sorunsuz açılmaktadır...
Teşekkür Edenler:
(03-08-2015, Saat: 19:07)salihkaya_1929 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bana smart spor ve lig tvnin ip adreslerini verebilirmisiniz
http://www.ligtv.com.tr
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #OKAN PORTAL , #Okifioktay , #sorgumurat , mggozeri
Eğer Mkvod567 sürümünü kullanıyorsanız bu sürüm kaldırılmıştır,  Mkvod5 sürümünü kullanın.

(29-07-2015, Saat: 00:18)Volkantaktas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar uzun zamandır kullandığım uygulama şimdi çalışmaz oldu. başka flash bellek ile deniyorum yine sorun var. uygulamayı tıklıyorum çalışacakmış oluyor siyah ekran çıkıyor ve mkvod simgesine geri dönüyor. uygulama başlamıyor. bu sorunu nasıl giderebilirim

(28-07-2015, Saat: 19:28)Yarbay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD un hangi sürümünü deniyorsunuz.
Net bağlantınızla ilgili bir sorunda olabilir.

(28-07-2015, Saat: 19:19)Volkantaktas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mkvod567 kullanıyorum. net bağlantısı biraz yavaş

(29-07-2015, Saat: 20:24)Volkantaktas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MKVOD5 yükledim sorun çözüldü
Teşekkür Edenler:
(06-08-2015, Saat: 19:20)amrothmiriel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod567 kullaniyordum evet yenisini yukleyeyim hemen peki onu yukleyince yeniden kayit olmam gerekecekmi yoksa ayni mac adresinden devam edecekmi

İndirin kurun ve açıp deneyin, eğer sözleşme ekranı geliyorsa evet kayıt gerekir, portallar menüsü geliyorsa kayıt gerekmez.
Teşekkür Edenler: #mkvod , /onur , #OKAN PORTAL , #Okifioktay
(09-08-2015, Saat: 11:16)serap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod eskisi gipi deyil simdi  cok hatalari var hangi flime tiklasam link alinmadi yazisi cikiyor yada siyah ekranda laden yapiyor oncelerde Boyle sorunla  fazla karsilasmadim bendeki webos surumu  lutfen bir cere düsünün

vk ve mail.ru videoları hakkında bilgilendirme
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=95

Sıkça Sorulan Sorular: (10. Madde)
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=62
Teşekkür Edenler: #OKAN PORTAL
(10-08-2015, Saat: 16:36)hüseyin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Slm arkadaslar lg lb 55 tv var bundan 5 ay önce seyirturk mkvod kurdum mkvoda ip adresimi gönderip kullanmaya başladım son iki gündür mkvod dan hic birsey bakamiyorum acaba yeniden yeni sürüm indirip yinemi mkvoda ip adresimi göndermeliyim bana bir yardım ederseniz cok tsk ederim cevaplarınızı bekliyorum

Uygulama açılırken sözleşme ekranı geliyorsa kayıt gerekir, yoksa portallar menüsü geliyorsa kayıt gerekmez.

Linklerin açılmaması farklı bir sorundur, linklerin ömrü bitmiştir.
Teşekkür Edenler:
(10-08-2015, Saat: 22:27)GOSETSUKE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yarbay

hocam mktube de youtube linklerini açıyor ama mkvod5 de hiçbirini açmıyor youtube olanların. boş bir ekranda yükleniyor ibaresi sürekli dönüyor.

Bende LG LM660s Netcast var ve youtube videoları sorunsuz açılıyor.
Teşekkür Edenler:
(11-08-2015, Saat: 17:51)GOSETSUKE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yarbayım netcast ' ı mı önerirsiniz yoksa Webos ' umu. Tv alacak bir arkadaş tavsiye bekliyor.

NetCast (2014) öncesi eski sürümlerdir, yeni seriler WebOS Sürümü olarak çıkmakta sanırım.

Ben 2012 yılı LM660s Netcast sürümlü TV kullanıyorum herhangi bir şikayetim yok.

Bügün için TV alacak olsam, bu yıl hangi TV serii ve Sürümü yeni ise onu tercih ederdim.

Her zaman için yeni yeni'dir...
Teşekkür Edenler:
(11-08-2015, Saat: 18:01)redrage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG 50LF650V tv de mkiptv nasıl yükleniyor. tv de Webos 2,0 var. mkiptv yi flash diske yükledim usb girişine taktım. uygulamalarda mkiptv direk çıkıyor ama açılmıyor. yardımcı olur musunuz ltf.

Tv'den LG Smart üzerinden LOGİN olduğunuzu kontrol edin.

Mkiptv LG WebOS
http://www.mkvod.info/mkvod/forumdisplay.php?fid=15
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , #OKAN PORTAL , #mkvod
(12-08-2015, Saat: 01:06)GOSETSUKE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam teşekkürler.

mkvod5 ile ilgili bir sorum olacaktı. Ayarlar kısmına girince şifre istiyor giremiyorum. birkaç ayarı atladım sanırım. sadece mac değişince yada yeni mac kaydı yapılınca açıldı başka da şifre istediğinden dolayı giremedim.

ayarlar kısmına girme şansımız var mı ?

teşekkürler.

Sıkça Sorulan Sorular : (16. & 20. Madde)
http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=62
Teşekkür Edenler:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,212 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: