Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
(08-06-2021, Saat: 18:52)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-06-2021, Saat: 17:32)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08-06-2021, Saat: 15:59)KartalSPOR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(05-06-2021, Saat: 02:05)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mkvod ustanın dediğine göre Fembed linkleri Netcast da çalışmıyor.Yine başka bir arkadaşımız kendi kullandığı Webos 1 tvde de Fembed linklerinin çalışmadığını belirtmişti.Yani 2 işletim sisteminde de Fembed linkleri çalışmıyor.

LG SmartTV lerde PHP ile Çalışmaktadır...Bu PHP de En Yüksek Kaliteye Yani 1080p Ayarlamada Yapabilirsiniz.

LG Smart tvler dediğin nedir hocam?  Birde model yazsaydın.
Sorun link alımı değildir. Bazı modellerin fvs.io sitesini açmamasından kaynaklıdır.

LG 42LN 575 S NETCAST SMARTTV Kullanıyorum.

Php kullanmana gerek yok o zaman direk eklersen calisir zaten.
Cevapta belirttigim gibi
Sorun link alımı değildir. Bazı modellerin fvs.io sitesini açmamasından kaynaklıdır.
Teşekkür Edenler: #Okifioktay , humanist
Merhaba ustalarim benim lg smart tivinin butun modelleri fembed linkleri oynatiyo mu sorumdaki amacim suydu eger lg tivinin butun modelleri fembed linklerini oynatiyorsa lg smart tv mkvod uygulamasinda bi tane fembedle calisan film sitesi yok benim tivi webos 4.5 olmasina ragmen filmmodu disindaki siteleri calistirmiyor oysa fembed linkle calisan cok film sitesi var mesela webteizle ve izleorg ve setfilm ve 720pizle ve hdfilmcehennemi2 bunlardan birini eklerim derseniz ben webteizleyi tercih ederim cunku arsivi cok genis zaten mkvod androidde var bu site bunun yaninda setfilm ve izleorguda tercih ederim cunku setfilm hizli ve guncel izleorgunda butun filmleri fembedle calisiyor yanlis anlamayin bu bir elestiri degil istek ve rica tabi yapilmasi mumkunse tesekkurler
Teşekkür Edenler:
(09-06-2021, Saat: 04:25)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba ustalarim benim lg smart tivinin butun modelleri fembed linkleri oynatiyo mu sorumdaki amacim suydu eger lg tivinin butun modelleri fembed linklerini oynatiyorsa lg smart tv mkvod uygulamasinda bi tane fembedle calisan film sitesi yok benim tivi webos 4.5 olmasina ragmen filmmodu disindaki siteleri calistirmiyor oysa fembed linkle calisan cok film sitesi var mesela webteizle ve izleorg ve setfilm ve 720pizle ve hdfilmcehennemi2 bunlardan birini eklerim derseniz ben webteizleyi tercih ederim cunku arsivi cok genis zaten mkvod androidde var bu site bunun yaninda setfilm ve izleorguda tercih ederim cunku setfilm hizli ve guncel izleorgunda butun filmleri fembedle calisiyor yanlis anlamayin bu bir elestiri degil istek ve rica tabi yapilmasi mumkunse tesekkurler

Bir siteyi eklemek, hadi bu site güzelmiş ekleyim ile olmuyor.
Her sitenin listelemesi yapilabilir ama siteler embed linkleri de gizlenmektedir .
Bu gizlenen linklerde lg lerde genellikle alinanamaktadir.
Remote uzerinden alinan linkler zaten guclu portala eklenmektedir.
Yani lg tvlerde her site ve her link eklenememektedir.

Fembed linklerin hangi lg tv modelinde calisip calismadigini bilmemiz imkansiz.
Denemek istiyorsaniz nostalji portalda bugun ne izlesem bolumunde fembed linkler mevcuttur.
Teşekkür Edenler: humanist , /onur , abbaas , #Okifioktay
Selamlar lg webosda mkiptv ucretli mi. Deneme sürümü yaziyor
Teşekkür Edenler:
(10-06-2021, Saat: 07:19)metallistm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar lg webosda mkiptv ucretli mi. Deneme sürümü yaziyor

Evet. mkiptv@gmail.com dan bilgi alabilirsiniz.
Teşekkür Edenler:
en son güncellemeyi yaptım yapalı porttalların içi boş.. Ne yapmam gerekiyor.
Teşekkür Edenler:
(16-06-2021, Saat: 22:15)h_avsaroglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: en son güncellemeyi yaptım yapalı porttalların içi boş.. Ne yapmam gerekiyor.

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=254 ü okuyun
Teşekkür Edenler: #sorgumurat , #Okifioktay
Merhaba arkadaslar benim lg televizyonumdan 1 haftadir uygulama magzasina giremiyorum bu benim tivime ozel bir sorun mu yoksa genel bir sorun mu sizden giremeyen var mi musteri hizmetlerine sordum fabrika ayarlarina cevirdim yine olmadi yuklu uygulamalarimda gitti yardimci olursaniz sevinirim tsk
Teşekkür Edenler:
(22-06-2021, Saat: 15:58)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar benim lg televizyonumdan 1 haftadir uygulama magzasina giremiyorum bu benim tivime ozel bir sorun mu yoksa genel bir sorun mu sizden giremeyen var mi musteri hizmetlerine sordum fabrika ayarlarina cevirdim yine olmadi yuklu uygulamalarimda gitti yardimci olursaniz sevinirim tsk

benim kullandığım tv (uj701v) herhangi bir sorun yok.pazar günü webos 4.5 televizyonuna kurdum uygulamayı onda da herhangi bir sorun yoktu.büyük ihtimalle sorun sizin sisteminizle alakalı.belki ip çakışması veya engellemesi vardır,modeminizi restart yapmayı deneyin birde.
Teşekkür Edenler: humanist
(23-06-2021, Saat: 00:22)onur Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-06-2021, Saat: 15:58)humanist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaslar benim lg televizyonumdan 1 haftadir uygulama magzasina giremiyorum bu benim tivime ozel bir sorun mu yoksa genel bir sorun mu sizden giremeyen var mi musteri hizmetlerine sordum fabrika ayarlarina cevirdim yine olmadi yuklu uygulamalarimda gitti yardimci olursaniz sevinirim tsk

benim kullandığım tv (uj701v) herhangi bir sorun yok.pazar günü webos 4.5 televizyonuna kurdum uygulamayı onda da herhangi bir sorun yoktu.büyük ihtimalle sorun sizin sisteminizle alakalı.belki ip çakışması veya engellemesi vardır,modeminizi restart yapmayı deneyin birde.

ALLAH razi olsun usta televizyonda sorun yokmus modem bozulmus telefonumun internetinden girince uygulama magzasina girdim
Teşekkür Edenler: /onur

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,193 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: