Yerel dijital yayınların(ligtv, digiturk vb.) paylaşımı kesinlikle yasaktır.
DNS Google: 8.8.8.8 veya 8.8.4.4 - Yandex: 77.88.8.8 veya 77.88.8.1

Bu forum ve mkvod uygulamaları video, film vb. barındırmamaktadır. Sunucularımız sadece uygulamaya ait kodları ve web sitesi kodlarını barındırmaktadır. Bahsi geçen linkler embed linkler olup bize ait değildir.

Sitemize destek olmak için android HABER uygulamasını kurabilirsiniz.

Android Iptv Xtream Player

MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)MKVOD 8 indirmek için tıklayın.(ANDROID YENI SÜRÜM)

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.03/5 - 266 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lg Smart tv soru cevap bölümü
Arkadaşlar. tv lg la 640s
uygulamayı yukledim defalarca içerisinde mkiptv klasörü yok.
nerden indirebiliriz.
Teşekkür Edenler:
Arkadaşım mvod uygulaması ile mkiptv uygulaması farklı olup ayrı yüklenmektedir. Mkiptv uygulamasını lg uygulama marketinden indirebilirsiniz. Yurtdışında iseniz ve markette mkiptv uygulaması görünmüyorsa form ana sayfasından mkiptv başlığını takip ederek usb versiyonunu kullanabilirsiniz.
Teşekkür Edenler: #Yarbay , #OKAN PORTAL , #mkvod
(31-10-2015, Saat: 16:49)dogu84 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam  arkadaşlar  benim sorunum  LG SMART TV eski  model  42LW5500 kumandada  Apps  Tuşu  yok  kurulumu  USB ile  yaptım  ama  nasıl  açılacağını  bulamıyorum  yardım  edebilirmisiniz.

Sanırım sizin modellerde HOME tuşu ile ulaşılıyor.
Benzer modele sahip bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi?
Teşekkür Edenler: #Yarbay
(29-06-2015, Saat: 15:48)kekilli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2015, Saat: 15:27)mkvod Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28-06-2015, Saat: 15:10)kekilli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba
2011 model lg lw serisi smart tv nasıl yükleme yapacagız

teşekkürler

http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.php?tid=40

lg lw serisinde usb butununu ekranı sağa kaydırarak buldum
uygulama çok başarılı ,
emeği geçen herkese teşekkürler,
Teşekkür Edenler: mngma44 , #sorgumurat
Merhabalar.3 Sorum olacak.Ben MKİPTV yi flasha atıp direk yükledim.Karşıma direk portallar çıktı.Mac adresi çıkmadı neden olabilir? .Birde kendi linklerimizi nasıl ekliyoruz acaba ?.3.Sorum Flashı çıkarınca uygulama kayboluyor flashın takılı kalması şartmı ?_ Teşekkürler.
Teşekkür Edenler:
sorularına cevap vereyim.

1. öncelikle mkiptv değil mkvod kurmuş olmalısınız. çünkü portallar mkvod uygulamasında vardı.

2. eğer sözleşme sayfası ve mac adresi aktivikasyon ekranı çıkmadı ise tv modeliniz webos demektir. mkvod uygulamasını sorunsuz kullanabilirsiniz.

3. kendi linklerini eklemek için videolu anlatım sayfamızı videolu anlatımlar bu başlıktan takip ederek öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz.

4. uygulama tv ye kurulan bir sistem olmadığından sadece falsh bellek üzerinden çalışmaktadır. bu nedenle flash bellek yoksa=uygulamada yok mantığı ile belleğin tv açıkken takılı olması gerekmektedir.
Teşekkür Edenler: mngma44 , #Yarbay , #mkvod , ihsan1983
(03-11-2015, Saat: 17:18)mongulay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: slm arkadaslar kanal listesini nereye atmam lazim yardiminiza ihtiyacim var Tsk.
birde komple kanallisteleri varmi

merhaba

kanallar listelerinden kastınız hangi uygulama için mkiptv / mkvod bilemiyorum ama yukarıa 255 numaralı mesajın 3. maddesi sizin içinde geçerlidir. videolu anlatımları kullandığınız uygulamaya göre takip ederek listeleri yükleyebilirsiniz.

güncel listeler formda iptv paylaşımı yapan arkadaşlardan veya google dan arayarak bulabilirsiniz.

ayrıca dün paylaştığım http://www.mkvod.info/mkvod/showthread.p...=30&page=7 bu linkte 64 ve 65 numaralı mesajda listeler vardır.
(05-11-2015, Saat: 22:10)hherdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar;
lg 49ub netcast kullanıcısıyım, mantıklımı oluyormu bilmiyorum ama öğrenmek istediğim şu
dreambox kullananlar bilir buket diye bir olay vardır. kanal listelerini istediğiniz gibi gruplarsınız. örnek olarak genel - spor - belgesel gibi
buda sizin ulaşacağınız bir kanal ın 100. sırada olduğunu düşünün onu direkt belgesel grubuna attığınız için en kolay ve hızlı erişmenizi sağlıyor. bu tür bir uygulama lg netcast da mümkünmü ?

MKvod ve MKiptv uygulamalarıyla evet mümkün. (gerekli bilgiler forumda ilgili konularda mevcuttur inceleyin)
Teşekkür Edenler: #sorgumurat
(06-06-2015, Saat: 22:32)killbet34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LG tv yeni tv aldım bilgisayar ekranını tv'ye nasıl bağlayabilirim bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

pc kasasının arkasındaki hdmi çıkışı ile LG hdmi girişi bağlantısına bi hdmi kablo tak. Jilet gibi olsun. :)
Tabiki de Lg.den takılı olan HDMI.yi seçeceksin. Bilgisayarının da kendi monitörünü devre dışı bırak. Otomatik olarak tv.ni monitör olarar algılayacaktır.
(08-11-2015, Saat: 16:01)dinosaur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Bir arkadaşımın önerisi ile bu siteyle tanıştım. Dört, beş sene önce aldığım Lg 47LW650S tv var. Ayrıca digiturk üyesiyim ve şampiyonlar ligi paketim var. Paralı ve özel kanallar bana pahalıya mâl oluyor.
Daha önce Dreambox kullandım. Frekans değişince maçlar harbiden dream oldu. Kutuya gerek kalmadı. Big Grin
O tarihten bu yana her ay düzenli ödemelerimi yapıyorum. Rahatlıyorum. (!)
Bu sitenin sağladığı uygulamalarla bahsettiğim giderlerimi hafifletebilir miyim? Açık açık söylemedim. Açıkça ifade etmek sakıncalı olabilir düşüncesiyle...
Söylemek istediğimi anlayan bi ileri görüşlü, işi bilen arkadaştan bilgi rica ediyorum.
Saygılarımla.

Şuansize birtakım önerilerde bulunsak,arkasından birşeyler gelecek.İyisi siz d.box kullanan birisi olarak biraz daha araştırma yapınız.
###  42 LM 760S  ### 42 LM 640S ###
###  NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK,NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK... ###

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  LG WebOS Smart Tv yardım videoları mkvod 16 31,188 12-03-2019, Saat: 21:55
Son Yorum: Okifioktay

Hızlı Menü: